کارخانه تولید ایزوگام | صادرات ایزوگام به کشور های همسایه چگونه است

ایزوگام دولایه فویلدار

کارخانه تولید ایزوگام

کارخانه تولید ایزوگام چه مولفه های مهم کیفیتی را مدنظر قرار می دهد؟ صادرات ایزوگام با کشور های همسایه چگونه است؟

کارخانه تولید ایزوگام به عنوان یکی از اصلی ترین فعالین در بخش ایجاد استاندارد های کیفیتی برای عایق های پیش ساخته به شمار می رود، امروزه عایق های پیش ساخته متعدد و متنوعی در جهان تولید می گردند که هر یک مناسب برای محوری خاص می باشند. از جمله بیشترین مصارف ایزوگام، پوشش بام ساختمان ها و استفاده به عنوان لایه پوششی در پروژه های متعدد است.

آمار صادرات ایزوگام ایرانی

آمار صادرات ایزوگام ایرانی

آمار صادرات ایزوگام ایرانی در بازار های جهانی طی سال های اخیر بسیار بالا بوده است، این آمار نه تنها رضایتمندی متقاضیان و خریداران ایزوگام را نمایش می دهد، بلکه صحه بر کیفیت ایزوگام تولید شده در ایران نیز می گذارد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]بخش مهمی از انواع ایزوگام های تولید شده در کشور تابع استاندارد های جهانی بالایی هستند، بر همین اساس نیز در این رابطه خریداران شاهد محدودیت و ضعفی نخواهند بود. نبود دشواری و شرایط واسطه ای هنگام نصب ایزوگام، موجب خواهد شد تا این عایق پیش ساخته در مقایسه با قیرگونی و آسفالت، بهترین کیفیت و بازخورد را به دنبال داشته باشد.[/box]

صادرات گسترده و بی واسطه ایزوگام در بازار های جهانی، هم چنین به واسطه وجود تقاضا صورت می گیرد، امروزه صادرات، اهرم مهمی در ایجاد مسیر های تجاری جدید برای صادرکنندگان به شمار می آید.

بهترین کشورها برای صادرات ایزوگام

بهترین کشورها برای صادرات ایزوگام

بهترین کشور ها برای صادرات ایزوگام، کشور های مرزی و همسایه های ایران هستند، کشور هایی که نقطه وصلی برای بازار های جدید نیز به شمار می آیند. صادرات گسترده و بی واسطه ایزوگام در این کشور ها، شرایط سودآوری قابل توجهی را به همراه خواهند داشت.

تنها معیار های محدود را نمی توان مشخصه ای کامل برای ایزوگام تلقی نمود، وجود معیار های مختلف و بسیار متنوع در نهایت مجموعه ای بدون نقص و کامل را به منظور شناخت ایزوگام درجه یک ایجاد می نماید. کشور های متقاضی خرید ایزوگام درجه یک تولید شده در ایران، عموما ترکیه، عراق، آذربایجان و دیگر همسایه های مرزی هستند.

وجود پتانسیل های بالا در صادرات مرزی، بستر هایی کاملا سودآور را ایجاد می نماید تا به موجب آن هریک از خریداران توانمندی لازم برای تجارت را دریافت نمایند.

انواع ایزوگام کارخانه هوبر

انواع ایزوگام کارخانه هوبر

انواع ایزوگام کارخانه هوبر با توجه به بازار های هدف در زمان عرضه تعیین می گردند، تنوع بالا این برند در تولید موجب گردیده است تا به طور کامل بتوان شاهد رضایتمندی متقاضیان و خریداران این ایزوگام ها نیز بود. ایزوگام هم چون دیگر فرآورده های تولید شده از قیر، دارای انواع مختلفی است که به برخی از مهم ترین انواع ایزوگام هوبر در ادامه اشاره خواهیم نمود.

  • ایزوگام دولایه
  • ایزوگام تک لایه
  • ایزوگام فویدار
  • ایزوگام با روکش آلومینیومی
  • ایزوگام با روکش سنگریزه
  • ایزوگام بدون روکش
  • ایزوگام طرح دار

شرکت ایزوگام هوبر

ایزوگام دولایه فویلدار با ضمانت نامه

ایزوگام دولایه فویلدار با ضمانت نامه معتبر در اختیار خریداران در سراسر محور های داخلی و خارجی قرار می گیرد، ایزوگام دولایه فویلدار را می توان به عنوان بهترین و مناسب ترین گزینه برای نصب در سازه های مختلف به شمار آورد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]این عایق دارای بالاترین میزان ماندگاری و مقاومت در برابر شرایط رطوبتی است و به همین واسطه نیز می تواند انتخابی کاملا متفاوت به شمار آید. در اختیار داشتن اطلاعات کاملی از ایزوگام می تواند شرایط رقابتی انتخاب ایزوگام برای خریداران را ساده تر از حد ممکن نماید.[/box]

کارخانه تولید ایزوگام هوبر در کشور، به عنوان یکی از ابزار های قدرتمند در ایجاد مسیری تضمین شده برای خریداران محسوب می گردد، این کارخانه با در نظر داشتن استاندارد های کاملا معتبر، اقدام به تولید ایزوگامی درجه یک با مواد اولیه درجه یک می نماید.

هر یک از متقاضیان خرید ایزوگام هوبر قادر خواهند بود تا به جهت دریافت کامل ترین اطلاعات از جمله قیمت محصولات، با نمایندگی فروش ایزوگام هوبر ارتباط برقرار نمایند.