بهترین ایزوگام پلیمری | ایزوگام صادراتی مارک بردین

بهترین ایزوگام پلیمری برای صادرات

بهترین ایزوگام پلیمری مرغوب

بهترین ایزوگام پلیمری مرغوب و درجه یک را می توانید با سفارش ایزوگام بردین دلیجان، به دست آورید که این محصول، یک ایزوگام صادراتی خوب و استاندارد هم شناخته شده است. مواد اولیه عالی مورد استفاده برای تولید ایزوگام بردین دلیجان، عاملی بر آن شده تا کیفیت این محصول هم افزایش یابد. ایزوگام صادراتی نوع A بردین را هم اکنون می توانید از کارخانه تولید کننده، مستقیم سفارش دهید.

ایزوگام پلیمری چیست

ایزوگام پلیمری چیست؟

ایزوگام پلیمری، به ایزوگامی گفته می شود که تولید آن با استفاده از قیر پلیمری پالایشگاهی که قیر 60 / 70 هم گفته می شود، تولید شده و این نوع ایزوگام مرغوب و درجه یک، به دلیل مواد اولیه باکیفیتی که دارد، می تواند در امر عایق کاری خوب و استاندارد، مورد استفاده قرار بگیرد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]این نوع ایزوگام، قابلیت تولید هم به صورت تک لایه و هم دولایه را خواهد داشت و این که شما بخواهید به خرید عمده این نوع ایزوگام اقدام نمایید، بدون شک، نیاز به این دارد که پروژه و زمینه های مصرفی خود را مشخص نمایید تا هم به جهت متراژ، بتوانید اندازه دقیقی را خریداری نمایید و هم این که بتوانید نمونه خوب و مناسب را بر اساس نیاز خود، مشخصات نمایید[/box].

این نوع ایزوگام که چسبندگی بالایی هم دارد را می توانید با انتخاب مارک بردین دلیجان، تهیه کنید و بهترین قیمت های ممکن هم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

فرق ایزوگام پلیمری و اکسیده

فرق ایزوگام پلیمری و اکسیده

در مقابل ایزوگام پلیمری، ایزوگام اکسیده قرار دارد که این دو نوع ایزوگام، با یکدیگر، تفاوت هایی هم به لحاظ مواد اولیه و هم مشخصات فنی، خواهند داشت.

  • طول عمر بالاتر ایزوگام پلیمری
  • مقاومت دمایی بالاتر ایزوگام پلیمری به نسبت اکسیده
  • قیمت بیشتر و چسبندگی بالاتر ایزوگام پلیمری
  • بوی بهتر و مطبوع تر ایزوگام پلیمری

این مشخصات، نشان از آن دارد که ایزوگام پلیمری به نسبت ایزوگام اکسیده، از کیفیت و مرغوبیت بالاتری برخوردار می باشد که شما برای تهیه و ثبت سفارش این نوع ایزوگام با مارک بردین دلیجان، می توانید با ما در تماس باشید.

صادرات ایزوگام پلیمری دولایه

صادرات ایزوگام پلیمری دولایه

اگر بخواهیم در بازار صادرات ایزوگام به کشورهای ترکیه و کشورهایی که به کیفیت، اهمیت زیادی می دهند فعالیت نماییم، نیاز است که بتوانیم به خرید عمده ایزوگام پلیمری اقدام نمایید و قدرت و کیفیت ایزوگام پلیمری به نسبت ایزوگام های اکسیده، بسیار بالاتر می باشد.

اما تنها، پلیمری بودن ایزوگام، ملاک نبوده و اگر بخواهید به خرید ایزوگام صادراتی اقدام نمایید، باید در نظر داشته باشید که ایزوگام انتخابی شما، استانداردهای ملی و بین المللی و مجوزهای پلمپ گمرکی را داشته باشد.

این تضمین را برای شما داریم که با خرید عمده ایزوگام بردین دلیجان، می توانید به چنین مجوزها و استانداردهایی دست یابید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]ما همواره در تلاش هستیم تا تولیدات خود در عرصه ایزوگام را به بالاترین سطح کیفیت برسانیم تا از این طریق بتوانیم به افزایش فروش ایزوگام در بازار داخل و همچنین افزایش حجم صادرات، کمک نماییم.[/box]

دستیابی به چنین هدفی را از طریق کارخانه ایزوگام هوبر، امکان پذیر نموده ایم و می توانید برای ثبت سفارش انواع ایزوگام، با ما در تماس باشید.

شرکت ایزوگام هوبر

بهترین ایزوگام پلیمری برای صادرات به ترکیه

صادرات ایزوگام پلیمری به بازار ترکیه را با انتخاب ایزوگام مارک بردین دلیجان می توانید به انجام رسانید.

این نوع ایزوگام صادراتی درجه یک که در حالت معمولی با ضخامت 4 میلیمتر تولید می شود، بر اساس نوع سفارش شما، این قابلیت را هم دارد که اگر بخواهید، با وزن و ضخامت بالاتر نیز تولید نماییم.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]هم اکنون با اخذ مجوزهای صادراتی لازم، این ظرفیت را فراهم ساخته ایم که برای اکثر کشورها و بازارهای جهانی، بتوانیم اقدام به صادرات ایزوگام نماییم و اگر ما هم خواهان خرید عمده ایزوگام باشید، ایزوگام مارک بردین دلیجان می تواند نمونه یک ایزوگام خوب و باکیفیت باشد.[/box]

از ویژگی های رقابتی دیگری که در خصوص ایزوگام بردین می توان بیان نمود، مربوط به نوع بسته بندی ایزوگام می باشد که به کیفیت بیشتر این محصول، کمک می نماید.