قیمت ایزوگام با نصب | صادرات به کشور قطر

صادرات ایزوگام به قطر

قیمت ایزوگام صادرات

قیمت ایزوگام با نصب و بدون خدمات نصب را از کارخانه دلیجان ارائه می نماییم تا قیمت های رقابتی در اختیار خریداران عمده این محصول، قرار گیرد. برای صادرات ایزوگام به کشورهایی همچون قطر هم برنامه ریزی های خاصی داریم که شما هم در صورت تمایل به همکاری می توانید با ما در تماس باشید.

امروزه تولیدکنندگان ایزوگام، علاوه بر این که یک محصول خوب برای عایق کاری را پیشنهاد می نمایند، توانسته اند محصولاتی را برای زیبا سازی هم ارائه نمایند.

یعنی یک محصول، با چند کارایی مختلف و ایزوگام های طرح دار از محصولاتی هستند که به خوبی توانسته اند نظر مخاطبین را به خود جلب نمایند.

خرید ایزوگام طرح دار

لیست قیمت خرید ایزوگام طرح دار

یکی از جدیدترین نسل ایزوگام های روکش دار که وارد بازار شده است، مربوط به ایزوگام طرح دار بوده و تولید چنین ایزوگام هایی با طرح های مختلفی انجام می شود و مهم ترین آن ها مربوط به موارد زیر خواهد بود:

 • ایزوگام موزائیکی
 • ایزوگام چمن
 • ایزوگام سنگی
 • ایزوگام آجرنما
 • ایزوگام سرامیک
 • ایزوگام طرح چوب
 • ایزوگام ورساچ
 • ایزوگام لانه زنبوری

این ها از مهم ترین طرح هایی هستند که در خصوص ایزوگام طرح دار می توان نام برد و دارا بودن رنگ های مختلف هر یک هم می تواند بخش دیگری از مشخصه های آن ها باشد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]صنعت ساختمان سازی، بیشترین میزان استفاده از چنین ایزوگام هایی را دارد و جایگزین مناسبی برای سنگ نمای ساختمان خواهد بود چرا که هم هزینه های مقرون به صرفه ای دارد و هم این که ظاهر زیباتری ایجاد می نماید.[/box]

قیمت انواع ایزوگام طرح دار با توجه به ضخامت و وزنی که دارند تعیین می شوند و شما مشتریان این امکان را خواهید داشت که ضمن تماس خود با واحد فروش هوبر، از چنین اطلاعاتی بهره مند شوید.

تولید ایزوگام طرح دار

بهترین شرکت های تولید ایزوگام طرح دار همراه با نصب

شرکت هایی که امروزه فعالیت در عرصه تولید ایزوگام طرح دار را شروع نموده اند، بسیار زیاد هستند اما بدون شک، شمایی که قصد خرید عمده ایزوگام رنگی و طرح دار را دارید، به دنبال انتخاب بهترین گزینه هستید.

شاخصه های متعددی وجود دارد که یک برند ایزوگام را از دیگران، متمایز می نماید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]شرکت ایزوگام بردین دلیجان، نمونه موفق یک تولید کننده ایزوگام طرح دار می باشد که محصولات خوبی را تا کنون توانسته به بازار ارائه نماید.[/box]

از مشخصه های فنی ایزوگام این شرکت، می توان به دارا بودن وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 3.8 میلیمتری اشاره نمود.

قیمت ایزوگام طرح دار

قیمت هر 10 متر ایزوگام طرح دار چقدر است؟

قیمت گذاری ایزوگام بر پایه شرایط بازار و همچنین مشخصاتی که ایزوگام دارد، انجام می شود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]ایزوگام طرح دار به عنوان نمونه یکی از جذابترین ایزوگام هایی است که این روزها در بازار عرضه می شود و تولید آن، توسط شرکتی نظیر ایزوگام بردین دلیجان، با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه انجام می شود.[/box]

اینکه با چه قیمت می توان اقدام به خرید عمده ایزوگام طرح دار نمود، در نتیجه تماس با ما امکان پذیر خواهد بود.

فروش ایزوگام ارزان

فروش ایزوگام به صورت عمده و ارزان

فروش عمده ایزوگام می تواند هم برای پروژه های شما مشتریان انجام پذیرد و یا برای فعالیت های تجاری باشد و در هر صورت، ارائه ارزان ترین قیمت ها امکان پذیر شده است.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]تجارت حوزه ایزوگام می تواند سودآوری های خوبی به همراه داشته باشد اما باید در نظر داشته باشید که سودآوری این حوزه در صورتی امکان پذیر می شود که شما بتوانید بهترین قیمت این محصول را به دست آورید.[/box]

امروزه کارخانه تولید کننده ایزوگام بردین دلیجان که تولید کننده ایزوگام فویلدار، ایزوگام طرح دار، ایزوگام پلیمری و انواع ایزوگام دیگر می باشد، با ایجاد شرایط خرید مستقیم از کارخانه، سبب شده تا مشتریان بتوانند در هر شرایطی، به بهترین قیمت ها دست یابند.

بهترین ایزوگام طرح دار

بهترین ایزوگام ایرانی طرح دار کدام است

انتخاب بهترین ایزوگام، با توجه به پروژه های مختلف، در نمونه های گوناگونی انجام می شود.

در بیان ابعاد استاندارد یک ایزوگام خوب، می توان به اندازه 10 متر در یک متر با ضخامت بین سه تا چهار میلیمتری اشاره نمود.

مشخصه های زیادی وجود دارد که د ر خرید ایزوگام، باید مورد توجه قرار گیرد و از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • انعطاف پذیری ایزوگام
 • مقاومت در برابر تغییرات دما و سرما
 • تاریخ تولید ایزوگام

هر چه انعطاف پذیری ایزوگام بالاتر باشد، بدون شک، طول عمر و مقاومت بیشتری خواهد داشت.

در خصوص مقاومت در برابر سرما هم شما می توانید قطعه از ایزوگام را در داخل یخچال قرار دهید و در صورتی که حالت شکنندگی نداشته باشد، نشان از مرغوبیت جنس خواهد بود.

بهترین ایزوگام های ساده و طرح دار در این مرکز در اختیار شما بوده تا بتوانید برای خرید عمده آن ها اقدام به تماس نموده و سفارشات خود را در اختیار ما قرار دهید.