صادرات ايزوگام | ضوابط صادرات ایزوگام | شرکت هوبر

صادرات ایزوگام به ترکیه

ضوابط صادرات ایزوگام

صادرات ایزوگام با یکسری ضوابط و قانون هایی انجام می شود که در نهایت، نیاز به این خواهد بود که بتوان، یک محصول خوب و استاندارد را در دسترس مشتریان قرار داد. در ادامه با بیان بخشی از این قانون ها و معرفی یک محصول عایق رطوبتی خوب و استاندارد، این امکان را برای شما مشتریان فراهم خواهیم ساخت که بتوانید یک ایزوگام خوب و مرغوب را خریداری کنید.

امروزه مسئله صادرات، از اهمیت بیشتری به نسبت گذشته برخوردار می باشد و بخش قابل توجهی از این اهمیت، مربوط به رونق اقتصادی کشور و بهبود شرایط فعلی می باشد.

ایزوگام یا عایق رطوبتی، به عنوان یکی از محصولاتی است که تولید آن در بازار کشور ما انجام شده و در نتیجه، می تواند گزینه مناسبی هم برای صادرات به حساب آید که انجام این کار، با قوانین و ضوابط خاصی باید صورت پذیرد.

ضوابط صادرات عایق رطوبتی

ضوابط صادرات عایق رطوبتی ایزوگام

تولید کنندگان ایزوگام به منظور انجام فعالیت های صادراتی، نیاز به این خواهند داشت که از ضوابط صادرات این محصول به هر کشوری، مطلع باشند و از جمله این ضوابط، مربوط به تفکیک نحوه صادرات کالا توسط واحدهای تولیدی و همچنین چگونگی خرید قیر از رینگ داخلی بورس، خارج از رینگ داخلی بورس می باشد.

ملزم بودن واحدهای بازرگانی به خرید بارهای صادراتی از رینگ صادراتی بورس هم بخش دیگری از این ضوابط به حساب می آید که شما بتوانید یک تجارت موفق در این زمینه را فعالیت نمایید.

تولید ایزوگام استاندارد صادراتی

تولید ایزوگام استاندارد صادراتی هوبر

شرکت هوبر به جهت همکاری و فعالیت های تجاری در بازار ایزوگام، تولیدات خود در عرصه عایق های رطوبتی را به خوبی آغاز نموده است و این آغاز تولید، شروعی برای همکاری های گسترده تجاری هم خواهد بود.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]بر اساس قوانین ایجاد شده، اگر به عنوان یک تولید کننده ایزوگام، از محل قیر خریداری شده از بورس، برای تولید ایزوگام اقدام نماییم، صادرات این محصول، ملزم به دریافت گواهی خرید قیر از رینگ داخلی بورس و همچنین ثبت گواهی قیر، می باشد.[/box]

شرکت تولید کننده هوبر، کلیه این مراحل را به درستی سپری نموده تا در نهایت، شما به عنوان یکی از مشتریان ما برای خرید انواع ایزوگام، بتوانید اقدام به شروع همکاری نمایید.

بهترین فرصت خرید عمده ایزوگام

بهترین فرصت خرید عمده ایزوگام صادراتی

برای صادرات ایزوگام و انواع عایق های رطوبتی، به هر کشوری که بخواهید، از طریق مجموعه هوبر، امکان اقدام وجود دارد چرا که در این شرکت، انواع ایزوگام در حال تولید بوده و از طرفی، کارشناسان ما، تجربه لازم و کافی در این عرصه را هم خواهند داشت.

این که شما بخواهید در بازار ایزوگام شروع به فعالیت های تجاری نمایید، امری است که بدون شک، مستلزم ارتباط گیری با تولید کننده خواهد بود.

ما به منظور کاهش هزینه های شما مشتریان، اقدام به ایجاد فرصتی نموده ایم تا ایزوگام را به صورت بدون واسطه و همچنین با شرایط فروش غیر حضوری، در اختیار شما قرار بدهیم.

پس زمان را از دست ندهید که این همکاری، سودآوری های خوب و تضمین شده ای هم برای شما به همراه خواهد داشت.

شرکت ایزوگام هوبر

صادرات ایزوگام به ترکیه و کشورهای همسایه

در حال حاضر با توجه به ظرفیت های بالای تولید ایزوگام، توانسته ایم صادرات ایزوگام به ترکیه و کشورهای همسایه را تحت پوشش خود قرار دهیم اما همانطور که می دانید، هر کشوری، ظرفیت های بالایی دارد که می توان اقدام به صادرات به آن نمود.

افزایش ظرفیت های تولید عایق رطوبتی هوبر، عاملی بر آن شده تا ما هم به جهت همکاری با کشورهای مختلف، اقدام به ایجاد ساختارهای فروش قدرتمند نماییم.

از جمله این ساختارها، ایجاد شرایط فروش غیر حضوری خواهد بود که شما برای تامین عمده انواع ایزوگام، هم حضوری و هم غیر حضوری و از طریق راه های ارتباطی این مرکز، می توانید اقدام نمایید.