ایزوگام طرح دار در تبریز | ایزوگام طرح چمن | شرکت هوبر

ایزوگام استاندارد خرید

شرکت هوبر نماینده فروش ایزوگام طرح دار در تبریز بوده و تمامی انواع ایزوگام طرح دار چون طرح چمن را با کیفیت عالی دارا می باشد.

ایزوگام طرح دار به نوعی از ایزوگام گویند که روکش دار با لایه ای از جنس فویل باشد. این ایزوگام ها محصولی جدید به شمار آمده و به عبارت دیگر نسل نوین تولید ایزوگام ها بوده که تحولی بزرگ را در صنعت ایجاد کرده اند.

ایزوگام استاندارد چیست

تولید ایزوگام رنگی با طرح های متنوع

تولید ایزوگام طرح دار تولیدی جدید به حساب آمده و تفاوت این ایزوگام ها با سایر ایزوگام های معمولی در یک لایه فویلی است که بر روی این ایزوگام کشیده شده که نه تنها موجب مقاومت بیشتر گشته بلکه زیبایی خاصی در طرح های مختلف به ایزوگام می بخشد.

ایزوگام های طرح دار امروزه در طرح های متنوعی چون لانه زنبوری، رنگی ساده، طرح چوب، سرامیک و طرح چمنی تولید می شوند که انتخاب آن بسته به فضای محیط و سلیقه مشتری دارد.

ایزوگام استاندارد دلیجان

ایزوگام سنگریزه ای مقاوم به گرمسیری

ایزوگام های سنگریزه ای همان طور که از نامشان پیداست جزو دسته ایزوگام های طرح دار بوده که روکش آن ها از سنگریزه های طبیعی ساخته شده و رنگ های متنوعی را دارا هستند که از میان آن ها می توان رنگ آبی، سبز، قرمز و سفید را نام برد که پر فروش تر از سایرین هستند.

ایزوگام های سنگریزه ای اغلب در زیبا سازی پشت بام خانه ها به کار رفته و اکثرا در خانه های لوکس و تازه ساخت نصب می شوند زیرا زیبایی دو چندانی به نمای بالایی ساختمان داده و نسبت به انواع ساده ایزوگام بسیار شیک تر و منحصر به فرد تر برای افرادی است که به دنبال زیبا سازی ساختمان خود هستند.

ایزوگام استاندارد ملی ایران

ایزوگام استاندارد با رنگ های مختلف

به ایزوگامی استاندارد می گویند که در آن از مواد اولیه مرغوب چون نفت و قیر های عالی استفاده شده و پلی استر و تیشو آن ها از مواد مرغوب بازار باشد، همچنین در مراحل ساخت با دقت و ظرافت کادر تولید تهیه شده و دارای کوچکترین نقص در هیچ مرحله ای نباشد.

وزارت استاندارد ایران پس از سنجش کیفیت و البته خصوصیات ظاهری ایزوگام چون وزن ،طول، نوع رول و موارد تخصصی دیگری اجازه دریافت آرم استاندارد را به محصول می دهد و در صورت وجود هر گونه مشکل این آرم بر روی محصول قرار نگرفته و وجود محصولات غیر استاندارد در بازار هر چند با قیمت هایی پایین برای خرید مشتری توصیه نمی شود.

شرکت ایزوگام هوبر

خرید عمده انواع ایزوگام طرح دار

امروزه سلیقه مشتریان در خصوص تهیه ایزوگام به سمت ایزوگام های طرح دار کشیده شده و اغلب ترجیح می دهند به جای خرید انواع ایزوگام ساده فویل دار از انواع طرح دار استفاده کنند تا علاوه بر ایزولاسیون پشت بام خود زیبایی را نیز برای نما به ارمغان آورند.

شرکت هوبر به عنوان کادر تخصصی فروش انواع ایزوگام در ایران امکان خرید عمده و قیمت مناسب انواع ایزوگام طرح دار را برای مشتریان در سراسر کشور فراهم آورده است.