ایزوگام فویل دار صادراتی | ایزوگام دولایه مشکین شرق

مسیرهای صادرات ایزوگام به ترکیه

ایزوگام فویل دار صادراتی شرق

ایزوگام فویل دار صادراتی با مشخصات فنی استاندارد را می توانید از طریق شرکت ایزوگام هوبر، خریداری نمایید. ایزوگام دولایه مشکین شرق دلیجان، نمونه یکی از ایزوگام های خوب و ارزان قیمت برای صادرات به عراق می باشد. از طرفی، برای بازار ترکیه و کشورهای اروپایی هم توانسته ایم ایزوگام درجه یک بردین دلیجان را ارائه نماییم. شما هر نوع ایزوگام و با هر مشخصات و وزن و ضخامتی که مد نظر داشته باشید را می توانید از طریق این سایت، سفارش دهید.

شرکت ایزوگام هوبر به عنوان تولید کننده ایزوگام در بازار، با توجه به تنوعی که ارائه می نماید، به خوبی توانسته به رفع نیازهای بازار، کمک نماید.

در میان محصولات این شرکت، می توان به ایزوگام فویل دار اشاره نمود که این ایزوگام هم به نوبه خود، از این قابلیت برخوردار می باشد که با ضخامت ها و وزن های مختلفی تولید شود و در نتیجه این امر، قیمت های متفاوتی هم به همراه داشته باشد.

ایزوگام مشکین شرق دلیجان را به مشتریانی که قیمت برای آن ها اولویت دارد، پیشنهاد می نماییم.

کاربرد ایزوگام دولایه

کاربرد فویل در ایزوگام دولایه فویل دار

همانطور که می دانید در تولید ایزوگام دولایه فویل دار، سطح بیرونی ایزوگام با استفاده از یک لایه فویل آلومینیومی پوشانده می شود. اما آیا تا کنون در خصوص کاربرد این فویل، اندیشیده اید؟

جلوگیری از برخورد اشعه خورشید به صورت مستقیم و افزایش طول عمر ایزوگام، بخشی از کاربردهای فویل می باشد و از طرفی، وجود این لایه نازک 14 میکرونی، کمک شایانی به بحث زیبایی می نماید.

انعکاس نور خورشید از روی فویل آلومینیومی، سبب می شود که از داغ شدن ایزوگام و روان شدن قیر ایزوگام، جلوگیری نموده و همین مسئله هم به نوبه خود، یک تاثیر مهم و بسزا در افزایش طول عمر ایزوگام، خواهد داشت.

در خصوص تولیدات ایزوگام فویل دار صادراتی، باید گفته شود که در نمونه های درجه یک، از مقاومت کششی بالایی برخوردار می باشند که این مسئله به دلیل وجود متریال خوب می باشد.

صادرات ایزوگام فویلدار بردین

صادرات ایزوگام فویل دار بردین دلیجان

انتخاب ایزوگام فویل دار بردین دلیجان در بخش های صادراتی، عمدتا از سمت مشتریانی انجام می شود که قصد صادرات ایزوگام به ترکیه و کشورهای اروپایی را دارند.

دلیل این امر، به کیفیت بالاتر ایزوگام بردین دلیجان مربوط می شود و در حال حاضر نیز شاهد تولید ظرفیت بالایی از محصولات ایزوگام بردین دلیجان، توسط شرکت ایزوگام هوبر هستیم.

شایان ذکر است که ایزوگام بردین دلیجان، از طول عمر بالای پانزده سال برخوردار است و همین ویژگی هم به جلب رضایت مندی مشتریان، کمک نموده است.

برخورداری از استانداردهای ملی و مجوزهای سازمان بورس، مسیر صادرات ایزوگام بردین را به کشورهای خارجی، هموار نموده است.

پخش مستقیم ایزوگام دولایه

تولید و پخش مستقیم ایزوگام دو لایه

شرکت ایزوگام هوبر از معدود شرکت هایی می باشد که با تولید انواع ایزوگام دولایه درجه یک، مسیر عرضه مستقیم و پخش ایزوگام های خود را هم فراهم آورده است.

در میان محصولات متعدد این شرکت، می توان به معرفی ایزوگام بان گستر دلیجان هم پرداخت.

تولید ایزوگام بان گستر هم، بر اساس استانداردهایی انجام می شود تا از کیفیت و مقاومت لازم، برخوردار باشد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]وزن 41 کیلوگرم و ضخامت 3.5 میلیمتری به عنوان بخشی از این استانداردها به حساب می آید که سبب ارائه یک ایزوگام خوب و باکیفیت شده است.[/box]

شرکت ایزوگام هوبر

مسیرهای صادرات ایزوگام به ترکیه

تاجرانی که قصد صادرات ایزوگام درجه یک ایرانی به کشور ترکیه را داشته باشند، به خوبی می توانند این امر را در نتیجه همکاری با شرکت ایزوگام هوبر، به انجام رسانند.

در بازار کنونی، صادرات ایزوگام به ترکیه، به دلیل ارائه خدمات گمرکی و تحویل بار ایزوگام در لب مرز، به یک امر ساده و سریع تبدیل شده است.

این که شما بخواهید همکاری های خود را با بازار ایران، آغاز نمایید، امری است که می تواند توسط همکاری با شرکت ایزوگام هوبر در یک بازه زمانی کوتاه و با شرایط ایده آل، قابل انجام باشد.

انتخاب ایزوگام بردین دلیجان در بحث صادرات به ترکیه، می تواند به عنوان یکی از گزینه های مطمئن و پربازده به حساب آید.