قیمت ایزوگام در شیراز | ایزوگام سفارشی بردین دلیجان | هوبر

صادرات ایزوگام به گرجستان

امروزه استفاده از ایزوگام در صنعت ساختمان سازی به جای استفاده از عایق کاری های قدیمی مانند کاه گل و … بسیار مرسوم شده است و تقریبا به صورت کامل از عایق کاری های به روز و جدید استفاده می شود.

کارخانه های بسیاری در امر تولید این محصولات در سراسر کشور راه اندازی شده و مشغول فعالیت هستند که با درجه کیفی متفاوتی تولیدات خود را به بازار فروش عرضه می نمایند.

اگر ساکن شهر شیراز هستید می توانید با مراجعه به مراکز فروش و یا سایت های عرضه کننده ی این کالا در کمترین زمان و با قیمتی مناسب نسبت به خریداری ایزوگامی که مناسب فضا و آب و هوای شیراز است اقدام نمایید.

ایزوگام های صادراتی و سفارشی بردین دلیجان با فرمول ویژه و کیفیت Bpp ساخته می شوند و از درب کارخانه و به صورت مستقیم بارگیری صورت گرفته و به مقصد ارسال می گردد.

مجموعه ی تولیدی بردین دلیجان با استفاده از تکنولوژی های به روز و استاندارد جهانی و متخصصان آموزش دیده با تولید ایزوگام های مرغوب توانسته است نه تنها در داخل کشور بلکه در خارج از مرزها نیز طرفداران خاص خود را یافته و آن ها را متقاضی تولیدات خود نمایند.

ایزوگام سفارشی

ایزوگام سفارشی با ضخامت 5 میلیمتر

ایزوگام تمام پلیمری با ضخامت 5 میلیمتر در کارخانه های تولید ایزوگام به صورت سفارشی و درجه یک تولید می شوند که هر رول وزنی برابر50 کیلوگرم دارد و با دقت و بررسی های لازم هم در مواد اولیه و هم در طول خط تولید و بسته بندی صورت می گیرد.

صادرات ایزوگام به قطر

قیمت ایزوگام در شیراز برای خرید عمده

خرید به صورت عمده برای پروژه های عظیم در کاهش هزینه ها بسیار حائز اهمیت است . در خرید عمده قیمت به طور زیادی کاهش پیدا کرده و به قیمت کارخانه عرضه می گردد.

این نوع خرید که عمدتا از درب کارخانه و به صورت بی واسطه صورت می گیرد برای خریداران بسیار با صرفه خواهد بود. در شیراز نیز تمام شرایط  این نوع خرید از سوی کارخانه های تولید کننده ایزوگام برای مشتریان فراهم آمده است.

شرکت ایزوگام هوبر

فرصت خرید عمده ایزوگام پلیمری

ایزوگام پلیمری نمونه ی موفق و با کیفیت و درجه یک به شمار می آید که تمام استانداردها در آزمایشگاه های مخصوص مورد بررسی و اجرا می شود که در نهایت کالایی با اصالت و درجه یک تولید و روانه بازار فروش می گردد.

در تولید ایزوگام پلیمری از قیر پالایشگاهی 60/70 استفاده می شود که بسیار با اهمیت و مهم است.

شرکت های زیادی در امر تولید ایزوگام پلیمری فعالیت می نمایند که در مواردی همچون بسته بندی و  یا ضخامت با یکدیگر تفاوت دارند و با یکدیگر رقابت می کنند.