ایزوگام نسل جدید | فروش عمده ایزوگام طرح دار | هوبر

ایزوگام طرح آجر

ما در این مقاله می خواهیم شما را با ایزوگام نسل جدید آشنا کنیم که حتما برایتان جالب خواهد بود. امروزه برخی کارخانه های تولید کننده ایزوگام توانسته اند با افزایش دانش و دارابودن دستگاه های مجهز و افرادی مجرب، ایزوگام های ساده را به صورت طرح دار تولید کنند تا علاوه بر پشت بام بتوان از آن برای انوام گوناگون سطوح و حتی دیوار استفاده کرد.

فروش عمده ی انواع ایزوگام طرح دار شرکت هوبر، وجود دارد و می توانید اقدام به انتخاب مدل مورد نظر خود نمایید.

ایزوگام طرح دار چمنی

تولید ایزوگام طرح دار جدید

تا چندی قبل برای افزودن نمای زیباتر به ساختمان تنها می توانستیم ازانواع اجر و سرامیک و کاشی و سنگ استفاده کنیم که این ها هر کدام معایب و مزایای خود را داشتند. اما امروزه با تولید ایزوگام طرح دار در مدل های جدید، می توان به راحتی هر نوع از سطح را زیبا و مدرن کرد.

ایزوگام های طرح دار برای انواع کف، زمین های بازی، دیوار ها و…کاربرد داشته و علاوه بر ظاهر جذابی که دارند از قیمت کم تری برخوردار بوده و نصب راحت تر و سریع تری نیز دارند.

ایزوگام طرح دار آجر نما

ایزوگام طرح آجری برای دیوار

از مدل های مختلف ایزوگام طرح دار می توان به ایزوگام طرح آجری اشاره کرد که برای نمای ساختمان کاربرد زیادی داشته و جایگزینی برای استفاده از آجر به شمار می رود. استفاده از این نوع ایزوگام مانع از تابش نور خورشید به همسایه های اطراف می شود و علاوه بر داشتن ظاهری زیبا، باعث ماندگاری بنا و افزایش مقاومت آن در شرایط مختلف آب و هوایی می شود.

برای مصارف بالا نیز می توان از این نوع ایزوگام استفاده کرد که بسیار مقرو به صرفه تر از نمای آجری و سنگی و … است و زودتر نیز به نتیجه می رسد.

شرکت ایزوگام هوبر

فروش ایزوگام رنگی دلیجان

در شهر های مختلف کشور فروش محصولات دلیجان در حال انجام است و از مهم ترین و پرفروش ترین های این شرکت، ایزوگام رنگی است. ایزوگام رنگی در واقع از نسل ایزوگام طرح دار محسوب می شود که توسط تکنولوژی جدید، روکشی رنگی به ان افزوده اند تا برای انواع کف و استخر و …قابل نصب باشد.

این ایزوگام های رنگی می تواند دارای طرح های مختلف و یا بدون طرح و به صورت ساده باشد که دست افراد برای انتخاب باز شود و بتوانند با دیگر قسمت های ساختمان هارمونی ایجاد کنند.

قیمت های این ایزوگام نیز با هم متفاوت است و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتری و اقدام به خرید محصول با شماره های نمایندگی تماس بگیرید.