ایزوگام استخر طرح دار | تولید ایزوگام طرح دار بان گستر

صادرات ایزوگام طرح دار درجه یک

ایزوگام استخر طرح دار

کارخانه تولید ایزوگام طرح دار بان گستر با اختصاص بخشی از کارخانه به تولید ایزوگام های نسل جدید با فرمولاسیون پیشرفته دست به تولید انواع ایزوگام استخر طرح دار در تنوع بالا زده است.

امروزه عایق های رطوبتی همچون گذشته نبوده و با نام تجاری ایزوگام در بازارهای فروش موجود می باشند، همچنین فرمول های پیشرفته ای در ساخت آن ها اعمال شده که سبب تولید نسل های جدید از انواع ایزوگام با نام ایزوگام طرح دار گشته است.

بهترین کارخانه تولید ایزوگام طرح دار

ایزوگام بان گستر دلیجان کارخانه ای با سابقه و نامی در خصوص تولید انواع عایق های رطوبتی بوده و همواره با به کارگیری نیروهای متخصص با دانش و تکنولوژی جدید سعی در تولید ایزوگام هایی جدید و پیشرفته داشته است.

امروزه ایزوگام هایی با فرمول ساخت جدید تحت عنوان ایزوگام طرح دار در بازار موجود می باشد که شرکت بان گستر مفتخر به تولید انواع آن برای اولین بار گشته است.

این شرکت جزو بهترین ها و معتبرترین ها در حوزه تولید ایزوگام طرح دار بوده و انواع مدل های آن را از بهترین مواد اولیه ساخته و روانه بازارهای فروش می کند.

ایزوگام طرح لانه زنبوری آبی

ایزوگام طرح لانه زنبوری آبی

ایزوگام های طرح دار لانه زنبوری یکی از شیک ترین و به روز ترین طرح های این نوع ایزوگام می باشند که از آن ها برای پوشش های مختلف به صورت تزئینی استفاده می شود.

[toggle title=”مزیت ایزوگام طرح دار” state=”open”]البته اگر واژه تزئینی در اینجا به کار رفت بدین معنی نیست که این ایزوگام ها تنها جنبه زیبایی دارند بلکه می توان گفت مقاومت آن ها نیز بسیار بالا می باشد و می تواند سبب افزایش عمر سازه گردد اما چون برای پوشش هایی که در دید قرار می گیرند و به اصطلاح نما دارند، مورد استفاده واقع می شود بر روی آن ها طرح هایی زده می شود.[/toggle]

ایزوگام لانه زنبوری آبی ایزوگامی بسیار شیک بوده که اغلب از آن برای پوشش کف استخر استفاده می شود.

اگر تا به حال به استخر رفته باشید حتما ایزوگام های لانه زنبوری آبی را مشاهده کرده اید.

قیمت ایزوگام طرح دار برای استخر

قیمت ایزوگام طرح دار برای استخر

ایزوگام های طرح دار از نسل های جدید انواع عایق ساخته شده بوده که در طرح های متنوعی چون آجر نما، سنگی، موزائیکی، چمنی، سرامیک، طرح چوب، لانه زنبوری و … ساخته می شوند.

این ایزوگام ها به دلیل طرح دار بودن و زیبایی موجود در آن ها اغلب برای پوشش مکان هایی استفاده می شوند که در معرض دید قرار دارد.

یکی از این مکان ها پوشش کف استخر می باشد که استفاده از ایزوگام طرح دار در آن کاملا رایج است.

از مکان های دیگر می توان به نمای ساختمان به جای انواع سنگ، کف سالن های ورزشی و … اشاره کرد.

قیمت ایزوگام طرح دار براساس تنوع مدل و رنگ متفاوت بوده و عموما معیار تعیین قیمت این ایزوگام با توجه به مواد اولیه به کار رفته و طرح موجود بر روی آن می باشد.

شرکت ایزوگام هوبر

صادرات ایزوگام سنگریزه ای درجه یک

ایزوگام ها بر اساس نوع روکش به کار رفته به سه دسته ایزوگام پلیمری، دمیده و سنگریزه ای تقسیم می شوند.

در این میان نوع ایزوگام سنگریزه ای از همه زیبا تر بوده و علاوه بر جنبه مقاومت و دوام دارای وجه زیبایی نیز می باشد.

ایزوگام سنگریزه ای با روکش سنگریزه های طبیعی در رنگ های متنوعی چون سبز، قرمز، آبی، سفید و سایر رنگ ها با ماندگاری بالا بدای پوشش نمای ساختمان استفاده می شود.

این ایزوگام ها با فرمولاسیون دقیق ساخت و وجود زیبایی در سطح شان یکی از انواع پر درخواست ایزوگام برای صادرات به سایر کشورها می باشند.

هم اکنون نیز صادرات انواع ایزوگام سنگریزه ای درجه یک در رنگ های مختلف توسط شرکت ایزوگام هوبر به صورت عمده و با بارگیری اصولی انجام می پذیرد.