بهترین ایزوگام برای پشت بام با ضمانت نامه

قیمت ایزوگام برای پشت بام

بهترین عایق های رطوبتی مصرفی در پشت بام خانه ها را می توانید با قیمت مناسب از شرکت هوبر تهییه نمایید. بهترین عایق های رطوبتی آن هایی هستند که با داشتن سطحی صاف و یکدست بدون برآمدگی های ریز نقطه ای با داشتن ضخامت یکسان در همه قسمت های رول ایزوگام  قابل اعتماد به کیفیت هستند.

یکی دیگر از شاخصه های کیفی مهم تناسب میان وزن ایزوگام با ضخامت لایه های آن می باشد. که نشان استاندارد موجود در لیبل ایزوگام می تواند این را نشانگر باشد که تناسب میان وزن و ضخامت برقرار می باشد.

لازم به ذکر است که ایزوگام هایی که از این مرکز معرفی می گردد همگی با داشتن بهترین کیفیت و ضمانت نامه ارائه می گردند.

 بهترین ایزوگام برای پشت بام با ضمانت نامه

قیمت ایزوگام برای پشت بام

قیمت های تعیین شده برای ایزوگام های مخصوص پشت بام با داشتن شرایط متفاوت در اختیار خریداران قرار می گیرد. از جمله آن نوع ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیری و یا سردسیری با قیمت هایی متفاوت از ایزوگام های مخصوص مناطق معتدل اعلام می گردد. همچنین میزان ضخامت و وزن رول ایزوگام هم می تواند بر قیمت ایزوگام اثر گذار باشد.

قیمت های اعلام شده از مرکز هوبر با کمترین نرخ نسبت به سایر مراکز فروش برای مشتریان ارائه می گردد. بر همین اساس می تواند برترین مرجع برای خرید عمده مشتریان از کارخانه باشد.

بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام

بهترین عایق های رطوبتی آن هایی هستند که با دارا بودن روکش آلومینیومی برای نصب شدن در پشت بام ها انتخاب می شوند. زیرا این روکش می تواند علاوه بر جلوگیری از نفوذ رطوبت به سقف در برابر تابش خورشید هم با مقاومت بیشتری از حفظ سازه عمل نماید.

بهترین برند را می توانید از طریق شرکت هوبر متناسب با قیمت آن شناسایی نمایید. شرکت هوبر با عرضه مستقیم ایزوگام از درب کارخانه بهترین عایق های رطوبتی مورد استفاده برای پروژه های مختلف پیمانکاران و نیز خرده فروشی ها را ارسال می نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *