قیمت ایزوگام فویل دار دلیجان | نمایندگی ایزوگام در تهران

ایزوگام ارزان مشکین شرق دلیجان

ایزوگام مارک بردین دلیجان

قیمت ایزوگام فویل دار دلیجان به نسبت نمونه های ایزوگام بدون فویل، اندکی بالاتر می باشد اما با این وجود، استفاده از فویل برروی ایزوگام، تاثیری برروی کیفیت محصول نداشته و تنها عاملی، برای محافظت از سطح ایزوگام در برابر نور خورشید می باشد. در میان مارک های مختلف ایزوگام شرکت هوبر، ایزوگام بردین دلیجان را می توان به عنوان یکی از ایزوگام های خوب و باکیفیت این مجموعه، معرفی و عرضه نمود. اگر به دنبال نمایندگی ایزوگام در تهران هم هستید، می توانید با مجموعه ایزوگام هوبر، در تماس باشید.

امروزه در بازاری قرار داریم که بحثی به نام نمایندگی ایزوگام، دیگر کارایی نداشته و اکثر مشتریان، می توانند مستقیم با کارخانه تولید کننده ایزوگام، ارتباط برقرار نمایند و در نتیجه، به کف قیمت های ارائه شده در بازار، دست یابند.

ایزوگام بردین دلیجان به دلیل برخورداری از قیر درجه یک در ترکیبات اولیه، از وزن مناسبی برخوردار بوده و همین مسئله، از ایجاد بار اضافی برروی پروژه ها و سازه های مختلف، جلوگیری می نماید.

قیمت روز ایزوگام در سال 98

قیمت روز ایزوگام در سال 98 مستقیم از کارخانه

شرکت ایزوگام هوبر، سال 98 را به عنوان یکی از اصلی ترین سال های فعالیتی خود قرار داده است تا بتواند ارتباط مستقیم میان خود و مشتریان را برقرار نماید.

در این مسیر، از روش های متعددی استفاده نموده ایم تا بتوانیم ارتباط با مشتریان را برقرار نماییم و برخورداری از سایت و گوگل هم بخشی از ابزارهایی خواهد بود که می تواند به بازاریابی شبانه روزی، کمک نماید.

اگر بخواهیم به معرفی محصولات ایزوگام هوبر اقدام نماییم، سه برند کلی، با نام های ایزوگام مشکین شرق دلیجان، ایزوگام بان گستر و ایزوگام بردین دلیجان خواهد بود.

اما هر کدام از این ایزوگام ها از یکسری مشخصه ها و استانداردهای منحصر به فرد، برخوردار هستند که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم.

ایزوگام دولایه فویل دار درجه یک بردین

ایزوگام دولایه فویل دار درجه یک بردین دلیجان

اگر به دنبال یک کیفیت خوب و درجه یک در بازار ایزوگام هستید، پیشنهاد ما به شما، ایزوگام پلیمری دولایه درجه یک بردین دلیجان می باشد که این نوع ایزوگام پلیمری، از قیر خالص پالایشگاهی 60_70 تولید می شود.

وجود قیر باکیفیت در ترکیبات این نوع ایزوگام، عاملی برای دوام و کیفیت بالاتر این محصول، به نسبت ایزوگام های دمیده خواهد بود.

تولید ایزوگام بردین با وزن 42 کیلوگرم انجام می شود تا مقاومت و کیفیت مد نظر را به همراه داشته باشد.

ایزوگام دولایه فویلدار بان گستر

ایزوگام پلیمری دولایه بان گستر

همانطور که گفته شد، ایزوگام بان گستر هم یکی از تولیدات شرکت ایزوگام هوبر می باشد که به صورت دولایه فویلدار و دولایه بدون فویل، امکان تولید این نوع ایزوگام، وجود دارد.

از ایزوگام فویلدار، معمولا در بخش پشت بام و یا پروژه هایی که سطح بیرونی دارند، استفاده می شود چرا که وجود فویل، عاملی برای محافظت از سطح بیرونی ایزوگام خواهد بود.

اما مشخصه های دیگری که در خصوص ایزوگام بان گستر می توان بیان نمود، مربوط به استفاده از قیر پلیمری در ترکیبات اولیه این محصول می باشد اما ضخامت این مدل ایزوگام به نسبت ایزوگام بردین دلیجان، 0.5 میلیمتر کمتر است.

شرکت ایزوگام هوبر

ایزوگام ارزان مشکین شرق دلیجان

مهم ترین ویژگی ایزوگام مشکین شرق دلیجان، مربوط به قیمت ارزان تر این محصول خواهد بود.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]در تولید ایزوگام مشکین شرق، قیر پلیمری و قیر دمیده با یکدیگر، با یک اندازه استاندارد، ترکیب می شوند تا در نهایت، شاهد ارائه یک ایزوگام با کیفیت معقول و قیمت مناسب، باشیم.[/box]

شرکت تولیدی ایزوگام هوبر، همواره به نیازهای مختلف بازار، توجه نموده و به همین دلیل است که شاهد ارائه تولیدات ایزوگام با کیفیت های مختلف، توسط این کارخانه هستیم.

شما هر کدام از ایزوگام های مشکین شرق، بردین و یا ایزوگام بان گستر را اگر انتخاب نمایید، بی هیچ واسطه ای می توانید برای ثبت سفارش مستقیم خود از طریق این سایت، اقدام نمایید.