ایزوگام پشت بام متری چند از کارخانه دلیجان

,
لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

یکی از مهمترین مصارف ایزوگام جهت عایق کاری پشت بام ها می باشد. در گذشته از قیر گونی ها جهت جلوگیری از نفوذ باران و برف به سقف خانه ها استفاده می شد که علاوه بر هزینه و وقت گیر بودن کیفیت مطلوب را نداشت. امروزه تولید بهترین ایزوگام ها با قیمت مناسب سبب شده است که به واسطه چسبندگی بالا هیچ چگونه نم و رطوبتی از طریق عایق های رطوبتی به سقف خانه ها وارد نشود.

کارخانه دلیجان یکی از برترین تولید کنندگان در زمینه تولید ایزوگام می باشد که همواره با توجه به فروش ویژه محصولات خود توانسته است به عنوان برندی شناخته شده و معتبر در ایران دارای نام باشد.

ایزوگام های مناسب برای پشت بام با دارا بودن روکش فویلدار آلومینیومی در ضخامت مناسب توسط شرکت هوبر بر اساس اقلیم سکونت شما با قیمت کارخانه عرضه می گردد.

ایزوگام پشت بام متری چند از کارخانه دلیجان

قیمت رول ایزوگام درجه یک دلیجان

با توجه به اینکه رول های ایزوگام در عرض یک متر و در طول ده متر هستند، برای عایق نمودن پشت بام لازم است با تخمین زدن رول مورد نیاز بر اساس مساحت مشت بام سفارش برای خرید ایزوگام دلیجان داده شود. ایزوگام های مناسب برای پشت بام را می‌توانید از طریق شرکت هوبر به صورت مستقیم از کارخانه دریافت نمایید. کارخانه دلیجان با تولید بهترین عایق های رطوبتی توانسته است جزء یکی از برترین تولیدات صادراتی در ایران باشد.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

ارائه خدمات مناسب در جهت فروش مستقیم ایزوگام از درب کارخانه و ارائه لیست قیمت ایزوگام دلیجان را می توانید از طریق شرکت هوبر دریافت نمایید. هوبر تمامی مشتریان خود را از قیمت روز انواع مختلف ایزوگام آگاه می سازد. جهت برخورداری از قیمت مناسب می توانید با کارشناسان هوبر تماس حاصل نمایید.

کارخانه دلیجان در تولید انواع درجه یک ایزوگام های دولایه فویل دار مناسب برای پشت بام همواره پیشتاز رقبای خود بوده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *