فروش ایزوگام صادراتی دلیجان | قیمت ایزوگام صادراتی با پلمپ گمرکی

سفارش مستقیم ایزوگام با قیمت کارخانه

سفارش ایزوگام مشکین شرق دلیجان

در فروش ایزوگام صادراتی دلیجان، بر اساس کشورهایی که قصد ارسال ایزوگام را دارید، می توان برندهای مختلفی را پیشنهاد نمود و ارائه خدمات پلمپ گمرکی هم بخش دیگری از فعالیت های شرکت ایزوگام هوبر می باشد که به منظور تسریع امور صادراتی، انجام می شود. سفارش ایزوگام بردین دلیجان و مشکین شرق دلیجان، دو ایزوگام با مجوزهای صادراتی می باشد که از درب کارخانه امکان پذیر شده تا بتوانید بهترین قیمت های ممکن را نیز به دست آورید.

در خرید ایزوگام برای صادرات، یکی از مسائلی که مورد توجه تاجران قرار می گیرد، مربوط به مسئله پلمپ گمرکی خواهد بود که چنین خدماتی می تواند عاملی برای جلب رضایت مندی مشتریان باشد تا انواع ایزوگام صادراتی مورد نیاز خود را در کمترین زمان، تهیه نمایند.

هم اکنون، ایزوگام مشکین شرق دلیجان، هم از قیمت های مناسبی برخوردار است و هم از این قابلیت برخوردار می باشد که بر اساس مشخصات مد نظر مشتریان، با ضخامت و وزن های گوناگونی تولید شود تا قیمت های متفاوتی هم به همراه داشته باشد.

تولید بهترین نوع ایزوگام

تولید بهترین ایزوگام نوع A

ایزوگام در نمونه های متنوعی تولید می شود که این مسئله با توجه به نوع قیر مصرفی، لایه های مورد استفاده و همچنین فویلی که به عنوان روکش برروی ایزوگام قرار می گیرد، تعیین می شود.

در حال حاضر، شرکت ایزوگام هوبر، یکی از نمونه های ایزوگام که به بازار عرضه نموده است، مربوط به ایزوگام نوع A می باشد که این نوع ایزوگام، می تواند کلیه نیازهای مشتریانی که به دنبال یک جنس عالی و باکیفیت هستند را رفع نماید.

از مهم ترین متریال مورد استفاده در تولید این نوع ایزوگام، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • لایه های تیشو نخ دار و الیاف پلی استر یا سوزنی
  • اصلاح کننده های app
  • استفاده از پلیمر برای افزایش عملکرد و چسبندگی بهتر و انعطاف پذیری بالاتر

منظور از ایزوگام نوع A، ایزوگامی است که در ترکیب آن از APP استفاده شده است.

استانداردهای ملی و بین المللی مورد استفاده توسط شرکت ایزوگام هوبر، عاملی شده تا هر دو نوع ایزوگام BPP و BOF را به دو صورت فویلدار و ساده به بازار عرضه نماید.

قیمت ایزوگام صادراتی به عراق

قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان برای عراق

یکی از بازارهایی که تمایل شدیدی به همکاری با بازار ایران دارد، بازار عراق می باشد که امروزه با توجه به افزایش ظرفیت تولید ایزوگام در کارخانه دلیجان، موقعیت های خوبی هم ایجاد شده تا بتوان به صادرات ایزوگام به عراق نیز اقدام نمود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]در نظر داشته باشید که مسئله قیمت در امر صادرات ایزوگام به عراق، از اهمیت وافری برخوردار است و به همین دلیل می باشد که اکثر مشتریان عراقی، درخواست دارند که ایزوگام هایی با وزن 38 کیلوگرم تولید شود و این نوع ایزوگام می تواند قیمت های پایین تری هم داشته باشد.[/box]

امر اگر از مشتریانی هستید که این نوع ایزوگام را برای صادرات انتخاب کرده اید، در نظر داشته باشید که مرزهایی را برای عبور بار خود انتخاب نمایید که آزمایشگاهی برای تست ضخامت و وزن ایزوگام، نداشته باشند چرا که در صورت وجود، امکان برگشت بار شما وجود دارد.

ایزوگام صادراتی دلیجان با بهترین کیفیت

ایزوگام صادراتی دلیجان با بهترین کیفیت و ضمانت نامه

اما پس از معرفی ایزوگام مشکین شرق، خوب است که یکی دیگر از محصولات خود که از مجوزهای صادراتی لازم نیز برخوردار بوده و کیفیت بالاتری هم دارد را نیز به شما معرفی نماییم.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]ایزوگام صادراتی بردین دلیجان، به عنوان نمونه یکی از ایزوگام هایی خواهد بود که می توانید برای صادرات به بازار ترکیه، مورد انتخاب قرار دهید.[/box]

هم اکنون این نوع ایزوگام صادراتی، مشخصاتی همچون وزن 42 کیلوگرم را دارد اما این قابلیت هم وجود دارد که بتوان، ایزوگام فوق را با وزن 50 کیلوگرم نیز تولید نمود و این امر، بسته به سفارش مشتری، انجام می پذیرد.

اگر قصد صادرات ایزوگام به بازار ترکیه را دارید و یا به دنبال ایزوگام هایی باکیفیت هستید، ایزوگام بردین دلیجان با توجه به مشخصاتی که دارد، به خوبی می تواند نیازهای شما را رفع نماید.

شرکت ایزوگام هوبر

سفارش مستقیم ایزوگام با قیمت کارخانه

خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه، زمانی مقرون به صرفه می شود که شما بتوانید محصول خود را با حجم بالایی سفارش دهید و این امر، سبب می شود تا هزینه های باربری برروی کل بار، سرشکن شده و در نتیجه این امر، بتوانید به قیمت های مناسبی هم دست یابید.

هم اکنون، در امر صادرات، حداقل سفارشی که از سمت مشتری اعلام می شود، خرید ایزوگام با حجم 600 رول می باشد که ظرفیت حمل یک تریلی خواهد بود و چه خوب است که شما هم برای سفارشات خود، حجم های بالایی را انتخاب نمایید تا بتوانید سودآوری بیشتری هم به دست آورید.