نمایندگی صادرات ایزوگام به سوریه همراه لیست قیمت

نمایندگی صادرات ایزوگام به سوریه همراه لیست قیمت

صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف یکی از اهداف بلند مدت کشور ایران به حساب می‌ آید. به همین دلیل امروزه انواع مختلف نمایندگی صادرات ایزوگام به سوریه همراه لیست قیمت وجود دارد. اگر شما کسب اطلاع بیشتری می باشید با مراجعه به سایت و یا نمایندگیها می توانید از شرایط یا قیمت دقیق آنها اطلاع پیدا کنید. این نمایندگیها انواع مختلف ایزوگام درجه یک و مرغوب را با وزن و کیفیتهای مختلف به کشورهای مختلف از جمله سوریه صادر می کنند.

معرفی ایزوگام پلیمری صادراتی

به طور کلی ایزوگامها دارای انواع پلیمری و اکسیده هستند که در این قسمت به معرفی ایزوگام پلیمری صادراتی می پردازیم. ایزوگام یکی از باکیفیت ترین انواع عایقهای حرارتی و رطوبتی به حساب می‌ آید که از قیر خالص صنعتی تهیه می‌ شود و به دلیل مرغوبیت زیادی که دارد امروزه به عنوان یک ایزوگام صادراتی شناخته می شود.

اگر مایل هستید از سقف خانه خود به طور کامل محافظت کرده و از نفوذ باران و تابش مضر نور خورشید در امان باشید بهتر است حتماً از ایزوگام پلیمری استفاده کنید. این نوع ایزوگامها دارای استاندارد ملی ایران بوده و برای استفاده در داخل کشور و یا صادرات به کشورهای مختلف گزینه مناسب و عالی به حساب می آید.

بهترین ایزوگام برای آب و هوای گرمسیری

بهترین ایزوگام برای آب و هوای گرمسیری

آب و هوا بیشترین تاثیر را روی عملکرد و عمر ایزوگامها دارند به همین دلیل دانستن این موضوع که بهترین ایزوگام برای آب و هوای گرمسیری چیست می تواند به شما در تهیه بهترین نوع آن کمک کند. به طور معمول برای مناطق گرمسیری یا هنگام صادرات ایزوگام به سوریه برای استفاده در این کشور، بهترین ایزوگام نوع پلیمری پلاستیکی است که حجم زیادی از گرما را ساطع کرده و از گرم شدن بیش از حد ساختمان جلوگیری می‌ کند. همچنین انواع ایزوگامهای پلیمری پلاستیکی از نفوذ باران نیز پیشگیری می کنند.

علاوه بر این، ایزوگامهایی که دارای یک لایه فویل دار هستند نیز به دلیل رنگ روشنی که دارند از گرم شدن بیش از حد و افزایش دمای داخل ساختمان جلوگیری می کند، پس می توانیم آنها را جزء بهترین ایزوگامها برای مناطقی که آب و هوایی گرم دارند در نظر بگیریم.

 

رابطه بین قیمت و کیفیت ایزوگام چیست؟

برای افرادی که به دنبال خرید ایزوگام مرغوب هستند همیشه این سوال وجود داشته است که رابطه بین قیمت و کیفیت ایزوگام چیست؟ بر خلاف نظر بیشتر افراد، امروزه ایزوگامهایی تولید می شوند که در کنار کیفیت بسیار بالایی که دارند از قیمت خرید و نصب بسیار کمی برخوردارند و شما می‌ توانید ایزوگامی با ماندگاری و کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید.

این محصولات از بهترین مواد اولیه مانند قیر خالص تهیه می شوند و در کنار آن از قیمت مناسبی برخوردار است؛ شما می توانید با اطمینان زیاد و با صرف هزینه کم برای محافظت از پشت بام خود از آنها استفاده کنید؛ همچنین شما می توانید برای خرید ایزوگام مورد نظر خود با کیفیت بالا و قیمت مناسب، به کارخانه تولید کننده یا نمایندگی فروش مراجعه کنید.

خرید بهترین ایزوگام صادراتی از درب کارخانه
خرید بهترین ایزوگام صادراتی از درب کارخانه

 

بسیاری از افراد به دلیل قیمت مناسب و اصل بودن، مایل به خرید بهترین ایزوگام صادراتی از درب کارخانه هستند. ایزوگامها می تواند برای استفاده های شخصی و پوشاندن پشت بام یا صادرات ایزوگام به سوریه و دیگر کشورها مورد استفاده قرار بگیرند.

این محصولات دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی هستند که از قیر با درجه خلوص ۶۰ تا ۷۰ درصد برای تولید آنها استفاده می شود. شما می توانید هر کدام را که مایل باشید برای استفاده ای که در نظر دارید تهیه کنید.

ایزوگامها دارای تعداد لایه های مختلفی هستند که خرید بهترین نوع آنها از درب کارخانه علاوه بر داشتن نرخ کمتر، می‌ تواند در کاهش خسارات ناشی از بارش باران و افزایش زیبایی پشت بام شما موثر باشد.


 

نکات مهم در صادرات ایزوگام به کشور سوریه

 

امروزه صادرات انواع محصولات مانند عایقهای رطوبتی به کشورهای مختلف افزایش یافته است. به همین دلیل توجه به نکات مهم در صادرات ایزوگام به کشور سوریه در ارسال بهتر آن کمک می‌ کند. شما با دقت به آن‌ها می‌ توانید در امر صادرات ایزوگام به سوریه بهتر عمل کنید:

  • در ابتدا باید دقت داشته باشید که این محصولات حتماً باید دارای نشان استاندارد باشند.
  •  داشتن تاریخ تولید و انقضا نیز بر روی این محصولات اهمیت زیادی دارد.
  • در زمان ارسال توجه داشته باشید که ایزوگام کاملا سالم باشد و هیچگونه آسیب دیدگی در آن مشاهده نشود. به صورتی که کاملا پلمپ شده باشد تا بتوان آن را در حداقل زمان به مقصد ارسال کرد.
  • داشتن برچسب شرایط آب و هوایی کشور مقصد نیز برای صادر کردن آن ضروری است.

آشنایی با شرایط و قوانین صادرات به سوریه
آشنایی با شرایط و قوانین صادرات به سوریه

بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که آشنایی با شرایط و قوانین صادرات به سوریه در مورد هر محصول می تواند در ارسال بهتر آن محصول موثر باشد. مثلاً صادرات ایزوگام به سوریه نیاز به دقت به یک سری قوانین دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

در ابتدا باید قوانین گمرکی رعایت شود. مثلاً داشتن پلمپ گمرکی در زمان ارسال به سوریه بسیار اهمیت دارد. همچنین کیفیت بالای هرگونه محصول مانند ایزوگام و درصد خلوص آن نیز از دیگر عوامل مهم به حساب می آید. اخذ گواهینامه ها و هماهنگیها نیز در هنگام صادرات بسیار ضروری است. در هنگام صادر کردن محصولاتی مانند ایزوگام باید نکاتی مانند وزن دقیق، شرایط آب و هوایی استفاده و تعداد لایه های آن مشخص شده باشد.


برای اطلاع از لیست قیمت روز ایزوگام چگونه می توان اقدام نمود؟ بهترین شرایط صادرات ایزوگام دولایه تبریز به سوریه چه زمانی فراهم می گردد؟

صادرات ایزوگام دولایه تبریز با بهترین قیمت های موجود به کشور های آسیایی از جمله کشور سوریه با توجه به سودآوری بالا، از اصلی ترین گزینه های پیش روی صادرکنندگان به شمار می آید.

قیمت ایزوگام به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد و در این بین فاکتور های بسیار متعددی تاثیرگذار خواهد بود. کیفیت مهم ترین فاکتوری است که اشاره به آن می تواند شرایطی متفاوت را برای صادرکنندگان ایجاد نماید.

در اختیار داشتن اطلاعات تخصصی در رابطه با ایزوگام، می تواند به شکل موثری در تعیین مسیر تصمیم گیری خریداران موثر واقع گردد.