قیمت خرید ایزوگام عمده تبریز چند؟

در هنگام خرید ایزوگام بهتر است اول کمی با مشخصات و قیمت آن آشنا شوید. ایزوگام‌ها عایق‌های رطوبتی هستند که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به هر نوع سطح و مکانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از مهم‌ترین مواد تشکیل دهنده ایزوگام‌های تبریز قیر درجه یک می‌باشد.

در هنگام تولید ایزوگام علاوه بر قیر از الیاف تیشو و الیاف پلی استر و فویل آلومینیومی و مواد پلیمری دیگر نیز استفاده می‌شود تا بتوانند یک ایزوگام عمده را تولید و وارد بازارهای جهانی کنند. همان طور که گفته شد ایزوگام‌ها برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به ساختمان، دیوار، سقف، بام آپارتمان و… مورد استفاده استفاده قرار می‌گیرند.

یکی از شهرهایی که امروزه توانسته‌اند ایزوگام درجه یک را به صورت عمده وارد بازارهای داخلی کند شهر تبریز می‌باشد اما علاوه بر این شهر امروزه شاهد این هستیم که این ایزوگام‌ها در چندین شهر و جتی برخی از شهرک‌های صنعتی روستایی نیز در حال تولید می‌باشند.

در میان تولید ایزوگام‌های مختلف در ایران نام ایزوگام تبریز دارای اعتبار بیشتری است. یکی از اصلی‌ترین دلایلی این امر این است که این ایزوگام‌ها به صورت درجه یک تولید می‌شوند. شما می‌توانید خرید ایزوگام عمده تبریز را از شرکت هوبر بخواهید.

[highlight-red bcolor=”blue” align=”right” ]هوبر با دارا بودن سال‌ها سابقه کاری در این حوزه توانسته‌اند تا به امروز ایزوگام درجه یک را به تمامی مشتری‌های خود در سراسر ایران تحویل دهد.[/highlight-red]

ویژگی بارز ایزوگام درجه یک تبریز

قبل خرید ایزوگام تبریز بهتر است اول با ویژگی‌هایی که یک ایزوگام درجه یک دارد آشنا شوید تا بتوانید بهترین تجربه را از خرید خود داشته باشید. برخی از ویژگی‌های ایزوگام تبریز عبارت‌اند از:

 • تولید با مواد اولیه داخلی و کاهش هزینه‌ها
 • نزدیکی به چندین مرز و بازارچه مرزی جهت صادرات
 • تنوع قیمتی بسیار زیاد
 • ارائه ایزوگام با چندین سطح کیفیت و تأمین نیاز بازار
 • تعداد قابل توجه تولید کنندگان و حجم تأمین خوب

لازم به ذکر است در هنگام خرید باید به تمامی نکات فنی هر نوع کالایی را به خوبی مورد بررسی قرار دهید تا دچار اشتباه نشوید. خرید ایزوگام از هوبر با بالاترین کیفیت و استاندارهای لازمه به شما پیشنهاد می‌شود.

خرید ایزوگام عمده تبریز چند؟

مواد تشکیل دهنده ایزوگام تبریز

در ادامه شما را با مواد تشکیل دهنده ایزوگام‌های درجه یک تبریز آشنا خواهیم کرد. این مواد تشکیل دهنده برای انواع ایزوگام یکسان می‌باشد اما در مرحله تولید مراحل آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. مواد تشکیل دهنده عبارت‌اند از:

 • قیر با درجه خلوص ۶۰/۷۰
 • پلی استر
 • تیشو فویل آلومینیوم ۱۴ یا ۱۶ میکرون
 • پلاستیک پشت لایه ایزوگام پودر تالک
 • مواد APP و SBS درجه یک
 • پوشال و گونی پلاستیکی
 • ابزار کار (چسب نواری ۵، کاتر و مشعل گازی و…) و البته نیروی متخصص در خط تولید ایزوگام.

عوامل بالا در کنار بهترین نوع آن‌ها و بالاترین کیفیت باعث ایجاد ایزوگام درجه تبریز در هوبر می‌شود. به این نکته توجه داشته باشید که هر چه این مواد با کیفیت تر باشند باعث می‌شود که عایق رطوبتی با استحکام تر و مقاومت تر تولید شود.

موارد کاربرد ایزوگام تبریز چیست ؟

هنگام خرید ایزوگام تبریز از هوبر باید به این نکته توجه داشته باشید که این نوع از ایزوگام‌ها در چه صنایعی قابل استفاده می‌باشند؟ [highlight-red bcolor=”#c600c7″ align=”right” ]یکی از مرسوم‌ترین مکان‌هایی که تا به امروز نصب ایزوگام درجه یک صورت می‌گیرد پشت بام منازل، ساختمان‌ها، سرویس‌های بهداشتی و کف آشپزخانه می‌باشد[/highlight-red]. علاوه بر این موارد ایزوگام‌ها در مکان‌های مختلف دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد که می‌توان به برای سردخانه‌ها، استخرهای آب کشاورزی و تفریحی، پوشش لوله‌ها و عایق کاری لوله‌های فلزی، از نظیر لوله‌های نفت و گاز، سقف مرغداری‌ها، سقف سوله‌ها اشاره کرد. لازم به ذکر است شما می‌توانید از ایزوگام‌ها در هر سطحی که فکر می‌کنید نیازمند به ایزوگام است استفاده کنید زیرا استفاده از این محصول محدودیتی ندارد.

همان طور که در بالاتر به این موضوع اشاره کردیم ایزوگام‌ها نوعی پوشش مقاومتی هستند که از قیر و الیاف‌های مختلف تولید شده‌اند که این الیاف‌ها با استفاده از گرما به یکدیگر می‌چسبند تا از نفوذ آب و رطوبت به لایه‌های زیرین خود جلوگیری کنند. در هنگام ساخت یک ساختمان مهندسین در مراحل پی و فونداسیون در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌های بهداشتی، پشت بام‌ها، ایزولاسیون با عایق رطوبتی از ایزوگام‌های درجه یک تبریز استفاده می‌کنند. عمر معمولی یک ایزوگام درجه یک معمولاً ۱۰ سال می‌باشد.

انتخاب ایزوگام تبریز در صنایع مختلف

در ادامه برخی از مرسوم‌ترین مکان‌هایی که نیازمند به نصب ایزوگام درجه یک می‌باشند خواهیم پرداخت:

 • سردخانه‌ها و مراکز بهداشتی و سدها و سازه‌های آبی
 • پل‌های هوایی و پل‌های بتنی و باند فرودگاه‌ها
 • مترو و تأسیسات و سازه‌های جانبی و سقف کانکس‌ها و ساختمان‌های پیش ساخته
 • پارکینگ‌های طبقاتی و مرغداری‌ها و لوله‌های آب، گاز، نفت
 • پشت‌بام‌ ساختمان‌های مسکونی و غیر مسکونی
 • ایرانیت و انواع پوشش‌های کاذب
 • پی ساختمان و فونداسیون‌های در تماس با رطوبت
 • استخرهای شنا و استخرهای پرورش ماهی و کشاورزی
 • سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه‌ها

انواع ایزوگام درجه یک تبریز کدام است؟

ایزوگام‌ها را می‌توان از لحاظ لایه‌ای به ۳ دسته تقسیم بندی کنیم.

 • دسته اول به ایزوگام تک لایه تعلق می‌گیرد، این نوع از ایزوگام‌ها دارای یک لایه می‌باشند که معمولاً لایه‌های داخلی آن‌ها از الیاف پلی استر و یا لایه اسپان باند تشکیل شده است. این نوع از ایزوگام‌ها به دیل آن که دارای ۱ لایه می‌باشند از انعطاف بالایی نیز برخوردار شده‌اند.
 • دسته دوم نیز به ایزوگام‌هایی تعلق می‌گیرد که دولایه دارند. این ایزوگام‌ها از دولایه الیاف پلی استر و الیاف شیشه تشکیل شده‌اند. از الیاف‌های شیشه‌ای و یا همان تیشو به این دلیل در این نوع ایزوگام مصرف می‌شود که استحکام بالاتری به ایزوگام داده شود. این نوع از ایزوگام‌ها به راحتی خم نخواهند شد که معمولاً نیز دارای دوام بالاتری هستند. ایزوگام‌های دولایه جذب قیر بالاتری نیز دارند که این امر باعث می‌شود کیفیت این ایزوگام نسبت به ایزوگام تک لایه بالاتر باشد.
 • دسته سوم نیز به ایزوگام‌های سه لایه تعلق گرفته است. این ایزوگام‌ها از ۳ لایه الیاف داخلی تشکیل شده‌اند. ایزوگام‌های سه لایه دارای جذب قیر فوق‌العاده‌ای می‌باشد که این امر کیفیت آن‌ها را بالاتر کرده است. استحکام این ایزوگام‌ها با استفاده از مفتول‌های سیمی می‌باشد. ایزوگام‌های سه لایه برای مصارف و صنایع خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد و جز مصارف عمومی در نظر گرفته نمی‌شود.

یکی از سؤالاتی که تا به امروز بیشتر مشتری‌های هوبر با آن مواجه بودند این است که بین این ایزوگام‌ها کدام بهتر است؟ جواب این سؤال مشخص است بهترین ایزوگام با توجه به کیفیت و قیمت ایزوگام دو لایه می‌باشد.

خرید ایزوگام عمده تبریز چند؟

انواع ایزوگام تبریز از نظر روکش کدام است؟

تا به اینجا ایزوگام‌ها را با توجه به لایه‌های تشکیل دهنده به ۳ دسته مختلف تقسیم بندی کردیم. حال نوبت به تقسیم بندی ایزوگام‌ها از لحاظ روکش رویی آنها می‌باشد که این تقسیم بندی ۴ دسته‌ای است که عبارت‌اند از:

 • ایزوگام فویل دار

یکی از انواع ایزوگام‌ها از لحاظ روکش می‌توان به ایزوگام‌های فویل دار اشاره کرد. این نوع از ایزوگام‌ها از فویل‌های آلومینیومی برای روکش خود بهره گرفته‌اند. این فویل‌ها هیچ نوع تأثیری بر روی کیفیت ایزوگام ندارند و فقط برای جلوگیری از نور آفتاب بر روی ایزوگام کشیده می‌شود. این نوع از ایزوگام‌ها در محل‌هایی استفاده می‌شود که در معرض نور آفتاب هستند.

 • ایزوگام ساده یا پودری

نوع دیگر ایزوگام‌ها نیز ایزوگام ساده و یا پودری است که به این ایزوگام‌ها بدون روکش نیز گفته می‌شود. این ایزوگام‌ها در هنگام تولید به جای فویل از پودرهای معدنی که همان پلاستیک می‌باشد استفاده می‌کنند. این نوع از ایزوگام‌ها را می‌توانید در زیر کار استفاده کنید مانند کف ساختمان‌ها، کف سرویس‌های بهداشتی و…

 • ایزوگام طرح دار

از دیگر انواع ایزوگام می‌توان به ایزوگام طرح دار و یا رنگی اشاره کرد. این نوع از ایزوگام‌ها به جای فویل از فویل‌های طرح دار استفاده می‌کنند که طرح آن‌ها می‌توان به آجری، چمنی، چوبی، سرامیکی و… اشاره کرد.

 • ایزوگام سنگریزه ای

دسته آخر ایزوگام‌ها از لحاظ روکش ایزوگام‌های سنگریزه ای می‌باشد. این نوع از ایزوگام‌ها به جای فویل از سنگریزه های طبیعی رنگی استفاده شده است. ایزوگام‌های هوبر یکی از بهترین ایزوگام‌ها را در بالاترین کیفیت به شما تحویل خواهد داد.

مشخصات ظاهری ایزوگام استاندارد تبریز

در هنگام خرید ایزوگام عمده تبریز باید به این توجه داشته باشید که ایزوگام‌ها را به صورت استاندارد خریداری کنید. ایزوگام‌های استاندارد در ابعاد طول در عرض ۱۰ در ۱ می‌باشند. ضخامت تولید آن‌ها نیز بین ۳٫۵ تا ۴ میلی متر باید باشد. این در حالی است که وزن تقریبی تمامی ایزوگام‌ها به صورت تقریبی بین ۴۰ الی ۴۲ کیلوگرم محاسبه شده است که به صورت رول‌های وکیوم شده به مشتری‌ها تحویل داده می‌شود. شرکت هوبر دارای تمامی استاندارهای اعلام شده از طرف تمامی ارگان‌ها اعم از اداره استاندار، محیط زیست و… را دارا می‌باشد که شما می‌توانید با خیال راحت انواع ایزوگام تبریز را خریداری کنید.

استاندارهای ایزوگام‌ها با نشان گذاری بر روی رول عایق مشخص می‌شوند. این نشان‌ها باید در فاصله هر دو متر روی فیلم پلی اتیلنی بر روی عایق چاپ شده باشد که حتی باید بر روی برچسب عایق نیز نشانه گذاری شود. این نشانی دارای ویژگی‌هایی اعم از عایق رطوبتی، تاریخ تولید، ضخامت، وزن و علامت استاندارد چاپ می‌باشد.

با نزدیک شدن فصل سرما یکی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن توجه ویژه‌ای شود انتخاب یک عایق رطوبتی مناسب با منطقه سکونتی می‌باشد. در هوبر شما شاهد تولید انواع ایزوگام‌های گرمسیری و سردسیری خواهید بود که مشاورین ما بهترین نوع ایزوگام را با توجه به محل سکونت شما به شما معرفی خواهند کرد.

چگونه ایزوگام خوب بخریم؟

تا به اینجا به خوبی با انواع ایزوگام‌ها آشنا شدیم. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه ایزوگام مرغوب را خریداری کنید تا با ایزوگام‌های نامرغوب باعث بروز ضررهای مختلف نشوید. این نکات ضروری را باید در هنگام خرید عمده ایزوگام تبریز به یاد داشته باشید که عبارت‌اند از:

 • انتخاب ایزوگام‌های درجه یکی که دارای نشان استاندارد می‌باشند
 • انتخاب ایزوگامی که مناسب با ناحیه‌ای است که شما می‌خواهید نصب کنید
 • ایزوگام را باید به صورتی انتخاب کنید که با منطقه آب و هوایی که در آن سکونت دارید تطابق داشته باشد
 • رول‌های ایزوگام باید کاملاً سالم باشند و بدون هیچ گونه شکستگی‌اند
 • از صلاحیت تیم نصب و اجرای ایزوگام حتماً اطمینان حاصل کنید
 • وزن هر رول عایق ایزوگام نباید کمتر از ۳۹ کیلوگرم باشد
 • عایق‌های تابستانه و زمستانه از نظر فرمول تولید و میزان پایداری در سرما متفاوت هستند، ایزوگام مناسب را خریداری کنید
 • در انتخاب ایزوگام پودری و ایزوگام فویل دار دقت لازم را داشته باشید که در این راه می‌توانید با مشاورین ما در هوبر تماس حاصل کرده تا بهترین ایزوگام را به شما معرفی کنند.

قیمت بهترین ایزوگام چقدر است؟

یکی از اصلی‌ترین معیارها در هنگام خرید قیمت محصولات می‌باشد. برای آن که شما بتوانید قیمت بهترین ایزوگام را در آورید و بتوانید بهای یک رول ایزوگام درجه یک را نهایی کنید در ادامه اطلاعاتی را برای شما جمع آوری کردیم. توجه داشته باشید که شما می‌توانید به راحتی با مشاورین ما در هوبر تماس حاصل کنید و لیست تمامی محصولات اعم از قیمت، مشخصات فنی و.. را بدون دردسر دریافت کنید.

قیمت ایزوگام به عوامل مختلفی بستگی دارد که می‌توان به نوع مواد اولیه، نوع قیر مصرفی، تعداد لایه‌های تشکیل دهنده ایزوگام، ضخامت ایزوگام، وزن ایزوگام‌ها، روکش اشاره کرد. نا گفته نماند که هزینه بسته بندی، هزینه باربری و دیگر هزینه‌ها نیز در قیمت ایزوگام بی تأثیر نمی‌باشد.

وزن هر رول ایزوگام درجه یک تبریز

همان طور که می دانیم ایزوگام‌ها به صورت رول‌های ۱۰ متری در عرض ۱ متری در بازارهای داخلی عرضه شده‌اند. به این توجه داشته باشید که در زمان خرید باید وزن یک رول به شما اعلام شود زیرا در قیمت نهایی بسیار تأثیر گذار می‌باشد. همین امر باعث شده است که اداره استاندار یک تعریف خاصی از وزن ایزوگام‌ها به تمامی ایران اعلام کند تا حقوق تولید کننده و مصرف کننده حفظ شده باشد. طبق این دستورالعمل‌ها وزن هر یک رول ایزوگام درجه یک تبریز نباید از ۳۷ کیلوگرم کمتر محاسبه شود. در ادامه شما را با وزن و ضخامت چندین برند ایزوگام درجه یک تبریز آشنا خواهیم کرد تا در هنگام خرید ایزوگام عمده تبریز با مشکلات مختلف مواجه نشوید. این برندها عبارت‌اند از:

 • ایزوگام ایزو تک تبریز

وزن هر رول ایزوگام ایزو تک تبریز به صورت معمول ۴۲ کیلوگرم می‌باشد که ضخامت آن‌ها نیز به ۱٫۴ رسیده است. ایزوگام ایزو تک تبریز نیز از نوع دولایه فویل دار می‌باشد.

 • ایزوگام آذرگام تبریز

وزن هر رول ایزوگام آذرگام تبریز به صورت معمول ۴۲ کیلوگرم می‌باشد که ضخامت آن‌ها نیز به ۱٫۴ رسیده است. ایزوگام آذرگام تبریز نیز از نوع دولایه فویل دار می‌باشد.

 • ایزوگام حفاظ تبریز

وزن هر رول ایزوگام حفاظ تبریز به صورت معمول ۴۲ کیلوگرم می‌باشد که ضخامت آن‌ها نیز به ۸٫۳ رسیده است. ایزوگام حفاظ تبریز نیز از نوع دولایه فویل دار می‌باشد.

 • ایزوگام منتخب تبریز

وزن هر رول ایزوگام منتخب تبریز به صورت معمول ۳۹ کیلوگرم می‌باشد که ضخامت آن‌ها نیز به ۲٫۳ رسیده است. ایزوگام منتخب تبریز نیز از نوع دولایه فویل دار می‌باشد.

این برندهای نام برده، برندهایی می‌باشند که در تبریز درجه یک شناخته شده است اما در هوبر شما با برندهای دیگر نیز سروکار دارید که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید و بهترین ایزوگام تبریز را خریداری کنید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *