خرید بهترین ایزوگام برای پشت بام | هوبر

مشخصات فنی رول ایزوگام

خرید بهترین ایزوگام برای پشت بام، سبب می شود تا بهترین طول عمر را هم مشاهده نمود. ایزوگام پلیمری شرکت هوبر از محصولاتی است که شما می توانید با اطمینان از کیفیت و مقاومت بالای آن، اقدام به سفارش عمده آن نمایید. ایزوگام 42 کیلوگرم با ضخامت 4 میلیمتر، بهترین محصول برای شما، برای سفارش عمده خواهد بود.

دوام و طول عمر ایزوگام، به عنوان یکی از پارامترهای مهم در انتخاب یک عایق رطوبتی می باشد اما این سوال هم مطرح خواهد بود که ایزوگام چند سال دوام دارد؟

اگر ایزوگام، به درستی نصب شده باشد و در بازه زمانی مورد استفاده، شرایط مساعدی هم برای نگهدای این محصول، فراهم شود، این انتظار می رود که بتوان حداقل در یک زمان 15 ساله، از این محصول، استفاده نمود بدون آن که نیاز به تعمیر و بازسازی داشته باشد.

کیفیت ایزوگام دلیجان

تشخیص پایان عمر ایزوگام چگونه است؟

اگر افراد بتوانند برای تعویض ایزوگام خود در بخش های مختلف ساختمان، زمان مناسب را به درستی تشخیص دهند، عاملی بر آن خواهد بود که بتوانند به حفظ سلامتی ساختمان های خود هم کمک نمایند اما چگونه می توان از زمان پایان عمر ایزوگام، مطلع شد؟

همانطور که می دانید در تولید ایزوگام دولایه، از لایه های تیشو و پلی استر استفاده شده است. اگر پس از چند سال، به سطح ایزوگام نصب شده دقت نمایید، نخ های لایه فوقانی، در صورتی که مشخص شده باشد و براقیت هم دارند، این نشان از آن دارند که زمان تعویض ایزوگام شما، فرا رسیده است.

نگهداری درست ایزوگام، مربوط به عدم استفاده از مواد شیمیایی برروی سطح ایزوگام، عدم قرار دادن وسایل سنگین، تیز و برنده برروی آن می باشد.

طول عمر ایزوگام

افزایش طول عمر ایزوگام به چه صورت خواهد بود؟

یکسری پارامترهایی وجود دارد که رعایت آن ها می تواند در افزایش طول عمر ایزوگام و عایق های رطوبتی تاثیر گذار باشد که با بررسی و بیان آن ها، شما را هم در این امر، یاری می نماییم.

در قسمت پشت بام ساختمان، با توجه به این که ایزوگام، در معرض تابش مستقیم نور خورشید و همچنین باران و برف قرار دارد، طبیعی است که همین موارد هم در کاهش طول عمر ایزوگام، تاثیر می گذارند اما باید در نظر داشته باشید که استفاده از یک ایزوگام خوب و استاندارد و باکیفیت، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

کاهش میزان تردد در پشت بام هایی که ایزوگام نصب شده است، یکی از فاکتورهای مهم در افزایش طول عمر و بازدهی این محصول خواهد بود. عدم ضربه زدن و ایجاد سوراخ برروی عایق های رطوبتی هم به عنوان یک پارامتر مهم محسوب می شود که بدون شک، عاملی برای کاهش میزان بازدهی خواهد بود.

نکته مهم دیگری که وجود دارد، مربوط به عملیات بنایی از قبیل نصب موزاییک و یا سنگ کاری برروی ایزوگام خواهد بود که به نوبه خود می تواند عاملی برای کاهش بازدهی ایزوگام باشد.

بهترین ایزوگام برای پشت بام از دلیجان

پشت بام به عنوان یکی از پر مصرف ترین پروژه هایی می باشد که نیاز به نصب و اجرای ایزوگام دارد و امروزه با توجه به تعدد محصولات شرکت های مختلفی که در عرصه ایزوگام فعالیت می نمایند، انتخاب را برای خرید بهترین گزینه، کمی دشوار می نمایند.

اگر بخواهید یک انتخاب درست و پربازده در عرصه ایزوگام داشته باشید، به مسائلی همچون استاندارد بودن، وزن ایزوگام، ضخامت، نوع قیر مورد استفاده برای تولید آن، نوع بسته بندی آن اشاره نمود.

در میان محصولات شرکت هوبر، ایزوگام پلیمری، گزینه مناسبی خواهد بود که وزن 42 کیلوگرم آن، از ایجاد بار اضافی هم جلوگیری می نماید و در مقابل، چسبندگی خوبی هم به همراه دارد.

شرکت ایزوگام هوبر

قیمت رول ایزوگام و مشخصات فنی آن

مشخصات فنی ایزوگام، بدون شک می تواند عامل موثری برروی قیمت هر رول ایزوگام باشد و از جمله این مشخصات، می توان به بحث متریال مورد استفاده و تعداد لایه های تشکیل دهنده اشاره نمود.

ایزوگام دولایه پلیمری، با لایه های تیشو و پلی استر، نمونه یکی از بهترین و مرغوب ترین عایق های رطوبتی خواهد بود که تولید آن، با استانداردهای روز انجام می شود.

وزن و ضخامت هم پارامتر دیگری خواهد بود که امروزه بنا به سفارش مشتریان، این قابلیت ایجاد شده تا ضخامت و وزن های سفارشی هم عرضه نماییم و برای سفارش عمده انواع ایزوگام خوب و باکیفیت می توانید با ما در تماس باشید.