ایزوگام فویل دار دولایه | قیمت عمده ایزوگام از درب کارخانه | هوبر

What are the advantages of foil isogum with double layer foil isogum

Wholesale prices of isogum from factory doors

ایزوگام فویل دار دولایه درجه یک با چه قیمت هایی در بازار عرضه می گردد؟ قیمت نهایی خرید عمده ایزوگام از درب کارخانه چند است؟ بهترین نمایندگی فروش ایزوگام به صورت عمده کدام است؟

ایزوگام فویلدار از جمله عایق های بسیار کاربردی در صنایع ساختمای و عمرانی است. کیفیت این عایق در مقایسه با هر یک از انواع عایق های موجود بسیار بالا است.

ایزوگام فویلدار نه تنها به منظور زیبایی هر چه بیشتر، بلکه برای افزایش طول عمر عایق مورد استفاده قرار می گیرد. بخش مهمی از عایق های رطوبتی امروزه با توجه به کیفیت و هم چنین ضخامت مورد استفاده قرار می گیرند.

عایق دولایه از جمله گزینه های بسیار ویژه برای نصب در ساختمان است.

تماس شرکت ایزوگام هوبر

ایزوگام فویلدار چه مصارفی دارد؟

ایزوگام فویلدار مصارف متعددی دارد. نصب ایزوگام فویلدار در بام ساختمان از متداول ترین مصارفی است که باید به آن اشاره کرد. در فصول گرم سال که تابش مستقیم خورشید وجود دارد، با نصب این ایزوگام، شرایط برای جلوگیری از تابش مستقیم، هموار می گردد.

پوشش بسیاری از دیواره های داخلی با بیرونی ساختمان، از دیگر موارد مصرف عمده ایزوگام فویلدار است که می توان به آن اشاره نمود. از سویی دیگر، روکش این ایزوگام، نه تنها به منظور پوشش هر چه بیشتر در برابر رطوبت یا گرما، بلکه برای زیبایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

What are the advantages of buying isogum from the factory

چه مزیتی در خرید ایزوگام از کارخانه وجود دارد؟

خرید ایزوگام به صورت مستقیم از کارخانه، قطعا همراه با امتیاز های ویژه ای است. ایزوگام خریداری شده از کارخانه در مقایسه با ایزوگام خریداری شده از فروشندگان واسطه ای، قیمت تمام شده رقابتی تری خواهد داشت.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]از سویی دیگر امکان اطمینان از کیفیت حداکثری ایزوگام خریداری شده از کارخانه، موضوع مهمی است که باید به آن اشاره نمود. تولید نسل جدیدی از انواع ایزوگام های فویلدار طی سال های اخیر، بازار های فروش اینترنتی را به بازار هایی کاملا متنوع تبدیل نموده است.[/box]

ایزوگام دولایه با چه ضخامت هایی تولید می شود؟

ایزوگام دولایه با ضخامت های متنوعی بر اساس نوع هدف خریداران و هم چنین تقاضا موجود در بازار طراحی و تولید می گردد. این ایزوگام ها با ضخامت حداکثر 4 میلی متر برای مصارف متنوع طراحی می گردند.

استفاده از ایزوگام دولایه در مقایسه با انواع ایزوگام های تک لایه، بسیار باصرفه تر خواهد بود. چرا که این نوع از ایزوگام علاوه بر کیفیت بالا، دارای مقاومتی استاندارد نیز خواهد بود.

طراحی جدید بسیاری از انواع ایزوگام های دولایه رطوبتی به نوعی است که نه تنها در بخش عایق بندی ساختمان، بلکه برای نما و تزئین نیز مورد استفاده قرار می گرد.

نمایندگی هوبر در ایران، مرکز عرضه بی واسطه ایزوگام درجه یک دولایه فویلدار با بهترین قیمت های روز است.