ایزوگام خوب چه خصوصیاتی دارد | خرید عمده ایزوگام مرغوب | هوبر

بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار

ایزوگام خوب چه خصوصیاتی دارد

ایزوگام خوب چه خصوصیاتی دارد ؟ اگر شما هم فعال تجاری حوزه ایزوگام باشید یا متقاضی خرید عمده ایزوگام مرغوب برای پروژه های عایق کاری هستید، بدون شک، این سوال برای شما هم مطرح می شود. در ادامه، ضمن شناخت یک ایزوگام خوب و باکیفیت، می توانید برای سفارش مستقیم از درب کارخانه هم اقدام نمایید.

بهترین مارک ایزوگام که استاندارد ملی را به همراه داشته باشد و ضخامت استاندارد و وزن مناسبی هم داشته باشد، در شرکت هوبر با نام بردین دلیجان تولید می شود که نمونه یک ایزوگام دولایه پلیمری می باشد.

تفاوت ایزوگام هایی که در بازار وجود دارد می تواند به پارامترهایی همچون کیفیت، نوع قیر، ضخامت، وزن، طول عمر، قدرت کششی و مقاومت دمایی و … مربوط شود و اگر بتوانید با ویژگی های یک ایزوگام خوب، آشنا شوید، بدون شک، می توانید یک خرید خوب هم داشته باشید.

ویژگی های مهم در سنجش ایزوگام

ویژگی های مهم در سنجش ایزوگام

اکثر کارشناسانی که در عرصه ایزوگام فعالیت می نمایند، یکسری ویژگی ها و پارامترها را همواره مورد بررسی قرار می دهند که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • مقاومت کششی
 • ضخامت ایزوگام
 • وزن هر متر مربع
 • درجه نفوذناپذیری نسبت به آب
 • قدرت جذب آب
 • مقاومت در برابر uv
 • درجه فرسودگی حرارتی
 • مقاومت در برابر سرما

این ویژگی های مهم، اگر به درستی مورد بررسی قرار بگیرند، می توانند منجر به یک خرید خوب و مطمئن شود.

با وجود این که کیفیت ایزوگام، پس از نصب و اولین بارندگی مشخص می شود، اما شما هم می توانید با یکسری آزمایش ها و تست هایی که وجود دارد، تا حدی، به خرید یک ایزوگام باکیفیت اقدام نمایید.

یکی از این آزمایش ها مربوط به تست مقاومت کششی ایزوگام خواهد بود که اگر با بالاترین قدرت، اقدام به کشیدن ایزوگام از قسمت های مختلف نمایید، هیچ گونه پارگی ایجاد نشود و در صورت تا شدن هم، شاهد شکستگی نباشیم.

توصیه هایی برای خرید ایزوگام مرغوب

در خرید ایزوگام، یک سری نکات وجود دارد که توجه به آن ها، اهمیت بالایی دارد تا در نهایت بتوانید به یک خرید خوب و مطمئن، اقدام نمایید. از جمله این موارد، شامل گزینه های زیر خواهد بود:

 1. وجود نشان استاندارد ملی ایران
 2. متشکل از دو لایه تیشو و پلی استر
 3. متناسب با شرایط آب و هوایی
 4. عدم وجود شکستگی از جمله در قسمت پاشنه ایزوگام
 5. ارائه ضمانت نامه و بیمه نامه
 6. وزن بالای 39 کیلوگرم

ایزوگام های شرکت هوبر، در تمامی این موارد، نکات و مسائل مربوطه را رعایت نموده و توانسته بهترین نوع عایق های رطوبتی را در اختیار شما قرار دهد.

بهترین زمان برای ایزوگام پشت بام

زمان نصب و اجرای ایزوگام، از مهم ترین بخش هایی است که می تواند برروی بازدهی عایق و همچنین طول عمر ایزوگام، تاثیر گذار باشد و بر اساس تحقیقات و تجربه هایی که کسب نموده ایم، بهترین فصل سال که برای اجرای ایزوگام پیشنهاد می شود، فصل تابستان می باشد و دلیل این امر، گرمی و خشکی هوا خواهد بود که رطوبت ها را از بین برده و در نتیجه، می توان شاهد قدرت چسبندگی بالاتر ایزوگام هم بود.

از ماه های مرداد و شهریور و مهر، می توان بیشترین میزان استفاده را برای نصب ایزوگام داشت چرا که هم از نظر شرایط آب و هوایی مساعد می باشد و هم بارندگی های کمتری وجود دارد تا بتوان با سرعت بیشتری اقدام به اجرای پروژه ها نمود.

شرکت ایزوگام هوبر

بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار برای خرید عمده

اما حال نوبت به این می رسد که بتوان بهترین نوع ایزوگام موجود در بازار را انتخاب نمود و در نتیجه بهترین روش ایزوگام کاری، بتوان به نتایج دلخواه خود دست یافت.

در میان محصولات شرکت هوبر، بر اساس آزمایشات ایزوگام انجام شده، ایزوگام بردین دلیجان به عنوان یکی از ایزوگام هایی است که برای نصب برروی پشت بام و پروژه های دیگر مناسب خواهد بود و این محصول، با طول عمر بالای ده سال خود، یک محصول استاندارد به حساب می آید.