قیمت رول ایزوگام بام گام ارومیه

قیمت ایزوگام بام گام ارومیه

ایزوگام های تولید شده با نام بام گام یکی از بهترین برندهایی می باشد که در کنار سایر برند تولید کننده ایزوگام در ارومیه دارای نامی آشنا و شناخته شده می باشد.

عایق های رطوبتی تولید شده از کارخانه بام گام را می توانید با دریافت نشان استاندارد که بر روی هر رول ایزوگام درج شده است است خریداری کنید.

درج نشان استاندارد از مهمترین ملزومات خرید ایزوگام محسوب می‌شود که شرکت هوبر همواره بهترین برندهایی را که دارای این نشان هستند را با قیمت‌های همکاری با کارخانه در اختیار شما قرار خواهد داد.

 قیمت رول ایزوگام بام گام ارومیه

قیمت ایزوگام بام گام ارومیه

ایزوگام های برند بام گام ارومیه بر اساس نقش هایی که می توانند ایفا کنند دارای ضخامت های مختلف می باشند. این کارخانه توانسته است با تولید انواع متفاوت ایزوگام از نظر ضخامت بهترین کیفیت را جهت جلوگیری از نفوذ آب و مقاومت در برابر رخنه کردن آب به مرور زمان داشته باشد.

ایزوگام کردن کف سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها و نیز ایزوگام کردن پشت بام ها از مهم ترین موارد استفاده از عایق های بام گام ارومیه در صنعت ساختمان سازی می باشد.

همچنین این کارخانه با تولید انواع بهترین عایق های رطوبتی جهت ایزولاسیون سقف های شیروانی و سوله توانسته است کیفیتی مطلوب را برای خریداران ارائه دهد.

قیمت هر رول ایزوگام

قیمت هر رول ایزوگام بام گام بر اساس نوع آن متغیر می باشد. همانطور که می دانید کارخانه ایزوگام بام گام ارومیه با در تولید عایق های رطوبتی مختلف از نظر تعداد لایه ها و متفاوت از نظر روکش ها می باشد.

تولید هر رول  ایزوگام بر اساس ضخامت های استاندارد و متناسب با سفارش مشتریان می تواند تفاوت نرخ را ایجاد کند. به منظور بهترین کارخانه تولید کننده در ارومیه توسط شرکت هوبر با فروش مستقیم برای تمامی خریداران امکان پذیر شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *