ایزوگام دلیجان bpp | سفارش ایزوگام با قیمت کارخانه

قیمت ایزوگام پلیمری درجه یک

ایزوگام پلیمری پلاستیکی

ایزوگام bpp دلیجان با مارک ایزوگام بردین، بان گستر و مشکین شرق تولید می شود که سفارش مستقیم ایزوگام از درب کارخانه، عاملی برای دریافت پایین ترین قیمت های ممکن در بازار شده است. ایزوگام پلیمری پلاستیکی یا به اصطلاح، bpp، نوع باکیفیت ایزوگام محسوب می شود که شرکت ایزوگام هوبر، با درجه بندی های کیفیتی مختلف، این محصول را ارائه نموده است. سفارش ایزوگام صادراتی، ایزوگام برای بازار داخلی و … را می توانید با ما در میان گذارید.

در میان تولیدات متعددی که در بازار ایزوگام وجود دارد، ایزوگام bpp هم نمونه یکی از ایزوگام های پلیمری می باشد که به نوبه خود، از قابلیت تولید در وزن و ضخامت های مختلف نیز برخوردار خواهد بود.

ماندگاری و طول عمر بالاتر این نوع ایزوگام، به دلیل استفاده از مواد اولیه باکیفیت خواهد بود که بر پایه قیر 60/70 تولید می شود.

از مشخصات دیگر این نوع ایزوگام که به صورت تک لایه، دولایه و سه لایه قابل تولید می باشد، می توان به استحکام بالا، انعطاف پذیری و مقاومت دمایی بالاتر اشاره نمود.

متریال تشکیل دهنده ایزوگام

متریال تشکیل دهنده ایزوگام پلیمری bpp

ایزوگام پلیمری دولایه تولید شده با قیر پالایشگاهی، نمونه کاربردی و پرفروش ایزوگام در بازار می باشد. تولید این نوع ایزوگام، با استفاده از متریال اصلی زیر، انجام می شود:

 1. قیر پالایشگاهی 60/70
 2. پلی استر
 3. تیشو
 4. اسپانباند
 5. پودر تالک
 6. پوشال گونی پلاستیکی
 7. فویل آلومینیوم
 8. فیلم پلی اتیلن

این ها از اجزای اصلی تشکیل دهنده ایزوگام دولایه فویلدار پلیمری می باشد.

در نظر داشته باشید که با همین مواد اولیه هم می توان ایزوگام هایی با قیمت های مختلف را تولید نمود که این مسئله، بستگی به وزن ایزوگام و ضخامت این محصول خواهد داشت.

ویژگی ایزوگام پلیمری درجه یک

ویژگی های ایزوگام پلیمری درجه یک

اگر شما هم از جمله مشتریانی هستید که متقاضی خرید ایزوگام پلیمری درجه یک هستید، خوب است بدانید که با سفارش این محصول، مزیت های زیر، شامل حال شما می شود:

 • طول عمر بالای پانزده سال پس از نصب
 • انعطاف پذیری بالا در تغییرات دمایی مختلف
 • تولید با قیر خالص، عاملی بر داشتن وزن مناسب شده است
 • قرار گیری در دسته بندی ایزوگام نوع A

همواره در نظر داشته باشید که یکی از مهم ترین عواملی که در افزایش طول عمر و کیفیت و چسبندگی ایزوگام، تاثیر می گذارد، نوع قیر مصرفی خواهد بود و استفاده از قیر پالایشگاهی 60/70 در تولید ایزوگام بردین دلیجان، عامل اساسی برای بالا بردن کیفیت این محصول خواهد بود.

صادرات ایزوگام پلیمری بردین

صادرات ایزوگام پلیمری بردین به ترکیه

برای صادرات ایزوگام به کشوری مانند ترکیه، کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است. نه به این منظور که مشتریان بازار ترکیه، به دنبال ایزوگام های پلیمری درجه یک باشند، بلکه گمرک این کشور، اجازه ورود ایزوگام با استانداردهای خاص را نمی دهد و ایزوگام هایی که برای صادرات به ترکیه مورد انتخاب قرار می گیرد، باید یکسری مشخصات خاص را داشته باشد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]با توجه به تجربه ای که در طول سال ها کسب نموده ایم، موفق به این شده ایم که بتوانیم ایزوگام بردین دلیجان را با استانداردهای لازم برای صادرات به بازار ترکیه، تولید و عرضه نماییم.[/box]

علاوه بر این، اگر ضخامت و وزن خاصی از ایزوگام را هم مد نظر داشته باشید، می توانید به شرکت تولیدی ایزوگام هوبر، ارائه نمایید تا تولید آن را برای شما به انجام رساند.

ایزوگام نوع BPP از ایزوگام های استاندارد و باکیفیت در بحث صادرات خواهد بود که به سادگی هم می توانید برای ثبت سفارش آن اقدام نمایید.

شرکت ایزوگام هوبر

قیمت فوق العاده ایزوگام پلیمری درجه یک

اگر شما، ثبت سفارش ایزوگام پلیمری BPP را مستقیم از کارخانه تولید کننده ایزوگام، به انجام رسانید، نه تنها از کیفیت اصل آن می توانید مطمئن شوید، بلکه به پایین ترین قیمت ها هم دست خواهید یافت.

ایزوگام دولایه فویلدار تولید شده با قیر پلیمری به عنوان یک ایزوگام پرکاربرد، می تواند با ضخامت چهار میلیمتر و بیشتر هم تولید شود.

به هر حال، تماس با تیم فروش ایزوگام هوبر، می تواند شما را در امر خرید، راهنمایی نموده تا در نهایت، بتوانید بهترین نوع ایزوگام را برای خرید عمده، انتخاب و سفارش دهید.