قیمت ایزوگام و عایق بام پلیمری

, ,
قیمت ایزوگام عمارت بام

یکی از کارخانه هایی که در زمینه تولید ایزوگام پلیمری مرغوب فعالیت دارد کارخانجات عایق تبریز می باشد. استفاده از مواد اولیه مرغوب و قیر پلیمری در فرآیند ساخت ایزوگام های از نوع پلیمری سبب می‌شود که با وزن مناسب رول های تولید شده بار اضافی به سازه منتقل نشود. یکی از مهم ترین شاخصه های کیفی ایزوگام پلیمری این است که در رده عایق های رطوبتی نوع A هستند و براساس استاندارد ملی کشور ساخته می شود.

ایزوگام های پلیمری با داشتن انعطاف پذیری بالا در تغییرات دمای هوا می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند این نوع عایق های رطوبتی می توانند دمای بین منفی ۵ درجه تا ۱۰۰ درجه سانتیگراد را تحمل نمایند از دیگر شاخص های کیفی این نوع عایق رطوبتی می توان به طول عمر بالا به ۱۵ سال اشاره کرد کارخانه ایزوگام تبریز ایزوگام های پلیمری خود را از برای صادرات به کشور های مختلف آماده با گیری می نماید.

قیمت ایزوگام عمارت بام پلیمری

قیمت ایزوگام و عایق تبریز

قیمت مواد اولیه مصرف شده در تولید ایزوگام می تواند نقش مهمی در قیمت نهایی ایزوگام داشته باشد. پوشال گونی پلاستیکی، پودر تالک، اسپانباند، تیشو، پلی استر و قیر خالص مواد و مصالحی هستند که در تولید ایزوگام پلیمری مورد استفاده قرار می گیرند.  روکش فویل دار ایزوگام های پلیمری با ضخامتی بین ۱۴ تا ۱۶ میکرون می تواند از جمله عوامل تأثیر گذار بر قیمت ایزوگام باشد.

کارخانه ایزوگام تبریز با فروش عمده محصولات خود از طریق شرکت هوبر با قیمتی بسیار مناسب محصولات تولیدی را به نقاط مختلف شهر و روستای کشور بر اساس نیاز مشتری ارسال می نماید.

جهت اطلاع از قیمت ایزوگام های تبریز می توانید با کارشناسان هوبر تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *