اعلام قیمت ایزوگام سراپوش دلیجان 242 از سمت کارخانه

قیمت ایزوگام سراپوش دلیجان

قیمت ایزوگام سراپوش دلیجان با شماره ثبت 242، از سمت کارخانه به صورت مستقیم هم قابل ارائه خواهد بود. این امر برای مشتریانی که قصد خرید عمده ایزوگام داشته باشد انجام می شود و انواع ایزوگام های فویلدار، پشم شیشه، پلی استر، پالایشگاهی و … را با حجم مد نظر خود می توانید در این سایت، سفارش دهید.

ایزوگام دلیجان با نام های مختلف و کیفیت های گوناگونی در بازار عرضه می شوند که یکی از برندهای شناخته شده ایزوگام دلیجان، می تواند مربوط به محصولات شرکت ایزوگام سراپوش باشد.

تولید عمده انواع ایزوگام ها با رول های ده متری انجام می شود و بسته به پروژه ها و تاسیساتی که قصد عایق سازی آن ها را داریم و همچنین بسته به شرایط آب و هوایی محیط، نوع ایزوگام های مصرفی، متفاوت خواهد بود.

قیمت ایزوگام دلیجان

 

عایق کاری استخر با ایزوگام سراپوش دلیجان

یکی از کاربردهای ایزوگام، مربوط به آب بندی و عایق سازی کف استخر می باشد و این مسئله از اهمیت بسیاری برخوردار است.

عایق کردن استخرها و مخازن آب، بدون توجه به کارایی آن ها که در بخش کشاورزی، صنعتی، ذخیره آب، ذخیره مواد شیمیایی و …، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و باید از ایزوگام هایی متناسب با این محیط ها استفاده نمود که طول عمر بالایی هم داشته باشند و از طرفی به حفظ ذخایر آبی و جلوگیری از هدر رفتن آب، کمک نماید.

عایق سازی استخرها با انواع مصالح انجام می شود که مهم ترین آن ها موارد زیر خواهد بود:

  1. خاک های غیر قابل نفوذ
  2. عایق سازی با مصالح ساختمانی
  3. عایق و پوشش بتنی
  4. عایق با ایزوگام و مواد قیری
  5. پوشش های گیاهی
  6. پوشش با مواد پلیمری و پلاستیکی

ایزوگام ها به عنوان پوشش های مقاومی هستند که با ترکیب قیر و الیاف مصنوعی، تولید می شوند و به کمک مشعل، برای چسباندن ایزوگام به کف استخر، به منظور عایق سازی، استفاده می شود.

ایزوگام ها با توجه به کیفیت هایی که دارند، از عمر میانگین ده ساله برخوردار هستند و عامل مهمی که برروی طول عمر آن ها تاثیر می گذارد، پروژه های اجرایی آن می باشد.

عایق سازی استخر با ایزوگام می تواند به افراد، کمک نماید تا به کاهش هزینه های خود اقدام نموده و از طرفی دسترسی سریع نیز به ایزوگام وجود دارد.

ایزوگام های سراپوش دلیجان به عنوان یکی از ایزوگام های قابل استفاده در چنین پروژه هایی خواهد بود که امکان فروش عمده آن با ظرفیت های مد نظر مشتریان و ضخامت های سفارش شده، وجود دارد.

ایزوگام فویلدار دلیجان

پخش ایزوگام فویلدار دلیجان

ایزوگام فویلدار هم از محصولات دیگر تولید شده در کارخانه سراپوش دلیجان می باشد.

در تولید ایزوگام ها، از دو نوع روکش استفاده می شود که یکی مربوط به فویل آلومینیومی بوده و دیگری هم روکش نایلکس یا پودر است.

فویلدار بودن ایزوگام، هیچ گونه تاثیری برروی کیفیت ندارد و صرفا یک نوع پوشش است که به ایزوگام اضافه می شود.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]از ایزوگام های فویلدار آلومینیومی، در دو زمینه می توان استفاده نمود که یکی مربوط به زیبایی بوده و دیگری در سطوحی که در تماس مستقیم با خورشید می باشند به منظور افزایش طول عمر ایزوگام، از این مدل ها استفاده می شود.[/box]

این فویل آلومینیومی، کمک به انعکاس نورو خورشید می نماید و از همین رو جلوی روان شدن و شل شدن قیر ایزوگام را خواهد گرفت.

ضخامت فویل آلومینیومی به کار رفته در تولید ایزوگام، 14 میکرون می باشد که به سادگی قابل تراشیدن با دست خواهد بود.

شرکت ایزوگام سراپوش در تولید این نوع ایزوگام های فویلدار هم توانسته به بهترین شکل، اقدام به تولید نماید و عرضه مستقیم آن را برای پروژه های مختلف، امکان پذیر ساخته است.

فروش ایزوگام

فروش ایزوگام با قیر پالایشگاهی

تولید ایزوگام ها با قیرهای مختلفی انجام می شود که یکی از بهترین نوع قیرهایی که شرکت ایزوگام سراپوش دلیجان، مورد استفاده قرار می دهد، مربوط به ایزوگام های پلیمری یا BPP می باشد.

قیر خالص مورد استفاده در تولید ایزوگام ها، عاملی خواهد بود که کیفیت ایزوگام ها را به بالاترین درجه ممکن برساند و از مهم ترین مزیت های قابل بیان در خصوص ایزوگام های پلیمری پلاستیکی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • طول عمر بالای 15 سال
  • انعطاف پذیری بالا در دمای -5 تا 100 درجه
  • وزن مناسب به دلیل دارا بودن قیر خالص
  • دارا بودن استانداردهای ملی ایران

فروش ایزوگام های خوب شرکت سراپوش دلیجان، فرصت مناسبی را فراهم ساخته تا بتوانیم به تامین نیاز بازار با کیفیت های تضمین شده اقدام نماییم.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای پروژه های مختلفی که دارید، می توانید از مشاوره های مستقیم ما به صورت کاملا رایگان بهره مند شوید و ما به شما کمک می کنید تا با کمترین هزینه، به انجام عملیات عایق سازی اقدام نمایید.[/box]

صادرات ایزوگام

صادرات ایزوگام به ارمنستان

ایزوگام محصولی است که در هر کشور و هر منطقه ای، مورد نیاز و استفاده خواهد بود و در حال حاضر کشور ما با توجه به ظرفیت بالایی که در تولید ایزوگام دارد، توانسته بهترین ایزوگام ها را برای صادرات، ارائه نماید.

ارمنستان به عنوان یکی از بازارهای جهانی محسوب می شود که توانسته ایم سهم خوبی در صادرات ایزوگام به این کشور را به دست آوریم.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]دارا بودن مجوزهای صادراتی لازم و همچنین برخورداری از تیمی مجرب به جهت انجام امور گمرکی سبب شده تا سهولت در صادرات را بتوانیم برای مشتریان خود فراهم آوریم.[/box]

از همین رو نه تنها برای ارمنستان، بلکه هر کشور دیگری که قصد ارسال ایزوگام را داشته باشید، فضای لازم را برای شما مشتریان فراهم می آوریم تا بتوانید در کشورهای مقصد، تناژ مورد نظر از ایزوگام ها را خریداری نمایید.

کافی است از طریق راه های ارتباطی شرکت ایزوگام هوبر، با ما در تماس باشید تا اطلاعات لازم را از این طریق در اختیار شما قرار دهیم و بتوانید ثبت سفارشات خود را به انجام رسانید.