ایزوگام دو لایه قیمت از درب کارخانه تبریز

Two-layer price isogum from Tabriz factory door

The price of the best double layer isogum in Tabriz

ایزوگام دولایه یک محصول بسیار کاربردی می باشد که با ضخامت های بین دو تا پنج میلیمتر قابل تولید می باشد. نوع قیر پلیمری و یا دمیده مورد استفاده در تولید این نوع ایزوگام هم پارامتر دیگری است که برروی کیفیت تاثیر می گذارد. فروش از درب کارخانه، یک موقعیت خوب برای خرید عمده ایزوگام از کارخانه می باشد.

تجارت در عرصه عایق های رطوبتی می تواند سودآوری های خوبی به همراه داشته باشد اما ایا می دانید که کدام برند است که می تواند نتیجه و بازدهی خوبی هم داشته باشد؟

شرکت تولیدی ایزوگام گستر بام تبریز، یکی از عرضه کنندگان ایزوگام صادراتی می باشد که این محصول، با مجوزهای صادراتی در دسترس شما خواهد بود.
شرکت ایزوگام هوبر

قیمت بهترین ایزوگام دولایه تبریز

آیا می دانید ایزوگام دولایه از چه بخش هایی تشکیل شده است؟

لایه های پلی استر و اسپان باند از جمله اصلی ترین بخش های تشکیل دهنده ایزوگام دولایه می باشد که می تواند با قیر دمیده و یا پلیمری، پوشانده شود.

نوع قیر مورد استفاده و همچنین ضخامت تشکیل دهنده ایزوگام، عامل اساسی برای تعیین قیمت خواهد بود.

Export of Tabriz isogum with customs seal

صادرات ایزوگام تبریز با پلمپ گمرکی

در امر صادرات ایزوگام، مسئله ای به نام پلمپ گمرکی وجود دارد که می تواند به صورت درب کارخانه انجام شود یا این که لب مرز، اقدام به انجام آن نمود.

آیا می دانید تفاوت این دو روش در چیست؟

زمانی که شما پلمپ گمرکی به صورت درب کارخانه انجام دهید، کرایه حمل و نقل برای شما کمتر می شود و مقرون به صرفه تر، آن است که شما لب مرز، اقدام به انجام این کار نمایید.

سفارش مستقیم ایزوگام دولایه با ضخامت چهار میلیمتر

ایزوگام دولایه با ضخامت چهار میلیمتر، یکی از پرکاربردترین ایزوگام هایی است که شما به جهت سفارش عمده آن می توانید از محصولات کارخانه ایزوگام تبریز، اقدام به انتخاب نمایید.

این محصولات، با استانداردهای روز دنیا تولید شده اند و سفارش عمده آن به سادگی امکان پذیر خواهد بود.