قیمت ایزوگام گرمسیری فویلدار صادراتی

,
ایزوگام فویلدار قیمت

همانطور که می دانید معماری متناسب با اقلیم می‌تواند در مصرف کاهش انرژی بسیار مثمر به ثمر باشد. به همین دلیل در گذشته شاهد معماری متناسب با اقلیم بوده‌ایم. اما امروزه ساخت و سازهای مشابه در شهرهای با اقلیم متفاوت مواجه هستیم که میزان مصرف انرژی را بسیار بالا برده است.

از عواملی که می‌تواند علاوه بر حفظ سازه در میزان مصرف انرژی تاثیر مثبتی داشته باشد استفاده از ایزوگام متناسب با اقلیم های مختلف می باشد. ایزوگام های مناسب برای اقلیم گرمسیری با دارابودن لایه روکش فویلدار می‌توانند با بازتابش نور خورشید مانع جذب حرارت توسط سقف به ساختمان شوند و در این حالت در مصرف کاهش انرژی می توانند اثر مثبت داشته باشند. ایزوگام های مناسب برای اقلیم گرمسیری با دارا بودن فرمول خاص در تولید تنها در اقلیم های گرمسیری می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

قیمت ایزوگام گرمسیری فویلدار صادراتی

ایزوگام فویل دار صادراتی

ایزوگام های گرمسیری با توجه به استفاده از مواد اولیه دارای درجه بندی کیفیت می باشند. ایزوگام های درجه یک قابلیت صادرات به کشورهای مختلف را دارا هستند، به همین دلیل کارخانه‌های تولیدکننده ایزوگام فویلدار همواره ایزوگام های صادراتی مخصوص مناطق گرمسیری را با بسته بندی بسیار مناسب برای کشورهای مختلف ارسال می‌نمایند.

صادرات ایزوگام گرمسیری متناسب با اقلیم کشور مقصد می‌تواند سودآوری خوبی را برای کارخانه تولید کننده و تاجران فعال در این زمینه به همراه داشته باشد.

قیمت صادرات ایزوگام درجه یک

ایزوگام های  صادراتی متناسب با اقلیم گرمسیری با دارابودن لایه روکش فویلدار می توانند با کیفیت بسیار عالی و طول عمر بالا به عنوان انتخابی بسیار مناسب برای کشورهای مختلف باشند زیرا ایزوگام های ایرانی با ارتقاء کیفیت محصولات خود به عنوان محصولی پر فروش برای کشورهای همسایه در بخش صادرات بسیار فعال بوده است.

قیمت ایزوگام های صادراتی را می توانید بر اساس برند تولید ایزوگام با قیمت های مختلف خریداری نمایید. جهت استعلام قیمت روز ایزوگام گرمسیری با کارشناسان تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *