فروش ایزوگام های جدید و مرغوب کارخانه تبریز

قیمت ایزوگام تبریز در کارخانه

کارخانه تبریز یکی از بهترین تولیدکنندگان عایق رطوبتی در کشور می باشد که همواره بر تولید باکیفیت و رضایت مشتریان تأکید داشته است. استفاده از تجهیزات مناسب سبب شده است بازدهی کارخانه افزایش یابد. تجهیزات بروز و پیشرفته که در کارخانه تبریز مورد استفاده قرار می گیرد با افزایش میزان تولید با کمترین ضایعات توانسته است میزان تولید را در حد چشمگیری افزایش دهد.

مدیران کارخانه همواره بر تولید جدیدترین عایق های رطوبتی تأکید داشته اند بر همین اساس می توان کیفیت خوب را از عایق های جدید کارخانه تبریز انتظار داشت.

ایزوگام هایی که از کارخانه تبریز تولید می شوند با دارا بودن برچسب عایق ‌های استاندارد، شامل مشخصات تولیدکننده، تاریخ تولید، نوع عایق، علامت استاندارد و… می باشند.

ایزوگام های تولیدی در کارخانه تبریز در انواع تک لایه، دو لایه، سه لایه از نظر تعداد لایه ها و فویلدار، ساده، سنگریزه ای و پودری از لحاظ نوع روکش دارای تنوع می باشند. با توجه به موارد استفاده مورد نظر مانند، پشت بام، کف و دیوار، سرویس‌های بهداشتی، سدها، پی ساختمان، استخر می توان ایزوگام مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کرد.

فروش ایزوگام های جدید و مرغوب کارخانه تبریز

خرید ایزوگام مرغوب تبریز

وقتی برای خرید ایزوگام تصمیم می‌گیرید با تعداد بسیار زیادی از آگهی‌ها و نام‌های مشابه ایزوگام  مواجه می‌شوید که متأسفانه تعداد بسیاری از آن‌ها غیراستاندارد و تقلبی می ‌باشند، لازم است در هنگام خرید به اصل بودن آن توجه نمود و یا اینکه ان را از مراکز معتبر اقدام به خرید نمود. استفاده از عایق‌ های رطوبتی نامطلوب در ساختمان ‌ها مشکلات فراوانی را همچون تخریب بخش‌ هایی از ساختمان و متحمل شدن هزینه‌ های بسیار برای ساکنان آن به همراه دارد.

شرکت هوبر به عنوان مرجع معتبر عرضه ایزوگام و نماینده کارخانه برای فروش عمده مشتریان می باشد که می تواند با کمترین قیمت ایزوگام استاندارد و مرغوب را در اختیار شما قرار دهد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *