قیمت هر متر ایزوگام | خرید عمده ایزوگام در ایران

قیمت ایزوگام در ایران

قیمت هر متر ایزوگام

قیمت هر متر ایزوگام را می توانید از طریق شرکت ایزوگام هوبر به دست آورید و پس از آن، برای خرید عمده ایزوگام در ایران، می توانید سفارش خود را هم از همین طریق ارائه نمایید. با فروش عمده ایزوگام در نمونه های مختلف، بستر خوبی ایجاد شده تا بتوانید بهترین ایزوگام ها با نام های معروف را خریداری کنید. انجام امور صادرات ایزوگام هم از دیگر فعالیت هایی است که توسط مجموعه ما انجام می شود.

ایزوگام از جمله محصولاتی است که در کشور ما با ظرفیت بالایی تولید شده و همین ظرفیت بالا و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی و همچنین ارائه قیمت های رقابتی، عاملی شده تا شاهد ایجاد موقعیت های صادرات ایزوگام به کشورهای خارجی باشیم.

[toggle title=”انواع ایزوگام” state=”open”]اما پیش از این که به صادرات ایزوگام بپردازیم، باید نیاز بازار داخلی را هم بتوانیم تامین نماییم و بهترین ایزوگام ها با ضخامت 3 تا 4 میلیمتری در این زمینه در حال تولید و عرضه می باشند که در پروژه های داخلی، مورد استفاده قرار می گیرند.[/toggle]

سفارش خرید عمده ایزوگام

سفارش خرید عمده ایزوگام

برای خرید عمده ایزوگام، سفارش مشتریان می تواند بسیار متفاوت باشد چرا که ایزوگام، از نمونه های مختلفی برخوردار است که اگر شما بخواهید یک ایزوگام خوب را انتخاب نمایید، بر اساس پروژه هایی که در دست اجرا دارید، این ایزوگام خوب می تواند مشخصه های مختلفی داشته باشد.

اما در حال کلی، اکثریت پروژه ها، از ایزوگام های دولایه با فویل آلومینیومی استفاده می کنند اما این که ضخامت ایزوگام چقدر باشد و چه وزنی داشته باشد و یا این که با چه قیری تولید شده باشد از جمله فاکتورهایی هستند که سبب می شوند تا ایزوگام را با قیمت های متفاوتی ارائه نمایند.

ایزوگام درجه یک دلیجان

ایزوگام درجه یک پلیمری دلیجان

ایزوگام پلیمری تولید شده با کیفیت درجه یک و دارای استانداردهای ملی، توسط شرکت ایزوگام هوبر به بهترین شکل، آماده فروش عمده شده اند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]اگر از ویژگی های ایزوگام پلیمری بخواهیم بگوییم، شاخصه هایی همچون طول عمر بالا و کیفیت خوب در عایق کاری و قدرت چسبندگی بالای ایزوگام می تواند مهم ترین این موارد باشد.[/box]

در میان انواع نام های تجاری از ایزوگام که ارائه می نماییم، ایزوگام بردین دلیجان می تواند یکی از نمونه های خوب ایزوگام پلیمری به حساب آید.

صادرات ایزوگام به عربستان

صادرات ایزوگام به عربستان

کشورهای عربی نظیر عربستان می تواند مقصد انتخابی برای صادرات ایزوگام باشند که تولیدات ایزوگام ایرانی، به گونه ای است که به خوبی می تواند نیاز این بازارها را تامین نماید.

با توجه به تغییراتی که در یک سال گذشته در نرخ ارز ایجاد شده، شاهد افت شدید پول ایران به نسبت بازار جهانی شده ایم و همین مسئله سبب شده تا نیاز بازارهای خارجی به خرید محصولاتی نظیر ایزوگام، از بازار ایران، افزایش یابد.

ما هم ضمن نیاز سنجی هایی که انجام داده ایم، به خوبی توانسته ایم ظرفیت تولید ایزوگام در کشور را افزایش دهیم و موقعیت های همکاری بین المللی را نیز فراهم آوریم.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]کشورهای عربی با توجه به موقعیتی که با ایران دارند، همواره خرید خوب و ساده تری را می توانند به انجام رسانند و به همین دلیل است که ما هم موقعیت های صادرات ایزوگام به کشورهای عربی را با انجام امور گمرکی، فراهم ساخته ایم.[/box]

قیمت رول ایزوگام

قیمت رول ایزوگام ده متری

هر رول ایزوگام، دارای بسته بندی استاندارد ده متری می باشد که قیمت ایزوگام در این موارد، بستگی زیادی به نوع محصول دارد که با توجه به کیفیت ایزوگام و همچنین مشخصاتی که دارد، بتوان یک قیمت مناسب را ارائه نمود.

ایزوگام پلیمری تولید شده از قیر پالایشگاهی خالص و استاندارد، از نمونه ایزوگام هایی است که اگر شما بخواهید این محصول را در بازار، با بهترین قیمت ممکن تهیه کنید، این امر در نتیجه سفارش عمده ایزوگام از طریق این مرکز، امکان پذیر شده است.