نرخ روز ایزوگام پلیمری درجه یک سهند تبریز

, ,
قیمت ایزوگام تبریز در کارخانه

ایزوگام های تولید شده در ایران هریک با درجه بندی در کیفیت می توانند نیاز هر سلیقه ای را بر مبنای پرداخت هزینه بر طرف نماید. کارخانه ایزوگام سهند تبریز نمونه ای از تولیدکنندگان برتر در کشور می باشد که با فعالیت خود در کنار سایر برندهای ایزوگام در تبریز توانسته است نقش مؤثری را در تأمین نیاز داخلی و بازارهای خارجی ایفا نماید.

کارخانه ایزوگام سهند تبریز با استفاده از مواد اولیه مرغوب در تهییه انواع ایزوگام توانسته است محصولاتی را با کیفیت بسیار مناسب در بازار روانه نماید.

ایزوگام های پلیمری سهند تبریز با دارا بودن مواد اولیه بسیار مرغوب و قیر پلیمری در فرایند تولید آن می تواند انتخاب بسیاری از مشتریان باشد هرچند که دارای قیمت بیشتری از سایر انواع آن است.

نرخ روز ایزوگام پلیمری درجه یک سهند تبریز

نرخ روز ایزوگام پلیمری سهند

نرخ روز ایزوگام به دلیل نوسانات نرخ ارز در کشور، متأسفانه متغییر می باشد. ایزوگام هایی که کارخانه سهند تبریز تولید می نماید همواره بر تولید باکیفیت تأکید داشته اند به همین دلیل قیمت نهایی آن بر اساس میزان کیفیت دارای تفاوت می باشد. ضمن توجه به این نکته که برخی از مواد اولیه تولید ایزوگام وارداتی می باشد، با افزایش نرخ ارز، قیمت ایزوگام نیز افزایش می یابد.

قیمت ایزوگام را می توانید با خرید عمده از درب کارخانه بسیار به صرفه تر خریداری نمایید.

برای دریافت اطلاعات از قیمت روز ایزوگام می توانید با تماس به کارشناسان هوبر اطلاعات لازم را بدست آورید و برای خرید عمده آن ثبت سفارش نمایید.

هوبر سفارش مورد نظر با با قیمت کارخانه بدون فوت وقت در اولین فرصت برای مشتریان خود ارسال می نماید. هزینه های باربری بر اساس مسافت طی شده از مرکز تولید تا مقصد می تواند بر افزایش قیمت ایزوگام دخیل باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *