صادرات ایزوگام به عراق | تولید ایزوگام شرق 38 کیلوگرم

روند صادرات ایزوگام به عراق

تولید ایزوگام مشکین شرق

برای صادرات ایزوگام به عراق، استانداردهایی در خصوص وزن این محصول نیاز است که از جمله می توان به تولید ایزوگام با وزن 38 کیلوگرم اشاره نمود. این نوع ایزوگام به دلیل این که می تواند قیمت ارزان تری داشته باشد، مورد استقبال اکثر تاجران عراقی قرار گرفته است. تولید ایزوگام مشکین شرق دلیجان، از جمله برندهایی است که می تواند قیمت مناسب به همراه کیفیت لازم را به همراه داشته باشد.

برای شروع صادرات محصولی مانند ایزوگام که در دسته محصولات نفتی قرار دارد، نیاز به انتخاب ایزوگام هایی خواهد بود که از مجوزهای سازمان بورس و استانداردهای لازم برای صادرات، برخوردار می باشد و چنین مجوزهایی، تنها توسط تعداد محدودی از شرکت های تولید کننده ایزوگام، اخذ شده و دلیل این امر، سرمایه های بالایی می باشد که برای آن، نیاز است.

خوشبختانه شرکت ایزوگام هوبر از محدود کارخانه های تولید کننده ایزوگام در بازار ایران می باشد که موفق به تولید و عرضه ایزوگام با کیفیت صادراتی به همراه مجوزهای لازم، می باشد.

کارخانه تولید ایزوگام مشکین شرق

کارخانه تولید ایزوگام مشکین شرق

تولید و عرضه ایزوگام مشکین شرق صادراتی، توسط کارخانه ما در شهرک بوعلی دلیجان انجام می شود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]این کارخانه، دو برند دیگر در زمینه ایزوگام هم عرضه می نماید که ایزوگام بردین دلیجان و ایزوگام بان گستر، نام های انتخابی برای ایزوگام های این کارخانه به حساب می آید.[/box]

ایزوگام مشکین شرق دلیجان، از مشخصه هایی که دارد، مربوط به دولایه بودن با ضخامت سه میلیمتر و وزن 38 کیلوگرم برای صادرات می باشد.

اما در بازار داخلی، با توجه به این که مشتریان، نیاز به کیفیت بالاتری هم دارند، تولید این نوع ایزوگام، با وزن بالاتری، یعنی وزن 40 کیلوگرم انجام می شود.

اگر در زمینه صادرات ایزوگام به عراق، بخواهید محصولی با کیفیت بالاتر خریداری نمایید، ایزوگام های بردین دلیجان و ایزوگام بان گستر هم قابل انتخاب خواهند بود.

از طرفی به دلیل این که شما با کارخانه تولید کننده ایزوگام، ارتباط مستقیم برقرار می نمایید، منجر به آن شده تا بتوانید ایزوگام های مورد نیاز خود را با مشخصاتی که مد نظر دارید، سفارش دهید.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]اما دلیل این که در ابتدا، به معرفی ایزوگام مشکین شرق، اقدام نمودیم، تا حد زیادی مربوط به قیمت پایین این محصول بوده و همین فاکتور، تاثیر گذار در جذب مشتریان عراقی خواهد بود.[/box]

بسته بندی ایزوگام صادراتی مشکین شرق

یکی از دیگر مشخصه هایی که در امر صادرات ایزوگام، می تواند حائذ اهمیت باشد، مسئله بسته بندی ایزوگام خواهد بود.

دارا بودن یک روکش شیک و مناسب برروی ایزوگام، در نگاه اول، می تواند منجر به جلب رضایت و نظر مشتریان بشود.

[toggle title=”بسته بندی ایزوگام” state=”open”]وجود یک بسته بندی خوب برای ایزوگام، نه تنها منجر به ایجاد ظاهر خوب برای ایزوگام می شود، بلکه به منظور محافظت از ایزوگام در برابر عوامل محیطی و … نیز تاثیرگذار خواهد بود.[/toggle]

در خصوص بسته بندی ایزوگام مشکین شرق دلیجان، شرکت ایزوگام هوبر، تلاش زیادی بر این امر گذاشته که یک طراحی خوب و حرفه ای را برای محصول خود داشته باشد و در این مسیر نیز به خوبی توانسته موفق عمل نماید.

در خصوص ایزوگام بان گستر دلیجان و ایزوگام بردین دلیجان هم شاهد کسب چنین موفقیت هایی از سمت کارخانه تولید کننده ایزوگام دلیجان، هستیم.

نمایندگی ایزوگام مشکین شرق

نمایندگی های فعال ایزوگام مشکین شرق برتر دلیجان

سوال دیگری که از سمت مشتریان زیادی مطرح می شود، مربوط به اطلاعات در خصوص نمایندگی های فعال ایزوگام مشکین شرق برتر دلیجان در بازار می باشد.

عرضه ایزوگام مشکین شرق دلیجان در شهرهای متعددی انجام می شود که انجام این امر، سبب شده تا متقاضیان خرید عمده ایزوگام، با شرایط ایده آل تر و سرعت بالاتری برای تامین محصولات خود اقدام نمایند.

اما در نظر داشته باشید که در بازار ایزوگام، به دلیل شرایط رقابتی که وجود دارد، امکان معرفی نمایندگی های فروش ایزوگام، وجود نداشته و شما در صورت نیاز به خرید ایزوگام، می توانید با کارشناسان فروش این سایت، ارتباط داشته باشید.

این ارتباط، بسته به حجم های مد نظر شما برای خرید ایزوگام، مسیرهای مناسبی برای همکاری را ارائه خواهد نمود.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]حتی در صورتی که حجم خرید شما، مقدار قابل توجهی باشد، می توانیم ایزوگام مد نظر شما را مستقیم از کارخانه تولید کننده، ارسال نماییم که بدون شک، این امر می تواند قیمت های مقرون به صرفه تری را در اختیار شما قرار بدهد.[/box]

قیمت ایزوگام مشکین شرق بدون نصب

قیمت ایزوگام مشکین شرق بدون نصب

ایزوگام، در طول بازه های زمانی مختلف، دستخوش تغییراتی در خصوص قیمت شده است و این تغییر قیمت ها، عاملی بر آن شده تا مشتریان، برای خرید عمده ایزوگام، نیاز به یک مرجع برای اطلاع از قیمت روز ایزوگام، داشته باشند.

در نظر داشته باشید که در صورت همکاری با کارخانه تولید کننده ایزوگام، قیمت هایی که اختیار شما قرار می گیرد، قیمت ایزوگام بدون نصب خواهد بود.

ارائه خدمات نصب از سمت کارخانه برای تمامی شهرها، امکان پذیر نمی باشد و دلیل این امر، مقرون به صرفه نبودن هزینه های مربوط به ایاب و ذهاب نصاب بوده و منجر به این می شود که هزینه های مربوط به اجرای پروژه های عایق کاری شما، افزایش یابد.

از ایزوگام مشکین شرق دلیجان به دلیل قیمت های مناسبی که دارد، برای عایق کاری سدها، لوله های آب و فاضلاب، پل ها و همچنین پروژه های ساختمانی، می توانید استفاده نمایید.

مشخصات ایزوگام برای صادرات به عراق

مشخصات ایزوگام برای صادرات به عراق

مهم ترین مشخصاتی که در صادرات ایزوگام به عراق، باید مد نظر قرار داده شود، مربوط به انتخاب ایزوگام هایی خواهد بود که با شرایط آب و هوایی این کشور، سازگاری داشته باشد و این مسئله از سمت شرکت ایزوگام هوبر، به خوبی مورد توجه قرار می گیرد.

ایزوگام دولایه پلیمری که هم به صورت فویل دار و هم بدون فویل تولید می شود، نمونه یک ایزوگام خوب و استاندارد خواهد بود که شما می توانید برای صادرات به بازار عراق، مورد انتخاب قرار دهید و مارک مشکین شرق هم در این زمینه با توجه به استانداردهایی که دارد، گزینه خوبی برای انتخاب خواهد بود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]علاوه بر عراق، کشورهای دیگری هم وجود دارد که توانسته ایم از بازار آن ها برای صادرات ایزوگام، استفاده نماییم.[/box]

بهترین ایزوگام برای مناطق گرمسیری

بهترین ایزوگام برای مناطق گرمسیری

بدون شک، بازار عراق به عنوان یکی از کشورهایی است که از شرایط آب و هوایی گرمسیری برخوردار است.

در چنین شرایطی، اگر قصد عایق کاری ساختمانی و … را داشته باشید، بهترین نوع ایزوگام که می توانید انتخاب نمایید، ایزوگام پلیمری دولایه فویلدار می باشد.

چنین ایزوگامی، بسته به ضخامت و وزنی که دارد، طول عمر متفاوتی هم به همراه خواهد داشت.

برای بازار عراق، علاوه بر این که ایزوگام مناطق گرمسیری مورد نیاز می باشد، به دنبال ایزوگام هایی هستند که قیمت های ارزان تری هم به همراه داشته باشد.

در حال حاضر، ایزوگام مشکین شرق دلیجان به عنوان یکی از ایزوگام های پیشنهادی برای بازار عراق به حساب می آید که مورد استقبال مشتریان زیادی هم قرار گرفته است.

درآمد فروش ایزوگام در بازار

درآمد فروش ایزوگام در بازار

سوالی که در این بخش می تواند ذهن افراد بسیاری را به سمت خود بکشاند، مربوط به این است که در نتیجه عمده فروشی ایزوگام در بازار و یا صادرات این محصول، درآمد حاصل از آن، چقدر است؟

پاسخ این سوال، به عوامل زیادی بستگی دارد. این که شما، تامین ایزوگام خود را از چه برندهایی انجام دهید و یا این که، حجم خرید شما چقدر باشد و …، از جمله فاکتورهای تاثیرگذار برروی حاشیه سودآوری شما خواهد بود.

به طور کلی، بازار صادرات، یکی از سودآورترین عرصه هایی می باشد که می توان برروی آن سرمایه گذاری نمود.

کشوری مانند ایران با توجه به این که ارزش پولی کمی دارد، محصولاتی که تولید و عرضه می نماید، قیمت های مقرون به صرفه ای هم به همراه دارند.

در نتیجه با فعالیت در عرصه صادرات ایزوگام، می توانید به بهترین سودآوری های ممکن نیز دست یابید.

آدرس کارخانه ایزوگام شرق دلیجان

ارتباط گیری مستقیم با کارخانه تولید کننده ایزوگام، بدون شک یک فاکتور مهم و اساسی در دستیابی به قیمت های مقرون به صرفه تر خواهد بود.

کارخانه تولید کننده ایزوگام شرق دلیجان، در شهرک بوعلی دلیجان، خط تولید خود را راه اندازی نموده است.

این موقعیت صنعتی، به سادگی می تواند در دسترس مشتریان خرید ایزوگام قرار بگیرد تا بتوانند انواع ایزوگام خوب و باکیفیت را با مشخصات فنی مد نظر خود، خریداری نمایند.

بهترین ایزوگام برای دیوار و پشت بام و پروژه های صنعتی دیگر را می توانید از کارخانه تولید کننده ایزوگام هوبر، تامین نمایید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای مشتریانی که تمایل به خرید حجم بالای ایزوگام داشته باشند هم این ظرفیت ایجاد شده که بتوانند در صورت تمایل، به صورت حضوری و درب کارخانه، بار خود را تحویل بگیرند.[/box]

تمام تلاش ما در شرکت ایزوگام هوبر، ایجاد ساختار و شرایطی می باشد که بتوانیم، بهترین قیمت ها و شرایط را برای فروش عمده ایزوگام، فراهم آوریم.

قیمت روز ایزوگام شرق دلیجان

قیمت روز ایزوگام شرق دلیجان

در بازار رقابتی کنونی، اطلاعاتی نظیر قیمت روز ایزوگام هم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

چه بسا افرادی که متمایل به خرید ایزوگام ارزان قیمت باشند اما مسیر دستیابی به این امر را ندانند.

اینترنت و گوگل به عنوان یک مسیر درست همکاری به جهت عرضه انواع ایزوگام دلیجان می باشد که در میان آن ها، می توان به ایزوگام شرق دلیجان اشاره نمود.

در بازار اصفهان هم شما این امکان را خواهید داشت که از بهترین تولیدات ایزوگام دلیجان، برای خرید عمده خود، انتخاب و سفارش دهید.

با توجه به این که در کشور ما، قیمت ایزوگام و محصولات دیگر، مرتب تغییر می کند، پس نیاز است که مشتریان، همواره از قیمت روز انواع ایزوگام، اطلاع داشته باشند و این امر را از طریق راه های ارتباطی این سایت، امکان پذیر نموده ایم.

بازاریابی ایزوگام به روش مدرن

بازاریابی ایزوگام به روش مدرن

یکی از مزیت هایی که شرکت ایزوگام هوبر به همراه دارد، مربوط به بازاریابی فروش ایزوگام به روش مدرن می باشد که سبب شده تا انجام این کار، به ارائه بهترین قیمت های ممکن و دستیابی مشتریان به تولید کنندگان ایزوگام در ایران بشود.

این بازاریابی مدرن، تا حد زیادی مدیون وجود ابزارهایی نظیر گوگل و سایت می باشد که تبلیغات شبانه روزی را برای ما، به انجام می رساند.

بازاریابی اینترنتی ایزوگام، منجر به آن شده تا بتوانیم با تمامی مشتریان خود در یک بازه زمانی کوتاه و بدون محدودیت مکانی، در ارتباط باشیم.

قیر عرضه شده در بشکه های 200 کیلویی، از قابلیت صادرات برخوردار نمی باشد و فروش این محصول، تنها برای بازار داخلی می باشد که در پروژه های عایق کاری، بتوانید از آن، استفاده نمایید.

قیمت ایزوگام و قیر

قیمت ایزوگام و قیر

در کنار ایزوگام، قیر هم به عنوان یکی از متریالی خواهد بود که برای عایق کاری، مورد نیاز خواهد بود.

قیمت این دو ماده، تحت تاثیر عوامل زیادی بوده و مهم ترین آن ها مربوط به نرخ ارز و قیمت نفت در بازار جهانی خواهد بود.

بشکه های قیر، به صورت بشکه های 200 کیلویی بسته بندی می شوند که دو نوع قیر پلیمری و قیر دمیده را شامل می شود.

قیر دمیده به دلیل کیفیت پایین تری که دارد، قیمت های پایین تری هم به همراه خواهد داشت.

به هر حال، این که شما توانسته اید با کارخانه تولید کننده ایزوگام ارتباط برقرار نمایید، پایین ترین قیمت ها را نیز می توانید به دست آورید.

شرکت ایزوگام هوبر

روند صادرات ایزوگام به عراق

بازار عراق از بازدهی خوبی برای صادرات عراق برخوردار می باشد که این امر، به دلیل پایین بودن ارزش پول ما و داشتن قیمت های پایین انواع ایزوگام خواهد بود.

با وجود این، باز هم مشتریان عراقی، خواهان خرید ایزوگام با قیمت های ارزان تر هستند و این امر، با کاهش وزن و ضخامت ایزوگام، امکان پذیر خواهد بود.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]این که شما بخواهید به صادرات ایزوگام به عراق اقدام نمایید، نیاز به این است که بتوانید در قدم اول، مجوزهای سازمان بورس را اخذ نمایید و چنین مجوزهایی از سمت کارخانه تولید کننده ایزوگام، ارائه می شود.[/box]

شرکت ایزوگام، تمامی مجوزها و گواهی نامه های مربوط به صادرات ایزوگام را داشته و به شما این امکان را می دهد که نه تنها برای عراق، بلکه برای تمامی کشورهای مد نظر خود، بتوانید اقدام به صادرات ایزوگام نمایید.

پلمپ گمرکی هم عاملی خواهد بود که منجر به راحتی ارسال ایزوگام به کشورهای خارجی می شود.

ثبت سفارشات شما به شرکت ایزوگام هوبر، سبب می شود تا کلیه مراحل گمرکی مربوط به بازار ایران، از سمت کارخانه تولید کننده، انجام پذیرد و شما، تنها در کشور مقصد، نیاز به انجام امور گمرکی خواهید داشت.