قیمت ایزوگام فویل دار دلیجان | سایت خرید عمده ایزوگام پلیمری | هوبر

ایزوگام پلیمری bpp

دسته بندی های ایزوگام طبق معیار هایی از جمله: وزن، ضخامت، چند لایه بودن، موارد مصرفی، روکش و… صورت می گیرد که باید بنا بر نوع ساختمان و هر نوع سازه ی مورد نظر، شناسایی و انتخاب شود.

یکی از این موارد ایزوگام پلیمری فویل دار است که با توجه به اسمی که دارد، دارای یک لایه فویل المینیوم درجه یک است که برای محیط های در معرض شدید آفتاب، انتخاب مناسبی است و البته به دلیل داشتن روکش، مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارد و برای هر نوع پروژه ای قابل اجرا است.

قیمت ایزوگام دلیجان در سایت خرید عمده ی این محصولات به چشم می خورد و شما می توانید برای دریافت اطلاعاتی بیشتر در مورد دیگر تولیدات شرکت هوبر نیز با ما در تماس باشید.

ایزوگام فویل دار صادراتی دولایه

ایزوگام فویل دار با ضمانت نامه ده ساله

همان طور که گفته شد، ایزوگام فویل دار دارای مقاومت بیشتر و در نتیجه عمر مفید بیشتری نسبت به ایزوگام بدون روکش است و برای تمامی سطوح توانایی نصب دارد.

ایزوگام فویل دار با ضمانت نامه ده ساله توسط این شرکت به فروش می رسد و دلیل داشتن ضمانت نامه باعث جلب اعتماد افراد شده و خود نشان دهنده ی کیفیت بالای محصول می باشد.

ایزوگام فویل دار همراه با ضمانت نامه ی معتبر و قانونی را تنها از ما بخواهید.

ایزوگام پلیمری درجه یک

فروش ایزوگام پلیمری استاندارد بردین

نام ایزوگام بردین در میان مدل های متعدد ایزوگام، نامی شناخته شده و مطرح است که چه در داخل و چه در خارج از کشور برندی معتبر به شمار می رود چرا که محصولات این شرکت به دلیل دارا بودن استاندارد های ملی، به دیگر کشور های همسایه و حتی کشور های اروپایی نیز صادر می گردند و همواره از فروش بالایی برخوردار بوده اند.

ایزوگام پلیمری که از قیر کاملا پالایشگاهی تهیه می شود جزء با کیفیت ترین ایزوگام ها است و به دلیل چسبندگی زیادی که دارد بر روی انواع سطوح نصب می شود و تنها لایه ای نازک از آن برای ایزوله ردن سطح کافی است.

شرکت ایزوگام هوبر

قیمت روز ایزوگام مرغوب و باکیفیت

ایزوگام های تولید شده در کشور دارای اقسام گوناگونی هستند و همین طور کیفیت های متفاوتی که همین امر باعث اختلاف در تعیین قیمت ها می شود اما به خاطر بسپارید که قیمت ارزان ممکن است کیفیت پایین را نیز در پی داشته باشد پس هنگام خرید تنها از مراکز معتبر خربداری کنید.

قیمت روز ایزوگام مرغوب و با کیفیت در نمایندگی های مجاز سراسر کشور وجود دارد. می توانید هم اکنون ایزوگام مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت موجود و ماندگاری بالا، از ما تهیه کنید.