ایزوگام مناسب پشت بام با قیمت ویژه

قیمت ایزوگام پشت بام

عایق کاری پشت بام یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که می تواند به موجب آن حفاظت ساختمان افزایش یابد. از همین رو عایق نمودن پشت بام خانه ها از گذشته تا به الان به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل در اولویت کار معماران و مهندسین قرار گرفته است.

تولید ایزوگام های جدید موجب شده است که بدون نیاز به برف روبی در ایام برفی سال با دارا بودن کیفیتی بسیار عالی نقش موثری را در افزایش حفاظت ساختمان از نفوذ آب ونیز کاهش میزان مصرف سوخت فسیلی در فرایند تولید ایزوگام را داشته باشد.

ایزوگام مناسب پشت بام با قیمت ویژه

قیمت ایزوگام پشت بام

قیمت های تولیدی عایق های رطوبتی مخصوص نصب در پشت بام را می‌توانید بر اساس برندهای گوناگون متناسب با هزینه های خود انتخاب نمایید. ایزوگام های مخصوص نصب بر پشت بام آپارتمان ها و ساختمان ها را می توانید بر اساس فاکتورهای متفاوت از نظر میزان تحمل وزن سازه ، میزان مساحت ساختمان و نیز سایر موارد انتخاب نمایید.

معرفی ایزوگام های استاندارد و قیمت مناسب اولویت کار شرکت هوبر می باشد. شرکت هوبر بهترین برندهای ایزوگام را جهت استفاده در قسمت های مختلف ساختمان و  پشت بام با قیمت اعلام شده و تعیین شده از کارخانه های برتر کشور را برای شما خریداران عمده مطرح می نماید.

قیمت ایزوگام برای پشت بام با کیفیت بالا

کیفیت عالی ایزوگام برای پشت بام می تواند موجب ایجاد صرفه جویی در هزینه های مصرف کننده شود. زیرا کیفیت خوب می تواند دوام عمر بالایی را فراهم نماید.

خرید انواع ایزوگام های دارای روکش آلومینیومی می تواند بهترین گزینه برای جلوگیری از نفوذ باران و نم به سقف خانه ها باشد که میزان ضخامت آن بر اساس استانداردها و نیز میزان پرداخت هزینه می تواند متفاوت باشد.

جهت تهییه ایزوگام های برتر در کشور همین حالا با کارشناسان هوبر تماس بگیرید و جدول بهترین عایق های رطوبتی را با قیمت روز آن ها دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *