ایزوگام صادراتی دلیجان | بازار صادرات ایزوگام به ترکیه

فروش عمده ایزوگام مارک بردین

ایزوگام صادراتی دلیجان

ایزوگام های صادراتی برای آن که مشتریان خارجی خود را حفظ کنند نیازمند رعایت قوانینی هستند. برای مثال، این محصولات، باید استاندارد های روز دنیا را دارا باشند، مواد اولیه ی به کار رفته در آن ها حتما باید بدون ناخالصی و از بهترین کیفیت ها باشد و مجوز صادرات را نیز کسب کرده باشند.

ایزوگام های دلیجان با داشتن تمامی این موارد، توانسته بازار صادرات خارجی را از آن خود کرده و با عرضه ی عایق های رطوبتی ممتاز، بیشترین سهم فروش ایزوگام چه در داخل و چه در خارج را برای خود به دست بیاورد.

ایزوگام صادراتی دلیجان، آماده ی ارسال به کشور های همسایه نظیر ترکیه است و همواره از محبوبیت بالایی در این کشور نیز برخوردار می باشد.

صادرات ایزوگام بردین دلیجان

بازار ترکیه، مناسب برای صادرات ایزوگام بردین دلیجان

شرکت دلیجان با سال ها تجربه ی موفق در زمینه ی تولید انواع ایزوگام است. ایزوگام های تولید این شرکت، آماده ی استفاده در مصارف گوناگون از جمله پشت بام، استخر، دیوار ها و…است.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]عایق های رطوبتی بردین دلیجان مناسب برای صادرات به کشورهای دیگر از جمله ترکیه هستند. کیفیت برتر و متریال درجه یک که در ساخت آن ها به کار رفته است باعث شده تا این محصول همواره جزء پرفروش ترین های بازار ترکیه باشد و بازخورد های مثبتی را دریافت کند.[/box]

بازار های ترکیه به دلیل کمبود محصول با کیفیت و تضمین شده، بازار خوبی برای صادرات ایزوگام های تولید کشور ما است و شرکت دلیجان نیز جزء صادر کنندگان برتر به این کشور می باشد.

بهترین ایزوگام دولایه فویلدار

بهترین ایزوگام دولایه فویلدار با ضخامت 4 میلیمتر

ایزوگام های استاندارد فویل دار، در مدل های تک لایه و دو لایه در بازار وجود دارند. این ایزوگام ها عایق های رطوبتی بسیار قوی ای بوده و در اندازه ی 4 میلیمتری نیز عرضه می شوند. بهترین ایزوگام دولایه دارای قابلیت های بالا در عدم نفوذ هرگونه مایع و هم چنین سرما می باشد.

این عایق های دولایه به دلیل روکش فویل آلمینیومی که دارند از استحکام بالایی برخوردارند و در گذشت سال ها، کارایی خود را از ست نمی دهند و به دلیل چسبندگی بالا، به راحتی و به سرعت بر روی هر نوع سطحی نصب می شوند. و تا سال ها، کار خود را به خوبی انجام می دهند.

ایزوگام خوب و استاندارد

ایزوگام خوب و استاندارد برای مناطق سردسیری

همان طور که اشاره کردیم ایزوگام خوب یک سری ویژگی هایی دارد. حال برای ما بسیار حائز اهمیت است که کدام مارک ایزوگام در نمونه های داخلی، دارای تمامی این ویژگی هاست به خصوص برای مناطق سردسیری کشور، که کیفیت ایزوگام و عدم نفوذ آن، بسیار مهم است.

بهترین ایزوگام های حال حاضر، شرکت دلیجان است که طی سال های طولانی اقدام به تولید انواع ایزوگام و عایق های رطوبتی کرده است و با ساخت مدل های گوناگون، جوابکوی هر نوع سطح و هر شرایط آب و هوایی می باشد.

ایزوگام های دلیجان، سال هاست که برای انواع پشت بام های منازل، پروژه های ساختمانی و مکان های دیگر، مورد لطف خریداران قرار گرفته و برای جلوگیری از نفوذ آب و سرما، از ایزوگام های تخصصی دلیجان استفاده می کنند.

شرکت ایزوگام هوبر

فروش عمده ایزوگام مارک بردین دلیجان

ایزوگام های دلیجان دارای تنوع بالایی است و این به دلیل وسعت نیاز خریداران است به گونه ای که هر کس با هر نیازی که دارد می تواند پاسخ آن را در مدل های مختلف ایزوگام دلیجان یافته و برطرف نماید.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]ایزوگام های دلیجان با مارک بردین دارای تمامی استاندارد های روز کشور هستند و علاوه بر تامین درخواست های فراوان داخل کشور، به خارج از کشور هم ارسال می شوند و همواره جزء محبوب ترین ها بوده است.[/box]

برای خرید ایزوگام مارک بردین دلیجان، می توانید به فروشگاه های سراسر کشور مراجعه کنید و یا با مراکز ما تماس گرفته و فرصت خرید عمده را به دست آورید. شرکت ما، ایزوگام دلیجان اصل را با قیمت های مقرون به صرفه و به صورت عمده به فروش می رساند.