قیمت روز ایزوگام دلیجان به صورت درب کارخانه با نصب در تهران

قیمت روز ایزوگام دلیجان به صورت درب کارخانه با نصب در تهران

قیمت روز انواع ایزوگام درجه یک دلیجان را از ما بخواهید تا قیمت های مستقیم و بدون واسطه را در اختیار شما قرار دهیم و از طرفی تضمین کیفیت هم یکی از دیگر تخصص های ما می باشد. خدمات نصب ایزوگام، تنها در برخی شهرها از جمله تهران قابل ارائه خواهد بود اما دریافت بهترین قیمت ها، در هر شهری که باشید، برای شما امکان پذیر شده است.

با توجه به نوساناتی که در بازار ایزوگام وجود دارد، مشتریان نیاز به دریافت قیمت های روز برای خرید عمده انواع ایزوگام خواهند داشت.

نوسانات ارز، از مهم ترین دلایلی است که برروی قیمت ایزوگام می تواند تاثیر گذارد و این امر با توجه به نوع مواد اولیه مصرفی در ایزوگام ایجاد شده است.

قیمت روز ایزوگام

قیر و تاثیر آن بر قیمت ایزوگام

یک ماده سیاه رنگ که به صورت طبیعی و فراورده پالایشگاهی تولید می شود، قیر نام دارد که از آن برای مصارف متعددی از جمله تولید ایزوگام، استفاده می شود.

در تولید ایزوگام، بیشترین بخش تشکیل دهنده این محصول را قیر تشکیل می دهد و بر اساس نوع قیر مصرفی، درصد به کار رفته و گرید بندی هایی که دارند، ایزوگام هایی با جنس های مختلف، تولید می شوند.

از قیر 60 تا 70 درصد پالایشگاهی و همچنین قیر دمیده، بیشترین میزان استفاده را در صنعت تولید ایزوگام می نمایند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]مهم ترین عامل تاثیر گذار در قیمت ایزوگام، مربوط به همین قیمت قیر می باشد که نوسانات قیمت این ماده اولیه، مستقیم برروی قیمت ایزوگام می تواند تاثیر گذارد.[/box]

کارخانه ایزوگام دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان شرق

دلیجان پایگاه اصلی فعالیت اکثر کارخانه های تولید کننده ایزوگام و از جمله ایزوگام شرق دلیجان می باشد و این کارخانه با تخصصی که در امر تولید ایزوگام دارد و بهره مندی از خطوط تولیدی پیشرفته خود، بهترین نوع ایزوگام های رولی را به بازار عرضه می نماید.

این ایزوگام های رولی، به دسته بندی های مختلفی بر اساس نوع مواد اولیه تشکیل دهنده، ضخامت، وزن و … تقسیم می شوند و در این میان می توان به ایزوگام های طرح دار، پلیمری، دمیده، خود چسب، ماسه ای، سنگریزه ای و … اشاره نمود.

تمامی این ایزوگام ها با رول های ده متری بسته بندی می شوند اما به جهت ضخامت و وزن می توانند تفاوت هایی با هم داشته باشند.

با توجه به دارا بودن استانداردهای مربوط به بحث کیفیت ایزوگام های دلیجان، آیا امکان صادرات این محصول هم وجود دارد؟

صادرات ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان درجه یک

کشور ما از جمله موقعیت های نفت خیز در جهان می باشد که حجم بالایی از بهترین نوع قیر را تولید می نمایند و در نتیجه این امر، شاهد تولید بهترین ایزوگام ها با استانداردهای مورد تایید جهانی هستیم.

با توجه به ظرفیت تولید ایزوگام های خوب و درجه یک در دلیجان، فرصت های صادرات این محصول را به اقصی نقاط جهان فراهم ساخته ایم.

در حال حاضر بیش از ده کشور جهان را توانسته ایم، صادرات ایزوگام به انجام رسانیم و با توجه به تبلیغات مدرن و روش های بازاریابی به روزی که به کار بسته ایم، فضایی را فراهم ساخته که مشتریان را از نقاط و کشورهای بیشتری به سمت خرید از ایران جذب نماییم.

شما هم می توانید در هر موقعیت مکانی که باشید، خرید عمده از بهترین ایزوگام ها را ضمن تماس با این مرکز، به انجام رسانید.

صادرات ایزوگام

صادرات ایزوگام به ترکیه

با توجه به همسایگی ترکیه با ایران، بحث صادرات ایزوگام به این کشور، با شرایط ایده آل تر و سریع تری قابل انجام خواهد بود.

تاجران بین المللی که تمایل به خرید عمده ایزوگام داشته باشند، می توانند سفارشات خود را ارائه نمایند که در نتیجه بهره مندی از نیروهای متخصص خود، کلیه اقدامات گمرکی را به صورت کامل، برای شما به انجام می رسانیم.

انجام امور صادرات ایزوگام به هر کشوری که مد نظر شما تاجران باشد، با ارائه بهترین خدمات توسط کارشناسان مجرب انجام می شود چرا که با سال ها فعالیت در این عرصه، توانسته ایم تجربه های لازم در امر صادرات ایزوگام را به دست آوریم.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]ترکیه از جمله کشورهایی است که در بحث خرید عمده ایزوگام از ایران، به دنبال بالاترین سطح کیفیت می باشد و از همین رو پیشنهاد ما به تاجران این بازار، خرید ایزوگام های 42 و 45 کیلوگرمی با ضخامت 4 میلیمتری و بالاتر است.[/box]

ضمن انتخاب چنین ایزوگام هایی، این بستر برای شما فراهم می شود که از طریق همین سایت که متعلق به شرکت ایزوگام هوبر است، ثبت سفارشات خود را به انجام رسانید.

قیمت روز ایزوگام

قیمت روز انواع ایزوگام درجه یک دلیجان

ایزوگام های درجه یک تولید شده در دلیجان بر اساس نوسان قیمت ارز، می توانند قیمت های متفاوتی داشته باشند و بر همین اساس، دریافت قیمت های روز ایزوگام، از طریق تماس با ما امکان پذیر خواهد بود.

همچنین در امور صادراتی هم می توانید قیمت های خوب برای خرید عمده ایزوگام را دریافت نمایید.

انواع بهترین ایزوگام های رولی پلیمری، دمیده، خودچسب، طرح دار، ماسه ای و … از ایزوگام های خوب برای فروش عمده می باشند که به صورت یکجا و مستقیم از کارخانه ایزوگام دلیجان، آن را برای فروش، آماده نموده ایم.