ایزوگام ویرا | خرید ایزوگام ارزان تبریز دولایه | هوبر

خصوصیات ایزوگام مرغوب

ایزوگام ویرا

ایزوگام ویرا از محصولات کارخانه ایزوگام آذر عایق می باشد که تولید آن، به صورت فویل دار و دولایه انجام می شود. خرید ایزوگام تبریز با قیمت ارزان را می توانید از کارخانه تولیدی انجام دهید که موقعیت ارسال به کلیه شهرها را از طریق باربری خواهیم داشت.

در صنعت ایزوگام، عوامل بسیار متعددی می تواند در ارائه قیمت ارزان این محصول، تاثیر گذار باشد و کیفیت، مهم ترین پارامتری خواهد بود که در این زمینه می توان بیان نمود.

شرکت تولیدی ایزوگام آذر عایق تبریز، نمونه یکی از تولید کنندگانی است که با تولید و ارائه نمونه ایزوگام های متنوع، محصولات مناسبی را متناسب با نیاز شما مشتریان، ارائه می نماید.

روشهای شناخت ایزوگام مرغوب

ضخامت انواع ایزوگام

ضخامت را می توان یکی از مهم ترین پارامترهایی دانست که در خرید عمده ایزوگام، مورد توجه قرار می گیرد.

بهترین ضخامت ایزوگام که می تواند بازدهی مناسبی هم داشته باشد، ضخامت بین 4 تا 5 میلیمتر می باشد.

ایزوگام سبک و ارزان قیمت

اما سبک بودن ایزوگام، در نتیجه کاهش ضخامت این محصول، ایجاد می شود و از طرفی، عاملی بر کاهش قیمت تمام شده ایزوگام نیز می باشد.

ضخامت هایی بین 2.8 تا 3.5 میلیمتر را می توان در دسته سبک ترین و ارزان ترین ایزوگام های موجود در بازار معرفی نمود.

قیمت ایزوگام مرغوب

صادرات ایزوگام استاندارد تبریز

انتخاب ایزوگام تبریز برای صادرات، چند مزیت و حسن دارد که مهم ترین آن ها مربوط به نزدیکی به مرزهای عراق و همچنین مرز ترکیه می باشد و به همین دلیل، می توان شاهد کاهش هزینه های باربری بود.

اما برای تامین عمده ایزوگام تبریز، نیاز به هزینه های بالایی نبوده و از مسیر خرید غیر حضوری هم برای ثبت سفارش، می توانید استفاده نمایید.