ایزوگام پلیمری درجه یک | فروش اینترنتی ایزوگام از کارخانه | هوبر

ایزوگام پلیمری درجه یک از قابلیت نصب و اجرا در پشت بام، مخازن، استخر، دامداری و همچنین برای صادرات برخوردار می باشد. فروش اینترنتی ایزوگام، بهترین بستر برای عرضه مستقیم از کارخانه خواهد بود و شرکت هوبر، بهترین محصولات عایق رطوبتی را از این طریق، در دسترس شما قرار می دهد.

صنعت تولید ایزوگام، در سال های گذشته، به خوبی توانسته رونق گرفته و امروزه شاهد تولید بهترین و باکیفیت ترین نمونه عایق های رطوبتی هستیم که قابلیت اجرا برای پروژه های متعددی را دارند.

ایزوگام پلیمری درجه یک، با تولید از بهترین و باکیفیت ترین نوع قیر، که به قیر 60/70 هم معروف است، توانسته بالاترین قدرت چسبندگی را به همراه داشته باشد. از دیگر ویژگی ها و متریال مرغوب مورد استفاده برای تولید این نوع ایزوگام، می توان به لایه های تیشو و پلی استر اشاره نمود و همین موارد هم در افزایش سطح کیفیت، تاثیر گذار خواهند بود.

شرکت ایزوگام دلیجان

شرکت ایزوگام دلیجان با بهترین محصولات

شرکت تولید ایزوگام، همواره بهترین محصولات را به بازار عرضه می نماید و این تولید، بر اساس فرمولاسیون های خاص و ویژه ای انجام می شود که می تواند نتایج خاصی هم به همراه داشته باشد و یکی از این محصولات، مربوط به ایزوگام پلیمری درجه یک خواهد بود.

پالایش نفت خام و جداسازی قیر داخل آن، به کمک تکنولوژی های روز در مناطق خاصی از کشور انجام می شود و در نهایت، قیر خالص و مرغوب در اختیار تولید کنندگان ایزوگام قرار می گیرد تا محصولی استاندارد را در اختیار پیمان کاران و مشتریان قرار دهند.

ایزوگام استاندارد بردین

ایزوگام درجه یک استاندارد با مارک بردین دلیجان

اگر بخواهیم یک برند خوب در عرصه ایزوگام درجه یک و استاندارد را به شما معرفی نماییم، ایزوگام مارک بردین دلیجان خواهد بود که این محصول، از تولیدات شرکت هوبر می باشد. از ویژگی های مهم این نوع ایزوگام، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مقاومت و استحکام بالا
  • استاندارد بودن
  • عدم وجود بوی نامطبوع
  • عدم ایجاد آلودگی محیط زیست
  • ارائه ضمانت نامه و بیمه نامه

با وجود تمامی این شاخصه ها، می توان ایزوگام بردین دلیجان را به عنوان بهترین پوشش برای آب بندی کردن پروژه هایی همچون پشت بام، پی ساختمان، سرویس ها، مخازن، تونل، تاسیسات و …. به کار گرفت.

ایزوگام پلیمری هیرمان

فروش ایزوگام پلیمری هیرمان با قیر پالایشگاهی و کیفیت عالی

حال که با مشخصات و ویژگی های محصولات شرکت ایزوگام هوبر آشنا شدید، اگر بخواهید برای خرید عمده ایزوگام پلیمری با کیفیت عالی و تضمین شده اقدام نمایید، مسیرهای متعددی در اختیار شما خواهد بود.

فروش ایزوگام پلیمری می تواند به صورت غیر حضوری هم قابل انجام باشد که این مسئله، بیشتر برای آن دست از مشتریانی انجام می شود که مسافت های طولانی به نسبت کارخانه دارند و این ساختار، می تواند پاسخگویی سریع و مناسبی برای آن ها به حساب آید.

مراجعه حضوری به دفتر فروش تهران و یا خرید از درب کارخانه، از دیگر ساختارهای فروش ایزوگام، توسط مجموعه هوبر خواهد بود که تماما، به جهت رضایت مندی و راحتی شما مشتریان، ایجاد شده است و علاوه بر ایزوگام بردین دلیجان، با توجه به تعدد محصولات این مجموعه، می توانیم بر اساس نیازهای شما، بهترین ها را پیشنهاد نماییم.

تفاوت ایزوگام پلیمری با ایزوگام دمیده

ایزوگام دمیده هم به عنوان یکی دیگر از تولیداتی است که از سمت کارخانه های ایزوگام، به بازار عرضه می شود اما تفاوت های چشم گیری به نسبت ایزوگام پلیمری دارد.

در قسمت های قبلی به بیان ویژگی ها و مشخصات ایزوگام های پلیمری پرداختیم و در این قسمت، ایزوگام های دمیده را به شما معرفی می نماییم تا بتوانید با شناخت از محصولات مختلف، به خرید آن ها اقدام نمایید.

قیر دمیده به عنوان اصلی ترین متریال مورد استفاده در تولید ایزوگام خواهد بود که تا حد زیادی می تواند به کاهش قیمت تمام شده محصول هم کمک نماید. ایجاد بوی گازوئیل به هنگام نصب، قدرت چسبندگی کمتر و ضخامت بالاتر هم از دیگر ویژگی هایی است که در خصوص ایزوگام های دمیده می توان بیان نمود.