قیمت ایزوگام دلیجان با نصب | بهترین ایزوگام فویلدار | هوبر

قیمت ایزوگام دلیجان با نصب

قیمت ایزوگام دلیجان با نصب ، بسته به کیفیت محصول، تعیین می شود و بهترین ایزوگام فویلدار که برای خرید عمده و نصب برروی پروژه های عایق کاری رطوبتی پیشنهاد می شود، مارک ایزوگام بردین دلیجان بوده و این محصول، با استانداردهای صادراتی، تولید و عرضه می شود که شما هم می توانید به منظور تامین عمده این محصول، با ما در تماس باشید.

اگر خواهان خرید ایزوگام مرغوب و استاندارد هستید، باید از ویژگی هایی که باید به هنگام خرید، به آن توجه نمود، مطلع باشید. از جمله این ویژگی ها می توان به وزن، ضخامت و لایه های تشکیل دهنده و نوع قیر مصرفی برای تولید ایزوگام، اشاره نمود.

بهترین قیر مورد استفاده برای تولید ایزوگام، قیر 60/70 بوده و استفاده از این نوع ماده اولیه، سبب افزایش قدرت چسبندگی و همچنین میزان انعطاف پذیری عایق رطوبتی خواهد بود.

در خصوص ایزوگام بردین دلیجان که معرفی کردیم هم خوب است بدانید که این محصول هم بر پایه بهترین و باکیفیت ترین نوع مواد اولیه ممکن، تولید و عرضه می شوند.

هر رول ایزوگام چند متر است

هر رول ایزوگام چند متر است

بر اساس نوع استانداردهایی که وجود دارد، ایزوگام استاندارد، با سایز طولی ده متر در عرض یک متر، تولید می شود و این سایز و اندازه ارائه شده، به منظور راحتی نصب و اجرای ایزوگام برروی سطوح مختلف خواهد بود.

اما ویژگی های دیگری هم در خصوص خرید ایزوگام و مشخصات ظاهری و فنی ان مورد توجه و بررسی قرار می گیرد که از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • وزن
 • ضخامت
 • مقاومت کششی طولی
 • مقاومت کششی عرضی
 • مقاومت پارگی طولی
 • مقاومت پارگی عرضی

در نظر داشتن این نوع از مشخصات ایزوگام، در نهایت می تواند منجر به آن شود که شما بتوانید یک خرید خوب و مطمئن را تجربه نمایید و محصول ایزوگام بردین دلیجان، با توجه به استانداردهایی که دارد می تواند یک گزینه مناسب برای پروژه های عایق کاری شما باشد.

ضخامت مناسب ایزوگام باکیفیت، باید بالای 3.7 میلیمتر باشد و در خصوص وزن ایزوگام هم وزن بالای 41 کیلوگرم می تواند گزینه مناسبی به حساب آید.

خرید محصول ایزوگام بردین دلیجان از کارخانه تولید کننده، به شما این قابلیت را خواهد داد که از ضمانت ده ساله به همراه بیمه پنج ساله برخوردار شوید.

قیمت ایزوگام با نصب در کرج

قیمت ایزوگام با نصب در کرج

خدمات نصب ایزوگام از سمت شرکت هوبر برای شهرهایی نظیر تهران و کرج، قابل ارائه خواهد بود و دریافت قیمت بهترین نوع ایزوگام به همراه هزینه های نصب و …، از طریق مجموعه هوبر، امکان پذیر شده است.

اما سوالی که برخی از مشتریان مطرح می نمایند، مربوط به این است که آیا ایزوگام، از قیر گونی بهتر است؟

مزیت های بسیاری وجود دارد که نشان از برتری ایزوگام به نسبت قیرگونی دارد و از جمله این مزیت ها، می توان موارد زیر را نام برد:

 • قابلیت نصب و اجرای سریع
 • آلودگی کمتر
 • مقاومت بیشتر در برابر یخ زدگی
 • ایجاد سطح صاف
 • قیمت پایین تر و هزینه های مقرون به صرفه تر
 • طول عمر بالا
 • مقاومت بالا
 • وزن کم

تمامی این مزیت ها سبب برتری ایزوگام به نسبت روش های سنتی از جمله قیر گونی می باشد و به همین دلیل هم هست که می توان شاهد این مسئله بود که امروزه، از ایزوگام به نسبت دیگر روش های عایق کاری، با حجم بالاتری استفاده می شود.

اجرا و فروش ایزوگام

ایزوگام به عنوان یک ابزار کاربردی برای عایق کاری رطوبتی می باشد که تولید این محصول، از سمت شرکت های مختلفی انجام می شود که سبب شده تا کیفیت های مختلفی از این محصول، در بازار، وجود داشته باشد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]با وجود این که امروزه روش های عایق کاری متعددی وجود دارد، اما ایزوگام به عنوان یکی از پر مصرف ترین گزینه هایی می باشد که هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد و انتخاب ایزوگام مناسب، از مهم ترین مراحلی خواهد بود که می تواند برروی نتیجه کار، تاثیر گذار باشد.[/box]

ایزوگام مناسب، عاملی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به لایه های زیرین می باشد و به همین دلیل در امر ساختمان سازی، استفاده های گسترده ای از این محصول می شود.

ایزوگام بردین دلیجان، نمونه یکی از ایزوگام های پیشنهادی شرکت هوبر به جهت عایق کاری رطوبتی می باشد که تولید این محصول، با استانداردهای روز جهانی انجام شده و به همین دلیل، صادرات خوب و قابل توجهی هم از این محصول به کشورهای خارجی در حال انجام می باشد.

از جمله زمینه هایی که از ایزوگام می توان به عنوان عایق رطوبتی استفاده نمود، عبارتند از:

 • پشت بام
 • سرویس بهداشتی
 • انبار
 • دامداری
 • مرغداری
 • استخر
 • تراس
 • کانال آب
 • پارک
 • حمام
 • پی ساختمان
 • سد
 • تونل

با توجه به نوع پروژه هایی که وجود دارد، ایزوگام های مورد استفاده هم بدون شک، متفاوت خواهد بود و در این خصوص، ایزوگام هایی را عرضه می نماییم که متناسب با زمینه های مصرفی شما عزیزان باشد.

انتخاب ایزوگام باکیفیت بر اساس نوع پروژه، نیاز به مشاوره دارد و چنین موقعیتی هم ایجاد شده تا بتوانید با کسب مشاوره های تخصصی، بهترین محصول عایق رطوبتی را برای خود، انتخاب و اقدام به سفارش عمده آن از درب کارخانه نمایید.

قیمت ایزوگام صدف گستر دلیجان

قیمت ایزوگام صدف گستر دلیجان

ایزوگام صدف گستر دلیجان هم این روزها از سمت مشتریان زیادی درخواست می شود اما به دلیل این که هوبر، یک کارخانه تولید کننده ایزوگام می باشد، تنها برروی محصولات خود فعالیت می نماید و فروش ایزوگام از شرکت های دیگر را بر عهده نخواهد داشت.

این شرکت تولید کننده ایزوگام با برند صدف گستر هم می تواند گزینه خوبی باشد که شما بتوانید برای تهیه بار ایزوگام، اقدام به انتخاب ان نمایید و در حال حاضر نیز به وفور می توان در بازار، آن را مشاهده نمود.

نمایندگی ایزوگام در گلشهر

نمایندگی ایزوگام در گلشهر

افرادی که در گلشهر کرج، تمایل به خرید ایزوگام خوب داشته باشند و یا به دنبال اخذ نمایندگی هستند، بدون شک از دسته مشتریانی خواهند بود که می توانند از کارخانه تولید کننده، اقدام به ثبت سفارش نمایند.

شما اگر قصد ایزوگام کاری پشت بام و یا پروژه های مختلف ساختمانی و تاسیساتی را داشته باشید، نیاز به این خواهید داشت که در قدم نخست، یک ایزوگام خوب را انتخاب نمایید و به همین دلیل، وجود یک مشاور و راهنما، می تواند شما را در انتخاب و تصمیم گیری درست و مناسب، یاری نماید.

با وجود نمایندگی های فعال فروش ایزوگام در کرج، اما هستند مشتریانی که تمایل به سفارش مستقیم عایق های رطوبتی از کارخانه تولید کننده دارند و این امر، برای مشتریانی توصیه می شود که حجم سفارش آن ها بالاتر از دیگران است.

پخش ایزوگام مستقیم از کارخانه

در راستای فروش مستقیم ایزوگام از سمت کارخانه تولید کننده، تلاش می کنیم تا محصولات خود را با یک قیمت مناسب به دست مشتریان برسانیم که به همین دلیل، این سایت را مرجعی برای ارتباط میان خود و شما قرار داده ایم تا بتوانید نوع ایزوگام های مورد نیاز خود را انتخاب و سفارش دهید.

ایزوگام خوب، نیاز به این دارد که یک وزن استاندارد به همراه یک مشخصه استاندارد داشته باشد و ایزوگام با وزن 41 کیلوگرم به بالا، نمونه یکی از ایزوگام های خوب می باشد که پیشنهاد می کنیم در لیست خرید خود، قرار دهید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]اگر شما، مستقیم از کارخانه تولید کننده، اقدام به ثبت سفارش محصول عایق رطوبتی نمایید، این مزیت برای شما ایجاد می شود که بتوانید از کیفیت و اصالت محصول، اطمینان بیشتری کسب نمایید.[/box]

محصولات شرکت هوبر با دارا بودن نشان استاندارد ایزوگام دلیجان، گزینه مناسبی هم برای فعالیت های صادراتی محسوب می شوند و به همین دلیل است که در حال حاضر، شاهد صادرات انواع ایزوگام به بازارهای خارجی هستیم و محصولات شرکت تولیدی هوبر هم می تواند گزینه مناسبی برای این امر به حساب آید.

اما شروع این فعالیت، نیاز به شناخت کشورهای مختلف و نوع نیازهای آن ها خواهد داشت. اما نگران نباشید، در شرکت هوبر، با توجه به شناختی که از بازار و همچنین نیازها کشورهای مختلف داریم، به خوبی می توانیم شما را راهنمایی نماییم تا در نهایت، بتوانید اقدام به خرید مطمئن انواع محصولات ایزوگام نمایید.

قیمت ایزوگام بدون نصب

قیمت ایزوگام بدون نصب

زمانی که شما قصد این را دارید که عایق رطوبتی مورد نیاز خود را بدون خدمات نصب، خریداری نمایید، بدون شک، قیمت ها متفاوت تر از زمانی خواهد بود که شما، اقدام به خرید ایزوگام به همراه خدمات نصب نمایید.

همچنین در شرکت هوبر، فروش ایزوگام به همراه خدمات نصب، تنها برای شهرهای تهران و کرج بوده و شما در صورتی که از دیگر استان های کشور، قصد سفارش عایق رطوبتی را داشته باشید، می توانید این امر را بدون خدمات نصب، سفارش دهید.

با توجه به اهمیت چسبندگی ایزوگام برروی پشت بام و پروژه های مختلف، این قابلیت را هم فراهم ساخته ایم که مشتریان بتوانند یک ایزوگام خوب و باکیفیت بالا را تهیه نمایند.

ایزوگام استاندارد، محصولی است که هم طول عمر بالایی داشته باشد و هم به هنگام اجرا، به سادگی بتوان به نصب آن اقدام نمود و این مشخصات و ویژگی ها در محصولات شرکت هوبر، به خوبی مشاهده می شود.

شرکت ایزوگام هوبر

ایزوگام ارزان با ضخامت سه میلیمتر

یکی از ارزان ترین نمونه های ایزوگام که در بازار وجود دارد، مربوط به ایزوگام با ضخامت سه میلیمتر خواهد بود که بدون شک، این محصول می تواند برای پروژه های خاصی از جمله پی ساختمان، مورد استفاده قرار بگیرد.

دلایل زیادی را می توان بیان نمود که منجر به کاهش قیمت تمام شده این نوع از عایق رطوبتی شده است و از جمله آن ها، مربوط به وزن ایزوگام و ضخامت این محصول می باشد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]ایزوگام با ضخامت سه میلیمتر، محصول ایزوگام مشکین شرق دلیجان می باشد و تولید این نوع از عایق رطوبتی هم با استانداردهای صادراتی انجام می شود تا در نهایت، بتوان شاهد این مسئله بود که ایزوگام عایق رطوبتی مناسب و ارزان قیمتی در اختیار مشتریان قرار گرفته است.[/box]

سفارش ایزوگام سه میلیمتری برای مشتریانی که تمایل به صادرات و یا پخش محصول ارزان دارند، گزینه مناسبی خواهد بود که در خصوص این نوع از عایق رطوبتی هم می توانیم ضمانت ده ساله و بیمه پنج ساله را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.