کیفیت ایزوگام سهند تبریز برای صادرات به افغانستان

صادرات ایزوگام به افغانستان

ایزوگام های تولید شده از برندهای مختلف در کشور هریک تلاش می کنند به واسطه ارائه کیفیت خوب جزء شناخته شده ترین ایزوگام در بین مصرف کنندگان تبدیل شوند. کارخانه های ایزوگام در تبریز نمونه هایی بسیار خوب از انواع تولید ایزوگام در کشور هستند. ایزوگام کارخانه سهند تبریز یکی از تولیدکنندگان مطرح در کشور می باشد که با فعالیت خود در چندین سال گذشته، توانسته است به بهترین فروش خود دست یابد.

استفاده از مواد اولیه مرغوب و تجهیزات مدرن سبب شده است که میزان تولیدات باکیفیت کارخانه تا حد بسیار مناسبی ارتقاء یابد. شرکت هوبر به عنوان پخش مستقیم از درب کارخانه توانسته است قیمت بسیار مناسبی را برای مشتریان ایزوگام سهند تبریز فراهم آورد.

محصولات ایزوگام کارخانه سهند تبریز را با خرید عمده از شرکت هوبر می توانید ارزان تر از هر مرکز فروش دیگری خریداری نمایید.

کیفیت ایزوگام سهند تبریز برای صادرات به افغانستان

صادرات ایزوگام سهند به افغانستان

کارخانه ایزوگام سهند تبریز با تولید انواع ایزوگام در درجه بندی کیفی مختلف توانسته است نیاز هر مشتری را بر مبنای قیمت و کیفیت برآورده سازد.

کشور افغانستان با دارا بودن مرز مشترک امکان صادرات انواع ایزوگام سهند تبریز بر اساس سفارش مشتری در افغانستان، قابل ارسال از طریق مرزهای زمینی به آن می باشد. با توجه به کیفیت خوب انواع ایزوگام های تک لایه، دولایه  در انواع روکش دار و ساده می توانند نیاز به هر نوع عایق کاری در پروژه های عمرانی افغانستان را تنها با سفارش عمده و بارگیری در کانتینر بر آورده سازد. با توجه به اینکه رول های ایزوگام با ید در یک ردیف چیده شوند و امکان چیدمان در دو ردیف بر روی هم وجود ندارد ممکن است بر حسب تناژ درخواستی از یک یا چند کانتینر برای صادرات استفاده شود.

جهت اطلاع از قیمت انواع ایزوگام سهند تبریز می توانید با کارشناسان هوبر در ارتباط باشید تا محصول مورد نظر خود را با قیمت کارخانه دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *