قیمت ایزوگام شرق مشهد بدون نصب | خرید ایزوگام بان گستر دلیجان

قیمت ایزوگام از کارخانه

فروش ایزوگام در بازار

ایزوگام شرق مشهد براساس فاکتورهای مختلف قیمت گذاری می شود و می توان با توجه به آن بهترین خرید را انجام داد. هم اکنون برای فروش عمده ایزوگام در بازار، شرایطی ایجاد شده تا مشتریان بتوانند مستقیم با کارخانه تولید کننده ایزوگام، ارتباط برقرار نمایند.

در مراکز فروش ایزوگام گونه های مختلفی از ایزوگام به فروش می رسد که شرکت ایزوگام شرق مشهد یکی از بهترین ها در این عرصه است که همه ی کسانی که نیاز به عایق برای ساختمان یا هر مصرف دیگری می توانند برای تامین و خرید و نصب این محصول از این کارخانه اقدام نمایندکه یکی از با کیفیت ترین هاست که قیمت این محصولات با توجه به عوامل مختلفی در نظر گرفته می شود.

از آنجایی که کشور ما دارای اقلیم و آب و هوای مختلفی است مسلما برای هر یک از مناطق باید عایق مخصوص آن آب و هوا استفاده کرد تا هم کارآیی بیشتری و هم طول عمر بیشتری داشته باشد مثلا نمی توان در مناطق گرمسیری از عایق مخصوص مناطق سردسیری استفاده کرد چون هیچ گاه آن بازدهی که باید داشته باشد را نخواهد داشت.

کارخانه ی ایزوگام شرق، ایزوگام مخصوص همه ی این مناطق را تولید می کند.کلیه ی مشتریان عزیز می توانند از همه ی مناطق کشور ایزوگام مخصوص منطقه ی خود را تهیه و نصب کنند.

قیمت ایزوگام شرق بدون نصب و با نصب را می توان از طریق ایزویار می توان اطلاع پیدا کرد و سپس نسبت به خرید آن اقدام کرد.

کارخانه تولید ایزوگام دلیجان

کارخانه تولید ایزوگام دلیجان

بدلیل نزدیکی شهر دلیجان به پالایشگاه های نفتی و قیر و…بهترین شرایط را برای تولید ایزوگام دارد و یکی از اصلی ترین قطب های  تولید و پخش ایزوگام در کشور می باشد که ایزوگام بان گستر یکی از شناخته شده ترین کارخانه ها در این زمینه است.

بسیاری از محصولات تولید شده در کارخانه های دلیجان به خارج از کشور صادر می شود.

با اینکه همه ی ایزوگام های دلیجان دارای کیفیت مناسبی هستند اما هنگام خرید باید با توجه به نوع کاربرد ایزوگام، بهترین ایزوگام را انتخاب کرد تا هم با کیفیت بالا اجرا و نصب شود و هم عمر مناسبی را داشته باشد.

شرکت ایزوگام هوبر

قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی

قیمت این نوع ایزوگام به دلیل سفارشی بودن آن توسط مشتری گران تر است و پلمپ صادراتی روی آن درج شده است و دارای همه ی استانداردها و گواهینامه های صادراتی می باشد.

قیمت صادراتی به چند دلیل تعیین می شود:

  • بر اساس قیری که در تولید آن مصرف می شود.
  • متراژی که مشتری سفارش می دهد.
  • براساس روکشی که استفاده می شود.
  • به مدرک گمرکی و گواهینامه احتیاج دارد.
  • اینکه در مرز یا در خاک کشور سفارش دهنده و مقصد تحویل داده شود.

هر کدام از این دلایل می توانند در قیمت نهایی ایزوگام صادراتی تاثیر داشته باشد.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

قیمت ایزوگام دلیجان با توجه به کیفیت و مرغوبیت آن متفاوت است.

و مسلما خرید ایزوگام از درب کارخانه ارزان تر و به صرفه تر می باشد و همچنین تحویل عایق رطوبتی از درب کارخانه به سرعت صورت می پذیرد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت ایزوگام با توجه به قیمت مواد اولیه تفاوت می کند اما هنگامی که فروش به صورت مستقیم و بی واسطه و از درب کارخانه به فروش برسد مسلما ارزان تر تمام می شود.[/box]

یکی از عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت عایق،خدمات نصب آن است که در حال حاضر فقط در تهران و کرج خدمات نصب عایق وجود دارد.

فروش ایزوگام صادراتی

فروش ایزوگام صادراتی بان گستر

ایزوگام صادراتی بان گستر از نظر مواد اولیه با دیگر عایق ها تفاوت دارد. از یک لایه تیشو و یک لایه پلی استر که اشباع شده با قیر صنعتی و از بیرون با آلومینیوم و از داخل با نایلکس پوشیده می شود و مناسب همه ی مناطقی است که در معرض نور خورشید قرار دارد.

یکی دیگر از محصولات عایقی با کیفیت و قیمت مناسب ایزوگام بان گستر دلیجان است که دارای سابقه ای درخشان در کشور می باشد به گونه ای که بیشترین نیاز داخل کشور را تامین می کند.