ایزوگام دلیجان اصل | ایزوگام بردین دلیجان برای صادرات | هوبر

ایزوگام بردین دلیجان به دلیل کیفیت بالا برای صادرات نیز عرضه شده و شما می توانید ایزوگام دلیجان اصل را در بازارهای داخلی نیز پیدا کرده با قیمتی مناسب در حجم دلخواه تهیه کنید.

برای عایق سازی سازه خود باید به مرکزی اعتماد کنید که علاوه بر فروش محصولات درجه یک و مرغوب به شما در امور نصب محصولات نیز زبده بوده و بتواند ایزوگام را به آسانی و طبق اصول استاندارد نصب نماید.

ایزوگام دلیجان اصل

ایزوگام بردین دلیجان و مشخصات آن

ایزوگام بردین دلیجان از برندهای نام آشنا بوده که طی سال ها تلاش بی وقفه با هدف قرار دادن رضایت مشتری موفق به تولید بهترین انواع ایزوگام در سطح کشور شده است.

در این متن میخواهیم راه های تشخیص یک ایزوگام خوب را به صورت ساده و عمومی در اختیار شما قرار دهیم.

ایزوگام خوب باید حتما از نشان آرم استاندارد برخوردار باشد که وجود این آرم بیان گر متعادل بودن وزن ایزوگام( 40 تا 42 کیلوگرم)، انعطاف پذیری متناسب، ضخامت 4 میلیمتر و کیفیت عالی می باشد.

شرکت ایزوگام میعاد دلیجان

تولید ایزوگام بردین با قیر پلیمری

ایزوگام ها از دو نوع پلیمری و دمیده تشکیل شده اند که میزان کیفیت ایزوگام پلیمری چندین برابر نوع دمیده بوده و به قولی می توان گفت که این دو اصلا با هم قابل قیاس نیستند.

ایزوگام های پلیمری از انواع قیر پلیمری با خلوص بالا تهیه شده اند که همین امر در مقاومت و استقامت ایزوگام نقش به سزایی داشته و سبب می شود تا از نوع دمیده برتر باشد.

ایزوگام مروارید دلیجان

لایه های ایزوگام فویلدار بردین چیست؟

ایزوگام های فویلدار از پرکاربرد ترین ایزوگام های موجود هستند که وجود لایه فویل بر روی آن ها سبب جذب نشدن تابش و بازخورد آن خواهد شد.

برای آگاهی از رده بندی لایه های یک ایزوگام باید گفت که ایزوگام ها از رو به کف به ترتیب زیر ساخته می شوند:

  1. لایه پلی اتیلن یا فویل آلومینیوم
  2. بافت (tissu)
  3. پلی استر (polyester)
  4. مواد افزودنی ویژه
  5. لایه پلی اتیلن

شرکت ایزوگام هوبر

سفارش عمده ایزوگام بردین دلیجان برلی صادرات

ایزوگام بردین دلیجان دارای نمایندگی های متعدد در سراسر کشور بوده و همچنین فروش غیر مستقیم آن توسط شرکت هوبر هندل می شود.

شرکت هوبر فروش آسان و بی دغدغه انواع ایزوگام را برای مشتریان فراهم کرده و تمامی اجناس بردین دلیجان را به صورت عمده و با قیمت هایی مناسب و ارزان تر به دست مشتری می رساند.

یرای ثبت سفارش می توانید از طریق شماره گیری تلفن های زیر اقدامات لازم را به عمل آورید.