ایزوگام تبریز شرکت | کارخانه تولید ایزوگام جردن | هوبر

ایزوگام تبریز سردرود، استان آذربایجان شرقی

ایزوگام تبریز شرکت

در قدیم برای عایق کردن پشت بام منازل از روش هایی مثل قیر گونی و آسفالت استفاده می کردند، اما امروزه این روش های جای خود را به ایزوگام های جدید داده است که مزایای زیادی را با خود به همراه دارد.

برای مثال نصب بسیار راحت تری دارد، طول عمر آن بالا بوده و مقاومت زیادی در برابر حجم زیاد رطوبت از خود نشان می دهد و البته وزن سبکی دارد که به دلیل الیاف مصنوعی به کار رفته در آن است و موارد زیاد دیگر.

همانند شرکت هوبر، کارخانه ی ایزوگام جردن تبریز نیز، ارائه کننده ی نسل جدیدی از ایزوگام است و مدل های متنوعی از ایزوگام را در اختیار خریداران قرار می دهد که بسته به نیاز فرد انتخاب می شوند.

کارخانه ایزوگام شرق تبریز

ایزوگام صادراتی تبریز با مارک جردن

همان طور که آگاهید، ایزوگام برای اینکه بتواند در سطح جهانی خرید و فروش شود، باید یکی سری استاندارد های ملی و جهانی را گذارنده باشد تا به سطح لازم برسد و اگر یک ایزوگام صادراتی باشد شما می توانید از کیفیت آن مطمئن باشید.

ایزوگام های صادراتی تبریز که با مارک جردن شناخته شده هستند نیز، دارای این استانداردها بوده و همواره توسط کارشناسان دوره دیده، مورد آزمایش و تست قرار می گیرند تا از کیفیت محصول کاسته نشود. این ایزوگام ها تولید شده از بهترین قیر و مواد اولیه ی موجود در کشور هستند.

کارخانه تولید ایزوگام مرغوب

کارخانه های تولید کننده ایزوگام همواره باید به این نکته توجه داشته باشند که روند تولید را بررسی کرده و از کیفیت مواد اولیه خود مطمئن باشند چرا که این ها در نهایت منجر به تولید یک ایزوگام مرغوب خواهد شد که علاوه بر رفع نیاز مردم عزیز، می تواند به دیگر کشور ها نیز صادر گردد.

ایزوگام مرغوب حتما از قیر پالایشگاهی و تیشو و پلی استر درجه یک ساخته می شود تا در شرایط سخت و باران های شدید، قابلیت خود را حفظ کند.

شرکت ایزوگام هوبر

سفارش ایزوگام از درب کارخانه با قیمت رقابتی

یکی از مشکلاتی که خریداران ایزوگام با آن مواجه هستند، قیمت بالای محصولات درجه یک است که باعث شده برخی سودجویان، اقدام به فروش محصولات مشابه و بی کیفیت کنند که قیمت پایین تری دارد اما از کیفیت بی بهره است.

ما برای این دسته از عزیزان فروش ایزوگام از درب کارخانه را ایجاد کرده ایم تا همه ی مردم با توان مالی متفاوت بتوانند خرید خود را انجام دهند. این محصولات با قیمت رقابتی به فروش می رسند و این باعث حجم بالای فروش می شود پس هر چه سریع تر برای انتخاب و سفارش ایزوگام مورد نیاز خود تماس بگیرید.