ایزوگام پلیمری درجه یک | صادرات ایزوگام به ترکیه | هوبر

قیمت ایزوگام پلیمری

ایزوگام پلیمری درجه یک

ایزوگام پلیمری درجه یک به عنوان یک محصول ویژه برای صادرات به ترکیه می باشد. اگر با شرکت هوبر، همکاری نمایید، یکی از برندهایی که به شما، برای خرید عمده ایزوگام پیشنهاد می نماید، مربوط به عایق رطوبتی بردین دلیجان خواهد بود و این محصول ویژه و کاربردی، دارای بهترین قمیت هم می باشد.

تولیداتی که در صنعت ایزوگام، ارائه می شود و امروزه در بازار، عرضه شده است، می تواند از لحاظ کیفیت، قیمت و همچنین زمینه های مصرفی، متفاوت از هم باشند و یکی از این محصولات، ایزوگام پلیمری است که تولید آن به صورت تک لایه و دولایه، فویل دار و بدون فویل قابل انجام است.

در خصوص ایزوگام پلیمری دولایه، باید گفته شود که این محصول، با ضخامت 4 میلیمتری که دارد، بهترین عایق را برای آب بندی پشت بام و مخازن و … ارائه می نماید و قدرت چسبندگی و طول عمر بالای آن، سال ها شما را از هزینه های جانبی، در امان نگه می دارد.

ایزوگام دلیجان با مارک بردین

ایزوگام دلیجان bpp با مارک بردین

ایزوگام بردین دلیجان به عنوان نمونه یکی از عایق های رطوبتی bpp می باشد که در تولید این محصول، از قیر خالص با درجه نرمی 60/70 استفاده می شود و به نوبه خود، این نوع ایزوگام، در دسته بندی بهترین و باکیفیت ترین نوع عایق رطوبتی قرار می گیرد.

اما همین کیفیت، عاملی بر افزایش قیمت این محصول، به نسبت انواع ایزوگام دمیده موجود در بازار هم شده است اما در نظر داشته باشید که قیمت بالاتر، ارائه دهنده طول عمر بالاتری هم می باشد تا مجبور به پرداخت هزینه هایی مربوط به تعمیر و بازسازی نباشید.

بهترین ایزوگام برای صادرات به ترکیه

اگر قصد صادرات ایزوگام به کشورهایی مانند ترکیه را داشته باشید، بدون شک، با موانعی همراه خواهید شد که یکی از این موانع، مربوط به سخت گیری هایی است که در بحث گمرکی ترکیه، اعمال می شود و دلیل این مسئله، حساسیت هایی است که برای کیفیت و وجود استاندارد در ایزوگام، قائل هستند.

پس اگر بخواهید از این موانع هم با موفقیت عبور نمایید، نیاز به انتخاب یک ایزوگام استاندارد پلیمری خواهد بود و پیشنهاد شرکت هوبر در این خصوص، مربوط به ایزوگام بردین دلیجان می باشد.

چرا بردین؟ اولین سوالی که شاید شما هم با آن مواجه شده باشید، این مسئله باشد که چرا ما گفته ایم که بردین را برای صادرات انتخاب نمایید؟

در طول سال های فعالیتی خود، موفق به صادرات حجم قابل توجهی از ایزوگام بردین دلیجان، به کشور ترکیه شده ایم و به همین دلیل، کلیه این موانع و سختی ها را پشت سر گذاشته ایم و تمامی استانداردهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

فرق ایزوگام و قیر در چیست

فرق ایزوگام و قیر در چیست

یکی از روش های آب بندی سقف ساختمان و پشت بام و …، در گذشته، مربوط به قیر گونی می باشد که این روش، به نوبه خود، مزیت ها و معایبی به نسبت ایزوگام، داشته است.

اگر از مزیت های نصب ایزوگام بخواهیم صحبت کنیم، مهم ترین نکته ای که وجود دارد، مربوط به سرعت بالای اجرا، آلودگی کمتر، مقاومت و طول عمر بیشتر این محصول می باشد و از طرفی، هزینه های مقرون به صرفه این محصول هم می تواند بخش دیگری از مزیت ها به حساب آید.

شرکت ایزوگام هوبر

قیمت ایزوگام پلیمری درجه یک

حال، نوبت به بیان این سوال می رسد که قیمت ایزوگام پلیمری درجه یک در بازار چقدر است و دلیل وجود این همه تنوع محصول و قیمت، چیست؟

وجود تولید کنندگان مختلف در بازار ایزوگام، عاملی شده تا کیفیت ها و قیمت های مختلفی هم ارائه شود اما زمانی که شما با یک کارخانه تولید کننده، مستقیم در ارتباط باشید، این مزیت ایجاد می شود که بتوانید از قیمت ها و همچنین کیفیت ایزوگام های پلیمری هم اطمینان لازم را کسب نمایید.

ایزوگام های شرکت هوبر از نمونه محصولاتی هستند که شما امکان انتخاب و سفارش عمده آن را از درب کارخانه خواهید داشت که قیمت روز و رقابتی را در اختیار شما قرار می دهد.