قیمت ایزوگام پلیمری شرق | بهترین ایزوگام دلیجان

سفارش مستقیم ایزوگام فویلدار

سفارش بهترین ایزوگام دلیجان

ایزوگام پلیمری شرق از بهترین ایزوگام های تولید شده دلیجان می باشد که این محصول، هم برای بازار داخلی و هم برای صادرات، می تواند یک گزینه خوب و ایده آل به حساب آید. قیمت ایزوگام پلیمری، با توجه به فاکتورهای وزن، ضخامت و نوع بسته بندی، تعیین می شود. سفارش مستقیم ایزوگام پلیمری شرق دلیجان را از طریق این مرکز، برای شما امکان پذیر نموده ایم. برای خرید انواع ایزوگام با بهترین کیفیت ممکن، می توانید با شرکت ایزوگام هوبر، در تماس باشید.

تولید ایزوگام در کارخانه، با مدل ها و برای مصارف مختلف، انجام می شود و از انواع ایزوگام هایی که در حال حاضر، تولید و عرضه می شود، می توان به تقسیم بندی های زیر، اشاره نمود:

  • ایزوگام بر اساس نوع فویل
  • ایزوگام بر اساس تعداد لایه
  • ایزوگام بر اساس نوع قیر مصرفی
  • ایزوگام بر اساس شرایط آب و هوایی

در خصوص تقسیم بندی ایزوگام بر اساس نوع قیر مصرفی، به دو دسته ایزوگام BOF و ایزوگام BPP تقسیم بندی می شود که هر یک نیز دارای زمینه های مصرفی خاصی می باشد.

این تقسیم بندی ها و ارائه مشخصات هر یک از ایزوگام ها، سبب شده تا مشتریان بتوانند انتخاب درست و آگاهانه تری داشته باشند.

قیمت ایزوگام نوع BPP

قیمت ایزوگام نوع BPP

تولید ایزوگام پلیمری، از مواد اولیه مرغوب و با بالاترین کیفیت ممکن انجام می شود که این نوع ایزوگام، طبیعی است که قیمت های بالاتری هم به نسبت دیگر ایزوگام ها داشته باشد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]در نظر داشته باشید که تولید ایزوگام BPP، می تواند به صورت ایزوگام دولایه، فویلدار و یا بدون فویل، تک لایه، طرح دار و سفارشی و … انجام پذیرد.[/box]

پس در نتیجه، باز هم به نوبه خود، تقسیم بندی های مختلفی داشته که سبب می شود تا قیمت های متفاوتی هم به همراه داشته باشد و اگر بخواهید هر کدام از این نوع ایزوگام ها را خریداری نمایید، یک تماس با ما می تواند شما را به هدفتان برساند.

مزایای ایزوگام درجه یک پلیمری

مزایای ایزوگام درجه یک پلیمری

خرید و نصب ایزوگام پلیمری، بدون شک می تواند مزیت هایی به همراه داشته باشد که مهم ترین آن ها شامل موارد زیر خواهد بود:

  • طول عمر بالا پس از نصب
  • انعطاف پذیری بالا در تغییرات دمایی
  • داشتن وزن مناسب و ضخامت استاندارد
  • قرار گیری در گروه عایق رطوبتی نوع A

تمامی این ویژگی ها، نشان از کیفیت بالای ایزوگام پلیمری داشته و ایزوگام بردین دلیجان هم از این استانداردها و ویژگی های بیان شده، برخوردار است.

در صورتی که به هنگام نصب ایزوگام پلیمری، دقت لازم رعایت شود، می توانید این انتظار را داشته باشید که از ایزوگام، بیشترین بازدهی را به دست آورید چرا که نصب درست ایزوگام هم تاثیر بسزایی در افزایش طول عمر این محصول، خواهد داشت.

مواد تشکیل دهنده ایزوگام درجه یک

مواد تشکیل دهنده ایزوگام درجه یک

تولید ایزوگام پلیمری درجه یک، در قدم اول، نیاز به استفاده از قیر 60/70 خواهد داشت که این نوع قیر، قدرت چسبندگی، انعطاف پذیری را در ایزوگام، تا حد چشم گیری افزایش می دهد.

از لایه های تشکیل دهنده ایزوگام، می توان به لایه تیشو و پلی استر، اشاره نمود که با استفاده از یک لایه آلومینیوم، پوشانده شده است.

وجود این لایه آلومینیومی، تا حد زیادی می تواند به افزایش طول عمر ایزوگام، کمک نماید به گونه ای که در پشت بام ها، از تابش مستقیم آفتاب به رویه ایزوگام، جلوگیری نموده و همین مسئله هم سبب می شود تا از ایزوگام، محافظت نماید.

[toggle title=”لایه های ایزوگام” state=”open”]لایه پلی استر و تیشو هم از دیگر اجزای تشکیل دهنده ایزوگام خواهند بود که در تولیدات ایزوگام دولایه، مورد استفاده قرار می گیرند.[/toggle]

ضخامت ایزوگام می تواند تاثیر بسزایی در طول عمر و ماندگاری ایزوگام هم داشته باشد و به همین دلیل، ضخامت استاندارد برای تولید ایزوگام درجه یک دولایه فویلدار، ضخامت 4 میلیمتری می باشد.

شرکت تولید کننده ایزوگام بردین دلیجان، ارائه محصول با چنین مشخصاتی را به انجام می رساند.

شرکت ایزوگام هوبر

سفارش مستقیم ایزوگام فویل دار صادراتی

شرکت ایزوگام هوبر از کارخانه هایی محسوب می شود که شرایط خرید مستقیم ایزوگام صادراتی را از درب کارخانه، برای مشتریان خود، امکان پذیر نموده است.

این که شما بخواهید ایزوگام فویل دار صادراتی را برای مصارف داخلی هم مورد استفاده قرار دهید، امری امکان پذیر می باشد چرا که ما معتقدیم، هموطنان ما، اولویت بیشتری برای استفاده از اجناس مرغوب و درجه یک، دارند.

ایزوگام بردین دلیجان می تواند بهترین انتخابی باشد که شما برای خرید عمده ایزوگام فویلدار صادراتی، داشته باشید و راه های ارتباطی این سایت، ساده ترین مسیری خواهد بود که به شما امکان خرید از درب کارخانه را می دهد.