صادرات ایزوگام پشم شیشه ایران به عراق با مجوزهای گمرکی

صادرات ایزوگام پشم شیشه

صادرات ایزوگام به عراق با مجوزات گمرکی کامل از طریق ما قابل انجام است که شرایط همکاری با بازار اربیل، سلیمانیه، بغداد و دیگر شهرها را فراهم ساخته ایم.

با توجه به این که ایزوگام عایق، در دسته بندی محصولات نفتی قرار دارد، برای صادرات آن نیاز به مجوزات بورس و پالایشگاه بوده و قوانین گمرکی صادرات ایزوگام با دیگر محصولات، بسیار متفاوت است که باید توسط کارشناسان مجرب انجام پذیرد.

[box type=”error” align=”” class=”” width=””]برای عدم بروز مشکلات در گمرک، مهم ترین امری که باید مورد توجه قرار گیرد، انجام امور صادراتی توسط کارخانه صادرات کننده می باشد.[/box]

صادرات ایزوگام شرق

نحوه صادرات ایزوگام شرق دلیجان

شرکت ایزوگام شرق دلیجان با دارا بودن تیم تخصصی و کارشناسان مجرب خود، توانمندی لازم در امر صادرات ایزوگام را دارد و تمامی امور گمرکی ما توسط افرادی مجرب انجام می شود.

امروزه در بازارهای جهانی، ایزوگام های ایرانی با توجه به گرید کیفیتی بالایی که دارند، مورد استقبال قرار گرفته اند و از جمله آن ها می توان به عراق، افغانستان، کویت، قطر، پاکستان، گرجستان، ارمنستان، ترکیه و همچنین کشورهای اروپایی اشاره نمود.

صادرات ایزوگام با تحویل لب مرز

در صادرات ایزوگام، مشتریان مختلف، تمایل دارند که بار خود را به روش های مختلفی تحویل بگیرند.

یکی از این موارد، مربوط به تحویل مرزهای ایران خواهد بود که از جمله مرزها می توان به پرویزخان، مهران، باشماق، سردشت، دوغارون، میلک زابل، میل 78 اشاره نمود.

در این مورد هم ما اقدامات گمرکی کامل را به انجام می رسانیم و پس از پلمپ بار، آن را به مشتریان خود تحویل می دهیم و در نتیجه برای ما هیچ گونه تفاوتی با صادرات مستقیم ایزوگام به کشورهای خریدار، ندارد.

مشتریانی که در کشورهای مختلف، قصد همکاری با شرکت ایزوگام هوبر را داشته باشند، این امکان برای آن ها فراهم خواهد بود که بتوانند تنها از طریق راه های ارتباطی که در اختیار آن ها قرار داده شده است، اقدام به سفارش نمایند.

چنین روش های خریدی شاید در ابتدا برای مشتریان، کمی دشوار باشد و آن هم به خاطر مسائل امنیتی است.

در نتیجه ما با ایجاد یک بستر خوب همکاری، این امکان را در اختیار شما قرار داده ایم که حتی بتوانید خرید حضوری ایزوگام را تجربه نمایید و پس از اطمینان، از این پس، سفارشات خود را به صورت تلفنی ارائه نمایید.

انواع ایزوگام

انواع ایزوگام مناسب برای صادرات

کشورهای مختلف، نیاز به ایزوگام های گوناگونی دارند که شناخت نیاز مشتریان در این کشورها از اهمیت بالایی برخوردار است.

اما در این قسمت، ضمن معرفی انواع ایزوگام، فرصت تامین عمده آن را نیز برای مشتریان فراهم ساخته ایم.

یکی از تقسیم بندی هایی که برای ایزوگام انجام می شود مربوط به انواع ایزوگام بر اساس ماده تشکیل دهنده آن ها می باشد.

ایزوگام های پلیمری، به ایزوگام هایی گفته می شود که اصلی ترین ماده تشکیل دهنده آن را قیر خالص تقطیر شده نفت خام پالایشگاه تشکیل می دهد.

همچنین تیشو، پلی استر، لایه آلومینیوم، پودر تالک، پوشال گونی پلاستیکی هم از دیگر متریال به کار رفته در تولید این دست از ایزوگام ها می باشد.

ایزوگام دمیده هم که یکی از دیگر ایزوگام های خوب موجود در بازار می باشد که در تولید آن، از قیر دمیده شده استفاده می شود.

حساسیت کمتر به دما، درجه نرمی بالاتر، درجه نفوذ کمتر از جمله ویژگی های قیر دمیده می باشد و در نتیجه، ایزوگام های دمیده تولید شده، به نسبت ایزوگام های پلیمری، از کیفیت های کمتری برخوردار هستند.

سفارش عمده ایزوگام

نحوه سفارش عمده ایزوگام با ضخامت 4 میلیمتر

ایزوگام های تولید شده با ضخامت 4 میلیمتری، از بهترین گزینه های قابل پیشنهاد در امر صادرات می باشند.

با تولید این نوع از ایزوگام ها توسط شرکت ایزوگام شرق دلیجان، موقعیت های خوبی در جهت عرضه مستقیم آن نیز فراهم شده است.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]با توجه به این که فروش عمده ایزوگام در این سایت، مستقیم از درب کارخانه دلیجان انجام می شود، در نتیجه می توانید انتظار بهترین قیمت ها را داشته باشید.[/box]

برای ثبت سفارشات عمده انواع ایزوگام های مورد نیاز خود، می توانید از طریق این سایت، اقدام نمایید.

کنار گذاشتن روش های سنتی فروش در بازار کنونی، گام موثری خواهد بود که می تواند بازدهی را به حد چشم گیری افزایش دهد چرا که نیازهای مشتریان نیز در حال حاضر، تغییر نموده است.

بهره مندی از این موقعیت همکاری برای خرید عمده بهترین نوع ایزوگام ها می تواند برای مشتریان، شرایط همکاری ایده آلی باشد که به قیمت های رقابتی در کمترین زمان دست یابند.

صادرات ایزوگام به عراق

صادرات ایزوگام به عراق با مجوزات گمرکی

با کسب کلیه مجوزهای گمرکی لازم و همچنین دارا بودن استانداردهای بین المللی، مسیر همواری را در امر صادرات ایزوگام فراهم ساخته ایم.

ضمن توجه به همین مسئله، می توانید شما هم از موقعیت همکاری ایجاد شده بهره مند شده و در مسیر ثبت سفارشات انواع ایزوگام شرق دلیجان، اقدام به تماس با ما نمایید.

ایزوگام هایی با ضخامت های کمتر از 4 میلیمتری از بهترین پیشنهاداتی است که در صادرات ایزوگام به عراق می توان ارائه نمود و وزن رول های ایزوگام تولید شده هم 40 کیلوگرم است و این امر نه تنها منجر به کاهش قیمت ایزوگام های تولیدی می شود، بلکه در هزینه های حمل و نقل و باربری هم شاهد کاهش خواهیم بود.

در نتیجه چنین ایزوگام هایی برای امور صادراتی به کشورهایی همچون عراق و افغانستان و ارمنستان می تواند بهترین گزینه باشد.