ایزوگام شرق دلیجان در کرج | فروش انحصاری ایزوگام مشکین شرق | شرکت هوبر

خرید ایزوگام پلیمری

شرکت هوبر تولید کننده ی انواع مختلف ایزوگام برای مصارف گوناگون، پیشرو در زمینه ی فروش و صادرات ایزواگم است. هدف این شرکت همواره ارائه ی محصول با کیفیت به همراه قیمت مناسب است. از مارک های مطرح این شرکت، ایزوگام شرق دلیجان است که با به کار گیری استاندارد های روز دنیا، توانسته محصولی بی همتا را برای مشتریان عزیز تولید کند.

نمایندگی های مجاز ایزوگام  مشکین شرق در تمامی شهر های کشور دایر هستند و راهنمایی های لازم را به خریدارن ارائه می دهند.

نمایندگی کرج نیز در تمام روز های هفته آماده ی خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشد. فروش انحصاری ایزوگام مشکین شرق توسط نمایندگی های مجاز انجام می شود و شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود تماس بگیرید.

بهترین ایزوگام مشکین شرق برای پشت بام

تمامی تولیدات کارخانه ی شرق دلیجان دارای اساندارد های لازم هستند و از بهترین قیر پالایشگاهی و پلی استر موجود تولید می شوند. ایزوگام های تولیدی از جنبه های مختلفی تقسیم بندی می شوند مثل میزان ضخامت، چند لایه بودن، وزن ایزوگام و روکش دار بودن یا بدون روکش بودن آن، که همگی بستگی به پروژه مورد نظر دارد.

امروزه برای بالاتر بردن عمر ساختمان و سازه های ساختمانی، حتما از ایزوگام استفاده می شود که نوع آن بایدتوسط کارشناس مربوطه بررسی شود.

عایق های رطوبتی امروزه جزء جدایی نا پذیر پشت بام ها هستند.

قیمت ایزوگام بدون فویل

ایزوگام بدون فویل برای پی ساختمان

همان طور که می دانید ایزوگام در دو دسته ی روکش دار و بدون روکش نیز در بازار وجود دارد. نوع روکش دار از فویل آلمینیوم درجه یک در ساخت استفاده می کند و نوع بدون روکش نیز رون این فویل عرضه می گردد.

ایزوگام بدون فویل به نسبت از وزن کمتری برخوردار است و برای سازه هایی که باید میزان وزن مشخصی به آن تحمیل شود مورد استفاده قرار می گیرد.

علاوه بر این از این نوع ایزوگام در پی ساختمان ها و سازه های مختلف نیز اسفاده می شود چرا که بعضا سازه در محل مرطوب است و امکان ورود تدریجی رطوبت به پی ساختمان و سپس به دیواره ها و قسمت های دیگر آن وجود دارد و برای جلوگیری از این امر باید حتما از یک عایق مرغوب استفاده کرد تا عمر ساختمان افزایش یابد.

انواع برند ایزوگام دلیجان

قیمت انواع ایزوگام هوبر

ایزوگام های شرکت هوبر با به کار گیری ماشین آلات به روز و نیروی کار ماهر و متخصص در زمینه ی تولید و بررسی کیفیت و هم چنین مواد اولیه ی درجه یک، اقدام به تولید می نماید و در طی سال های طولانی مشکلی در این خصوص نداشته است.

تمامی تولیدات شرکت هوبر دارای ضمانت نامه های معتبر بوده و نسبت به درجه کیفی، دارای قیمت های بسیار مناسبی نیز هستند.

مدل های مختلف ایزوگام هوبر در بازار وجود دارند مانند یک لایه و دو لایه، ایزوگام پلیمری، روکش دار وبدون روکش و هم چنین در ضخامت های مختلف،که باعث رنج متفاوت قیمت ها شده است و همین خرید را برای افراد سخت می کند. شما می توانید برای شناسایی نوع ایزوگام مورد نیاز خود و اطلاع از قیمت های جدید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت ایزوگام هوبر

خرید از کارخانه تولید ایزوگام

مدل های بسیار متنوعی از ایزوگام در بازار کشور وجود دارند که بعضیی شناخته شده و برخی نیز متفرقه هستند. گاهی عرضه ی ایزوگام های مرغوب توسط مراکز فروش با قیمت های گران، افراد را از خرید محصول منصرف می کند و همین باعث روی آوردن افراد به خرید ایزوگام های ناشناخته می شود که از قیمت های ارزانی برخوردار هستند اما کیفیت و کارایی لازمه را ندارند.

برای رفاه حال شما مشتریان گرامی، شرکت ما در نظر دارد خرید ایزوگام را به طور مشتقیم از کارخانه تولید کننده ایجاد نماید تا با حذف هزنیه های اضافی، بتوان ایزوگام را با قیمت مناسب تر نسبت به بازار خریداری کرد.